Prodej hobby potřeb

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Drevobarvy.cz

Jsme specializovaný internetový obchod na barvy, lazury, bezbarvé laky, přírodní oleje a vosky pro nátěry dřeva od renomovaných firem HERBOL, REMMERS,...

Bělohorská 12, Praha 6

Park Flyer - Ing. Michal Jelínek

Stavba, prodej, servis a opravy RC modelů letadel s elektropohonem, setup a realizace elektropohonů. Zajišťujeme nastavení, vyvážení a přípravu k letu.

K Třebonicům 42/9, Praha 5

www.malirskaplatna.com výtvarné potřeby

FIRMA LERCH - MALÍŘSKÁ PLÁTNA: BYLA ZALOŽENA NA JAŘE ROKU 2004. JELIKOŽ SÁM MALUJI, BYLA PŘÍPRAVA MALÍŘSKÝCH PLÁTEN PRO MNE NUTNOSTÍ. OD ZAČÁT...

U Botiče 1389/1, Praha

Otakar Konrád, OTAKO

Prodej nábytkového kování, výsuvy, panty,úchytky a další kování potřebné k opravám a výrobě nábytku. Dále nabízíme kování na posuvné dveře a dvířka /vestavné skříně. Nářadí, zámky, lepidla,tmely, dveřní těsnění a další zboží pro řemeslníky a kutily

Lidická 4, Praha 5 (Prague 8-Libeň)

Pavel Michalica certifikovaný lektor Bob Ross

Jednodenní výuka olejomalby technikou Boba Rosse, která je vhodná pro každého. Je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Je to technika "mokré do mok...

Svetla 6, Lounovice pod Blanikem

ProModely

Vše pro Vaše modely na jednom místě!

Thákurova 7a, Praha 6

Výtvarné potřeby a hobby

Výtvarné potřeby a hobby, barvy, modelovací hmoty, plátna, Fimo, Powertex, Powerprint, korálky, paspartování, kurzy...

Mladoboleslavská 13, Praha 9

Značkové sluneční a dioptrické brýle Eurooptik.cz

Oční optika, prodej značkových slunečních a dioptruických brýlí. Prodej značek Dior, Burberry, Dolce Gabbana, Armani, Cerruti, Escada, Max Mara, Hugo ...

Nad Smetankou 9/231, Praha - Hrdlořeza

Angelic Paws

Chovatelská stanice plemene Stafordšírský bullterier - Staffordshire bull Terrier. Jsme malá chovatelská stanice jejímž cílem je chov zdravých, všest...

Zábřeh

Výroba dioramat a modelů

výroba dioramat, modelů domů chat, chalup a stromků a i jiných objektů na zakázku v měřítku1:87HO, 1.120TT i jiné

Dreyerova 613, Praha 5

MS Composit s. r. o

Prodáváme RC Modely, RC Letadla, RC Vrtulníky, RC Soupravy zejména Futaba a Hitec, elektroniku pro modely, modelářské stavební materiály a modelářské příslušenství.Vyrábíme kompozitové rotorové listy pro všechny typy RC vrtulníků, RC letadla z EPP materiálu.

Čestmírovo náměstí 37, Tursko

Pragoflora

Zahradnické centrum Vám nabízí okrasné a ovocné dřeviny, konifery, listnáče, rhododendrony, růže a další rostliny. Substráty, rašeliny, kůry, osiva, hnojiva, keramiku, plasty. Projekce a realizace zahrad a zavlažovacích systémů.

Výpadová 2103, Praha-Radotín

Optik Skala

Nabízíme Vám služby a poradenství v oboru oční optiky, servis a opravy brýlí. Prodej brýlí světových značek, dále dioptrické brýle, brýlové čočky, kontaktní čočky, sluneční brýle, pouzdra. Měření zraku, oční vyšetření. Komplexní program VISU POINT.

Čs. armády 962/31, Praha (Prague 6-Bubeneč)

Pet Fashion CZ, s.r.o.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej obojků, vodítek, pelíšků, známek, hraček a dalšího sortimentu pro psy a kočky.

Moskevská 415/1, Praha

Robimaus

Dodávají vše v oboru chovatelských potřeb, akvaristiky, teraristiky, zvířat, akvárií a terárií. K dispozici jsou papoušci, ptáci, akvarijní ryby, plazi, ještěry, želvy, hadi aj.

Masarykova 103, Rudná

Svaz školkařů České republiky

Svaz pěstitelů okrasných rostlin se stoletou tradicí. Nabízíme rostliny vypěstované v České republice vhodné pro naše klimatické podmínky.

Květnové náměstí 391, Průhonice

Petr Dobeš - Sítě

Vyrábíme rybářské sítě a nářadí pro chovatele ryb (kádě, váhy, přepravní bedny). Nabízíme různé druhy sítí: voliérové z polyethylenu, ochranné sportovní, pro golf, ochranné proti ptákům, na ochranu budov, na lešení, na skládky odpadu a kontejnerové.

Radlík 156, Jílové u Prahy

MK OPTIK

Zhotovování a opravy brýlí všeho druhu, oční vyšetření, měření zraku, kontaktní čočky všech dodavatelů, prodej roztoků, komplexní služby oční optiky, velký výběr dioptrických a slunečních brýlí, lupy a dalekohledy. Na našich www slevový kupón.

U nových domů II 527/1, Praha

TRADENET s.r.o.

Generální zastoupení pro ČR. Nabízíme svítilny MAG-LITE vhodné pro profesionály i kutily, nářaďové a multifunkční nože LEATHERMAN, nerezové termosky Isosteel, dalekohledy Trailite.

Sestupná 177/23, Praha

Akvaristika Petr Forst

Firma se zabývá mořskou akvaristikou. Jsme přímými dovozci mořských ryb a živočichů z Indonésie, Srí Lanky, Filipín, Malediv a z Rudého moře. V oblasti sladkovodní akvaristiky se opíráme o dlouholeté chovatelské zkušenosti, které uplatňujeme především při instalaci akvarijních kompletů. Chov okrasného ptactva.

Bryksova 741/72, Praha

HPF - Hájek Pet Food

Autorizovaný dovozce krmiv pro psy a kočky Bento-Kronen a ostatních produktů pro zvířata firmy Versele-Laga. Maloobchod s chovatelskými potřebami.

Masarykova 1089, Rudná

Galerie Kodl, s.r.o.

Galerie Kodl je aukční, prodejní a výstavní síň . Zaměřuje se na nákup a prodej obrazů, kreseb, grafik a plastik českého výtvarného umění 19. a 20. století v komisi či aukci. Poskytujeme znalecké posudky soudním znalcem, bezplatné poradenství a odborné rámování. Na Žofíně organizujeme aukce.

Vítězná 530/11, Praha (Prague 5-Malá Strana)

Fox toys, s.r.o.

Dovážíme a prodáváme modely aut většiny světových značek. Realizace a výroba - modely aut na zakázku. Potisk a reklama na modely aut. V nabídce modely aut od firem: Auto Art, PMA, Minichamps, Norev, IXO, Spark, Schuco, Brumm.

Tuklatská 2105/3, Praha (Prague 10-Strašnice)

DOROTHEUM, spol. s r.o.

Společnost DOROTHEUM je světoznámá vídeňská aukční síň s 300-letou tradicí. Poskytujeme služby jako aukce,komisní prodej, zástavní činnost a v...

Ovocný trh 580/2, Praha (Prague 1-Staré Město)

Daniel Los - LOS - CORMORAN

Velkoobchodní i maloobchodní prodejna, která nabízí široký sortiment potřeb pro rybolov a rybaření. Naleznete zde rybářské pruty, navijáky, vlasce, splávky, olůvka, háčky, třpytky, oblečení. Součástí je servis, opravy a také zásilková služba.

Řipská 542/23, Praha (Prague 3-Vinohrady)

Mevet, spol. s r.o.

MEVET spol. s r.o. byla založena koncem roku 2002. Společnost působí v oblasti obchodu, distribuce a marketingu veterinárních léčivých přípravků, ve...

Zelený pruh 1560/99, Praha (Prague 4-Braník)

Nábytek Antik - V.K.Z.

Nakupujeme a prodáváme starožitný nábytek, bytové doplňky. Přijímáme nábytek do komisního prodeje, nabízíme možnost uskladnění i možnost zapůjčení (film, reklama, atd.). Samozřejmostí je doprava a stěhování po ČR i Evropě (vývozní povolení).

Plynární 2, Praha (Prague 7)

Antik-i-Aukce, s.r.o.

Provozujeme bezpečnou internetovou aukci se starožitnostmi a uměleckými předměty pod garantovaným dohledem.

Zahradníčkova 1220/20c, Praha (Prague 5-Košíře)

Starožitnosti pod Kinskou, s.r.o.

Prodejna s 10ti letou tradicí se nachází v historickém centru města, nabízí starožitné předměty ze 17. - 20. století se specializací na obrazy, nábytek, lustry a sběratelské artefakty. Zprostředkování prodeje a přímý výkup za přijatelných podmínek.

náměstí Kinských 76/7, Praha (Prague 5-Smíchov)

Vodění na koni

Nabízíme jízdy a vodění dětí na koni.

Malá Hraštice-Velká Hraštice 112, Malá Hraštice

Starožitnosti ANTIK - inzerce starožitností a umění

Prodej, nákup, odhady a restaurování starožitností. Nabízíme hodiny, obrazy, nábytek, sklo, porcelán, militarie, plastiky. Auto-moto veterány. Dovoz vozidel z USA. Nabízíme zahradní nábytek, vázy, kašny, krby, sochy z mramoru, litiny, kachlová kamna.

Na Křenkově 41/17, Praha-Slivenec (Prague 1-Malá Strana)

Galerie 22

Rozsáhlá prodejní galerie starožitností, umění a designu, zaměřená na vzácný nábytek, obrazy, dekorace 17. - 20. stol. asiatika a orient. Garantujeme vysokou kvalitu nabízených děl a předmětů. Odborná znalost, poradenství a restaurování.

Husitská 42/22, Praha (Prague 3-Žižkov)

Antikva U Vinohradské vodárny

Spojení starožitnictví (výkup a prodej historických předmětů, nábytku, obrazů a zajímavostí) a antikvariátu (knihy i nové, grafika, pohledy). V Praze možná návštěva u Vás zdarma. I pozůstalosti. Odvoz zajistíme na vlastní náklady. Založeno 1993.

Korunní 972/75, Praha (Prague 3-Vinohrady)

Aukční síň Galerie Národní 25

Starožitné i moderní obrazy českých a zahraničních autorů prodáte výhodně v aukci. Do aukce přijímáme obrazy, kresby, grafiky, šperky, hodinky, p...

Národní 961/25, Praha (Prague 1-Staré Město)

PECKA-MODELÁŘ, s.r.o.

Prodej RC souprav, serva, akumulátory, nabíječe, RC modely a jejich příslušenství. Dále nabízíme: motory, elektromotory, rakety, autodráhy, řiditelné draky, potahovací folie Oracover, štětce Kolibri, kovové a plastikové modely, balzu a překližku.

Karoliny Světlé 315/3, Praha (Prague 1-Staré Město)

Antique Cinolter

Nabízíme Vám nákup, prodej a odhad šperků s drahými kameny, starožitných obrazů, porcelánu, skla, hodin, hodinek, drobného nábytku, hraček a jiných starožitných předmětů. Zajišťujeme kompletní servis. Poradenství při nákupu drahých kamenů.

Maiselova 57/9, Praha (Prague 1-Josefov)

Ajax - Luděk Platil

Nabízíme internetový a kamenný obchod s širokou nabídkou potřeb pro chovatele. Nabízíme krmivo, konzervy, pamlsky, obojky, vodítka, pelíšky, klece a další sortiment pro vaše mazlíčky. Zaručujeme kvalitní i poradenské služby a rychlé dodávky až do domu.

Mečislavova 414/11, Praha

Galerie Kodl, s.r.o.

Galerie Kodl je aukční, prodejní a výstavní síň . Zaměřuje se na nákup a prodej obrazů, kreseb, grafik a plastik českého výtvarného umění 19. a 20. století v komisi či aukci. Poskytujeme znalecké posudky soudním znalcem, bezplatné poradenství a odborné rámování. Na Žofíně organizujeme aukce.

Vítězná 530/11, Praha (Prague 5-Malá Strana)

HobbyExpert.cz - zahradní technika, bazény

On-line obchod se vším pro zahradu - zahradní technika, nářadí, bazény, grily, camping. Poradíme, pomůžeme vybrat a doručíme až domů.

Dělnická 213/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

Atelier Fiala, s.r.o.

Restaurátorský ateliér s mnohaletou tradicí. Realizujeme renovace starožitností, obrazů, hodin, řezby, čalounění původní technikou. Prodejní galerie restaurovaného nábytku včetně poradenství při koupi i renovaci. Zprostředkování prodeje, přímý výkup.

Školní 22/1, Praha (Prague 4-Braník)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?