Prodej stavební techniky

 

Strana:   1 2

Oleg Švehla-Zámečnictví

Výroba mříží, bran, zabradlí a dalších stavebních prvků na zakázku. Opravy omítací techniky PFT, Putzmeister, M-TEC a Brinkmann.

Ke skalkám 1798/79, Praha

Martin Jedlička - Stavební stroje

Stavební stroje a příslušenství. Prodej a pronájem stavebních strojů, vibračních desek a pěchů značek Abakus, Wacker, Weber, NTC, Batmatic i hutnicích nástavců. Zřizujeme půjčovnu stavebních strojů a e-shop.

Pražská 19, Řevnice

Miroslav Drda - stavební mechanizace

Zabýváme se: prodejem japonských malotraktorů značek Iseki, Yanmar, Kubota, opravou malé stavební mechanizace všech značek, servisem motorů značek Honda, Robin Subaru, Hatz a dalších. Prodáváme korunkové vrtáky.

Za chalupami 132, Praha (Lochkov)

František Bareš - prodej stavebních strojů

Prodáváme stavební stroje pro zpracování a dopravu maltových, omítkových a betonových směsí, míchačky, elektrocentrály, ruční nářadí. Zastupujeme značky Putzmeister, PFT, Turbosol, Lievers, Honda. Nabízíme záruční a pozáruční servis.

U hostivařského nádraží 182/26, Praha (Prague 15-Hostivař)

ZTS Bohemia, s.r.o.

Nabízíme prodej, servis a půjčování stavebních strojů LOCUST WAY INDUSTRY, hutnicí a vibrační techniku AMMANN, minirypadla AMMANN YANMAR, hydraulick...

Chrášťany 140, Chrášťany

Volvo Stavební stroje Czech, s.r.o.

Prodáváme a pronajímáme nové i použité stavební a silniční stroje značky Volvo, záruční a pozáruční servis po celé ČR. Hlavním sortimentem jsou nakladače, rýpadla (bagry), rýpadlo-nakladače (traktorbagry), dempry, grejdry, válce, finišery a frézy.

Jeremiášova 870/24, Praha (Prague 17)

Terramet, spol. s r.o.

Firma prodává a půjčuje stavební stroje JCB, gradery NOBAS, kompresory, elektrocentrály a vysokozdvižné vozíky.

Obchodní 131, Čestlice

Minoda-půjčovna, s.r.o.

Prodej, pronájem a servis stavebních strojů a malé mechanizace značek Weber, Dynapac, Hitachi, Cedima, Partner, Hycon, Honda, Gesan a Stiga.

Na universitním statku 2/1, Praha

VH STAVEBNÍ STROJE, s.r.o.

Firma se zabývá převážně opravami a prodejem náhradních dílů na stavební stroje UDS. Provádíme běžné i generální opravy, vyztužení horních i dolních rámů, svářečské práce, opravy lopat. Dále provádíme opravy všech hydraulických systémů. Opravy ostatních stavebních strojů po předchozí domluvě.

Vltavská 384, Štěchovice

Tagex CZ, s.r.o.

Dodáváme náhradní díly včetně dílů originálních pro zemědělské stroje jako jsou řemeny, řetězy, řetězová kola, termostaty, pryžové pojezdové pásy. Válečkové řetězy TYC a SUGIYAMA. Termostaty pro automobily MOTORAD. Díly pro traktory.

Pražská 255, Jesenice

LEHMANN TECHNIK ČR, spol. s r.o.

Nabízíme hliníkové lešení, hydraulické pracovní plošiny, závěsné lávky a pianoplan.

Podbabská 17, Praha

STAVEBNÍ STROJE BLESK

Autobazar stavebních strojů a zemědělské techniky. Prodej, komisní prodej, výkup za hotové, leasing a zpětný leasing. Pronájem nákladních vozidel a zemních strojů.

Pražská 1006/48, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

SICO - PRACOVNÍ PLOŠINY, spol. s r.o.

Pronájem pracovních plošin nůžkových (dosah až 18 m), kloubovo-teleskopických (dosah až 43 m), přívěsných (dosah až 30 m), automobilových (dosah až 45 m). Pronájem manipulátorů (dosah až 17 m, nosnost až 4,2 t). Pohon aku, diesel. Dispečink non-stop.

Vinořská 96, Jenštejn

Peri, spol. s r.o.

Prodáváme a pronajímáme bednění stropní, stěnové, kruhové, sloupové, pracovní lávky, tunelové a mostní bednicí systémy a lešení fasádní, modulové, podpěrné, zavěšené, pojízdné, tribuny a pódia. Provádíme montáž, návrhy, servis, školení.

Průmyslová 392, Jesenice

LIEVERS HOLLAND

Jsme specialisté na vibrační techniku - prodej, pronájem a servis: ponorné vibrátory, vysokofrekvenční měniče, vibrační lišty, hladičky, přílož...

Pod altánem 1099/83, Praha

ESTROJ, s.r.o.

Prodej, půjčovna a servis mísicích pump UELZENER, ESTROMAT, PUTZKNECHT, Estrichboy, Mixokret, Hydrosol. Nabízíme šnekové, pneumatické, dieselové a elektrické omítačky, mísicí čerpadla pro výrobu a dopravu všech druhů malt, stěrek, potěrů i betonů.

Na Veselí 1687/45, Praha (Prague 4-Nusle)

ASTA, spol. s r.o.

Zastupujeme výrobce výtahů Geda. Prodáváme a pronajímáme stavební výtahy Geda, vrátky, shozy suti, plošiny a montážní lávky. Stavební výtahy opravujeme na celém území ČR. Tyto stavební výtahy jsou vhodné pro celý rozsah stavebnictví.

Milady Horákové 533/28, Praha (Prague 7-Holešovice)

Alfix ČR - lešení

Prodej lešení a pronájem fasádního lešení, pojízdného lešení a prostorového lešení ALFIX, mobilní zastřešení, lešenářské práce, prodej lešenářské techniky.

K Horkám 19/21, Praha

VDK, spol. s r.o.

Půjčovna stavebních strojů střední a malé mechanizace: pojízdné kompresory, elektrocentrály, vibrační válce a desky, hutnící technika, pneumatické nářadí, malá ruční mechanizace apod. Dále se zabýváme prodejem, servisem a opravami těchto mechanizmů.

Dobronická 413, Praha (Libuš)

Rothlehner pracovní plošiny, s.r.o.

Prodej, servis 180 typů pracovních a montážních plošin od předních evropských výrobců. Samohybné plošiny Haulotte a PB Lifttechnik, nástavby na podvozcích GSR, přívěsné plošiny DENKA LIFT a Falkon Spider. Nepřetržitý servis. Školení obsluhy IPAF.

Mezi úvozy 2512/2, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

ISERMAT CZ, s.r.o.

Nabízíme pronájem rypadel a minirypadel, půjčujeme válce, ježky, vibrační desky a pěchy, nakladače, čerpadla. Pronajímáme manipulátory Manitou, v...

Lukavecká 1732, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

ABA SERVICE BÖCKER

Prodej, servis, revize a pronájem stavebních výtahů Böcker a Geda. Prodáváme a opravujeme vrátky, míchačky, výtahy, koše na beton, bádie, kladiva Permon, kompresory. Použitá míchačka a vrátek skladem. Prodáváme a zasíláme veškeré náhradní díly.

Vodňanská 933, Praha (Prague 14-Kyje)

SVP - půjčovna s.r.o.

Nabízíme pronájem stavební mechanizace, nářadí, zahradní techniky, autopříslušenství, stavební výtahy, shozy suti, závěsné lávky. Dále zajistíme stavební vrátky, mobilní oplocení, topidla, odvlhčovače, bourací kladiva, vrtačky, brusky, drážkovačky.

U Rakovky 436/31, Praha (Kunratice)

ROCKMORE, s.r.o.

Naše firma nabízí: vrtací nářadí pro lomy, studny, tunely a ostatní stavby. Ponorná kladiva, vrtací korunky, tyče, monobloky, potrubí na dopravu betonu a betonářské hadice pro betopumpy.

Strojírenská 260/14, Praha

Paschal, s.r.o.

Prodej a pronájem systémového bednění. Zpracování plánu nasazení bednění pomocí výpočetní techniky, technickou pomoc až po montáž a zaškolování pracovníků přímo na stavbách.

Vyšehradská 1262/23, Praha

Lokus, a.s.

Prodáváme věžové jeřáby Comansa. V naší nabídce najdete stavební jeřáby a výtahy. Nabízíme zámečnické práce, obráběcí práce a zemní práce. Součástí naší nabídky je i nákladní autodoprava.

Jeremiášova 947/16, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Huddy Diamonds, s.r.o.

Specializace firmy spočívá v provádění speciálních stavebních prací, nabízíme chemické kotvení, jádrové vrtání, broušení, frézování a řezání betonu a asfaltu diamantovou technikou. Vyrábíme a prodáváme diamantové řezací, vrtací, brusné kotouče, stavební mechanizaci, nástroje pro geo-průzkum.

Ledařská 8, Praha (Prague 4)

Machineservis, s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem, servisem a poradenstvím v oblasti malé a střední stavební mechanizace. Je autorizovaným distributorem tří špičkových světových firem, proto nabízí zákazníkům kvalitní, spolehlivé produkty ve velké šíři sortimentu.

Hanusova 365/5, Praha

Finlay CZ, spol. s r.o.

Prodej a servis mobilních třídičů pro zpracování stavebních hmot a recyklaci. Firma FINLEY je předním světovým výrobcem mobilních třídičů, drt...

Tomická 649/5, Praha

Intermarket, s.r.o.

Zajišťujeme prodej a pronájem speciálních stavebních strojů. Zavádíme počítačem řízený, stavebně jednoduchý a nenákladný automatický parkova...

Táborská 940/31, Praha

Ing. Václav Stejskal - interServis

Nabídka ručního a elektrického nářadí, nástrojů na opracování obkladů a dlažby.

Táborská 940/31, Praha

Ing. Jan Kern - Kern auto - Eurostav

Prodej stavební techniky.

Junácká 1658/22, Praha

INGES, spol. s r.o.

Zastoupení firem EXTEC Ltd. a Christy Hunt Ltd. pro ČR a Slovensko. Prodej, servis, leasing nových i použitých strojů: třídiče, hrubotřídiče, drtiče, kladivové mlýny. Firma INGES s.r.o. Vám nabízí kromě dodávky nových či použitých drtičů a třídičů rovněž možnost dodavatelského drcení a třídění.

Na Petynce 985/34, Praha

V&V Intraco, spol. s r.o.

Náplní firmy je obchod a výroba technologických zařízení na výrobu betonových elememtů.

Na vyhlídce 80, Davle

ARTE, spol. s r.o.

Prodej stavební, laserové a kamerové techniky.

Kutnohorská 288/82, Praha (Dolní Měcholupy)

AWP, s.r.o.

Dodáváme a servisujeme stavební stroje. Provozujeme půjčovnu stavebních strojů a stavební mechanizace.

Tiskařská 257/10, Praha

AMI CZ, s.r.o.

Prodej, servis a půjčovna stavební mechanizace s dopravou. Distributor pro ČR a SR SUBARU Robin motory a čerpadla, BENZA elektrocentrály a svářecí agregáty, vibrační a rozbrušovací technika, elektrické a hydraulické nářadí a stroje, DIA nástroje.

Služeb 3056/4, Praha

ARNB, s.r.o.

Firma se zabývá prodejem stavební techniky. Topidla, odvlhčovače, elektrocentrály, míchačky, řezačky, vibrační desky, klimatizace, shozy, vrátky, pily, vysavače a další stroje najdete v internetových obchodech i kamenné prodejně v Praze. Dodáme do 24hodin zdarma po celé ČR. Bezplatná linka.

Na hrázi 134/27, Praha

Zdeněk Vorlický - Stavební stroje

Jsme firma zabývající se dovozem, prodejem, servisem a půjčováním malé stavební mechanizace (strojů), jako stavební vrátky, lyžinové výtahy a shozy na suť Haemmerlin, stavební míchačky Belle, vibrační, dusací a řezací technika Euroshatal.

Švábky 52/2, Praha

Martin Tejral - Tejral

Soukromá firma TEJRAL se zabývá vývojem, konstrukcí a výrobou kotoučových pil převážně pro stavební materiály a výrobou ocelových řezacích a brousících kotoučů "tak - super" do úhlových brusek. Nově přibyl i program výroby vnějšího mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži - Kolobotek.

Českobrodská 816/36, Praha (Prague 9-Hloubětín)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?