Prodej zabezpečovací techniky pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6

Milan ZETEK - HESTIA

- Veškeré služby v oblasti požární ochrany, - provádění požárně preventivních prohlídek, - instalace, opravy a pravidelné kontroly hydrantů, ...

Nový Zlíchov 2602/11, Praha 5 - Smíchov

CROSS Zlín, a.s. (pobočka Praha 5 - Košíře)

Firma se věnuje vývoji a výrobě komponentů pro silniční elektroinfrastrukturu, a to především ve čtyřech oblastech. 1. Oblast závorových parkovac...

Jinonická 80, Praha 5 - Košíře

Novatec Sicherheitstechnik, s.r.o.

Provádíme konzultace, prodej (maloobchod, velkoobchod), instalace a servis systémů zabezpečení zboží proti krádeži (EAS). Dále také kamerových systémů (CCTV) a systémů EZS, EPS.

Strojírenská 260/14, Praha

Orgatech, spol. s r.o. - Prodej mechanického zabezpečení pro firmy

Nabízíme zabýváme se prodejem prostředků pro kompletní ochranu a zabezpečení dat před zneužitím.

Bubenská 242/14, Praha

Jistota, s.r.o.

Servis,montáž a dodání elektronických bezpečnostních systémů bez ohledu na velikost objektu a rozsah. K našim oborům patří systémy EZS, alarmy, č...

Matúškova 798/7, Praha (Prague 11-Háje)

ESCAD Trade, s.r.o.

Autorizovaný dealer CCTV Sony, Mitsubishi, Axis, Bosch. Zajišťujeme prodej a instalaci průmyslové televize, bezpečnostních kamer, webových kamer a videoserverů, bezdrátový přenos videosignálu, digitální videorekordéry, kamerové systémy pro PC a jiné.

Ukrajinská 1487/2a, Praha (Prague 10-Vršovice)

Visan, spol. s r.o. - Prodej mechanického zabezpečení pro firmy

Zprostředkujeme výrobu, prodej a opravy bezpečnostních kufrů s dálkovým ovládáním, sirénou a vysokým napětím.

Jednořadá 1102/39, Praha

Alarmtechnik Praha, spol. s r.o.

Komplexní služby v oborech el. zabezpečovací signalizace (EZS), el. požární signalizace (EPS), kamerové systémy (CCTV) a systémy kontroly vstupu. Jsme prověřeni Národním bezpečnostním úřadem a registrováni Českou asociací pojišťoven.

Strojírenská 260/14, Praha

Colt International, s.r.o.

Dceřiná společnost mezinárodního holdingu, která se zabývá projektováním, výrobou, dodávkami, montáží, servisem a revizemi zařízení pro odvod tepla a kouře, slunolamů a klimatizačních systémů.

Braunova 2529/1, Praha (Prague 5-Smíchov)

František Drož - hasicí přístroje.

Hasičský servis František Drož si Vám dovoluje nabídnout své služby a zboží v oblasti požární ochrany, činnosti ohledně projekce staveb a posuzov...

U starého stadiónu 1551/1, Praha

DETEKTIVNÍ A INFORMAČNÍ AGENTURA INCOGNITO

Nabízíme komplexní služby detektivní kanceláře s garancí max. diskrétnosti od r. 1995 i mimo území ČR. Ochrana osob, právní a psych. poradenství,...

Jugoslávská 659/11, Praha

GREEN Center

Dodáváme parking systémy a závory pro podniková parkoviště s kontrolou přístupu, silniční závory, přístupové systémy. Řízení provozu pohybu vozidel v průjezdech domů, průmyslová vrata a lineární autom. dveře i vstupenkové systémy. Instalace PC sítí.

Zenklova 39, Praha

SAVA TRADE, spol. s r.o.

Jsme člen koncernu SAVA, dovozce práškových barev COLOR Medvode. Nabízíme: práškové barvy - komaxit, těsnící profily, dopravní pásy, ofsetové gumy, záchrannou a hasičskou techniku, těsnící a zvedací vaky, pneu na moto a čtyřkolky. Ubytování Slovinsko.

U Elektry 650/50, Praha (Prague 9)

Hapines holding, a.s.

Naše společnost se specializuje na výrobu a montáž protipožárních uzávěrů ( protipožární dveře a stěny ). Požární dveře a uzávěry vyrábíme v typových i atypických rozměrech a to i včetně celoprosklených protipožárních dveří, stěn a oken.

Beranových 65, Praha

Bohumil Hein - BH Safe

Prodej nových i repasovaných trezorů, nábytkových sejfů k zabudování do zdi i do podlahy, skříně na zbraně, archivační skříně, starožitné trezory, ohnivzdorné trezorové skříně aj.

Boleslavská 1905/7, Praha (Prague 3-Vinohrady)

Bronislav Skovajsa - REKS

Mechanická likvidace dokumentů, skartace papíru, šanonů, knih, brožur, laminovaných dokumentů a datových médií, pronájem bezpečnostních kontejnerů.

Na Skalce 1164, Rudná

GOLEM - Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní a protipožární certifikované dveře SHERLOCK, NAPAKO, zabezpečení stávajících dveří, mříže, kování, zámky, závory, rozvorové systémy. Montáže expres do 48 hodin. Objednávky nonstop.

Na křivce 703/44, Praha (Prague 10-Michle)

KMJ, spol. s r.o. - Prodej zabezpečení proti požáru

Nabízíme poskytování služeb v oblasti požární ochrany. Provádění revizí a servisu hasicích přístrojů, kontroly požárních vodovodů a požárních klapek.

Zelenohorská 513/3, Praha

VSV connect, spol. s r.o.

Nabízíme prodej, montáž a servis. Nabízí telefonní ústředny, VOIP telefony, kamerové, docházkové, stravovací, zabezpečovací, protipožární systémy.

Bystřičná 632/16, Praha (Prague 22-Uhřiněves)

AVAPS, s.r.o.

Hlavním oborem působnosti firmy AVAPS s.r.o. je vývoj, výroba a instalace požárních uzávěrů a kouřových zábran. Jedná se především o roletové textilní uzávěry vlastní výroby, roletové ocelové uzávěry, a speciální roletové, případně sekční požární uzávěry.

U Obalovny 488, Klecany

KOUKAAM, a.s.

Jsme certifikovaným dovozcem a distributorem digitálních (IP)kamerových zabezpečovacích systémů od firem VIVOTEK, IQnVision, ACTi, Axis a Sony. Naše IP...

U vinných sklepů 145/7, Praha (Prague 9-Vysočany)

Zámečnictví KEY NON STOP s.r.o.

Zámečnictví - nonstop otevírání a opravy poškozených zámků, aut, bytů a trezorů, montáže, výměny - v Praze a okolí. Prodáváme kování, vlož...

Dukelských hrdinů 970/4, Praha (Prague 7-Holešovice)

Erbes, s.r.o.

Firma Erbes působí na trhu již od roku 1997 a specializuje se na komplexní služby v oblasti požární ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a správy a údržby nemovitostí.

Malířská 230/7, Praha (Prague 7-Bubeneč)

ARGOS požární servis

Nabízíme poradenství v oblasti - požární ochrana, zejména pro bytové objekty. Prodej a servis - hasicí přístroje, požární hydranty a požární hlásiče. Provádíme preventivní kontroly objektů. Vedení požární dokumentace. Školení PO. Výkon požárního technika.

Bojasova 1245/7, Praha

Traco International, spol. s r.o.

Autorizovaný distributor firmy Garrett Electronics, Inc. z USA pro Českou a Slovenskou republiku. Pro velkoobchodní i maloobchodní prodej nabízíme detektory kovů řady hobby i security - ruční detektory a průchozí brány určené pro bezpečnostní složky.

U vinných sklepů 145/7, Praha (Prague 9-Vysočany)

MEICO system´s - ochranné prostředky

Poskytujeme komplexní služby od poradenství přes projekci až po dodávku a revize v oblastech zabezpečení proti pádu včetně bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, mobilních technologických kontejnerů a ocelových konstrukcí. Nabízíme ochranné prostředky pro práce ve výškách.

Na hroudě 1043/27, Praha (Prague 10-Strašnice)

Ladislav Cigler - Prodej zabezpečení proti požáru

Nabízíme opravy požárních stříkaček.

Krynická 497/13, Praha

E* tech

Zabezpečovací systémy

Počernická 272/96, Praha

Bezpečnostní dveře a mříže Kavan

Prodej, výroba a montáž bezpečnostních dveří, mříží pevných, nůžkových i rolovacích. Zabezpečení ABUS proti vloupání na plastová okna i eurookna.

Družstevní ochoz 1308/5, P.O.Box 118, Praha (Prague 4-Nusle)

Výzbrojna požární ochrany, a.s.

Zabýváme se dodáváním výstroje (zásahové oděvy Nomex, Fénix, pracovní stejnokroje PS II, vycházkové uniformy pro hasiče, obuv Zeman speciál, zá...

Ohradní 1166/26, Praha (Prague 4-Michle)

TeamPrevent-PREPO, s.r.o.

Nabízíme a poskytujeme služby v oblastech bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany, pracovně lékařské péče, realizace různých programů na podporu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, systémů řízení společnosti, ergonomie a fyziologie práce.

Na Pankráci 1618/30, Praha (Prague 4-Nusle)

Designa Parking & Access, s.r.o.

Dodáváme parkovací systémy vč. ručních počítačů pro obsluhu parkovišť a přístupových hotelových systémů s možností obsluhy jednou kartou a ...

Sokolovská 87/95, Praha (Prague 8-Karlín)

High Security Products, a.s.

Bezpečnostní dveře, závory, zámky. Elektrická zabezpečovací signalizace, požární signalizace, průmyslové kamery, systémy kontroly vstupu a skupinové klíče.

Pod Stárkou 378/3, Praha (Prague 4-Michle)

Bosch Security Systems, s.r.o.

Dodáváme analogové a digitální systémy jako jsou průmyslová televize - CCTV, elektrická požární signalizace - EPS a zabezpečovací signalizace - EZS, kongresové, konferenční a tlumočnické systémy. Dále je to veřejné ozvučení a evakuační rozhlas - PA.

Pod višňovkou 1661/35, Praha (Prague 4-Krč)

PCS, spol. s r.o.

Prodej, servis, poradenství CCTV, PA, EZS, EPS, ACS (Bosch, CBC, PELCO, RCS, Aktion, Aiphone). Nabídka zavazadlových rentgenů, ručních a průchozích detektorů kovů, laboratorních a mobilních spektrometrů, difraktometrů a analyzátorů. Produkty a služby pro bezpečnost dat.

Na Dvorcích 122/18, Praha (Prague 4-Krč)

ENPRAG - kovový nábytek

Prodáváme kovový nábytek - kartotéky, lístkovnice, registratury, policové, spisové, šatní, výkresové a ohnivzdorné skříně, zásuvkové skříňky, závěsné kapsy. Nabízíme dílenský a lékařský nábytek, kontejnery, posuvné regály, trezory, kancelářské židle.

Pechlátova 93/17, Praha (Prague 5-Radlice)

FASS, s.r.o.

Specializujeme se na montáž a servis hasicích plynových zařízení, sprinklerových a mlhových hasicích zařízení a stabilních hasicích zařízení (SHZ). Protipožární ochrana, elektronické bezpečnostní systémy, elektrická požární signalizace (EZS).

Cukrovarnická 79, Praha (Prague 6)

Hlaváčková Marie - TREZORY Praha

Provádíme prodej a servis bankovní techniky. Počítačky bankovek a mincí, třídičky mincí, ruličkovačky. Dále nabízíme testery bankovek UV infra, trezory, bankomaty, sejfy, skříně na zbraně.

Rostoklatská 367/1, Praha (Prague 10-Strašnice)

EPI - TREZORY s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme trezory, nábytkové sejfy, k zabudování do zdi, skříně na zbraně, přenosné pokladny, poštovní schránky, skříňky na klí...

Seifertova 574/13, Praha

Jiří Zámečník - Hymax - hasící přístroje

Nabízíme prodej, servis, revize hasicích přístrojů a požárních vodovodů - hydrantů, plnění CO 2. Zpracování požární dokumentace, prodej bezpečnostních tabulek. Provádíme školení zaměstnanců v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce.

U vodárny 1226/6, Praha (Prague 3-Vinohrady)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?