Prodej lesní techniky a příslušenství

   

  Husqvarna - Martin Štěrba

  Prodáváme motorové, elektrické a rozbrušovací pily, sekačky, křovinořezy, plotostřihy, sněhové frézy, zahradní traktory, ridery, elektrocentrály, zahradní, lesnické nářadí, řetězy. Půjčovna lesní a zahradní techniky provádí broušení řetězů a servis.

  Elišky Přemyslovny 46, Praha

  Karlow - Karlshof, a.s.

  Prodáváme lesní a zemědělskou techniku Fendt, Pfanzelt, S+R, Hufgard (údržba sportovních, golfových hřišť). Dále dodáváme stroje na zpracování biomasy JENZ, AHWI, lesní frézy, navijáky, nástavby, štěpkovače, drtiče, použité stroje (prodej a servis).

  Jinonická 761/18, Praha (Prague 5-Košíře)

  TRANSTECHNIK CS spol. s r.o. - výhradní zastoupení Vermeer

  Nabízíme prodej, servis, pronájem, výkup, poradenství a leasing strojů Vermeer. Poskytujeme bezvýkopové technologie (protlaky, frézy, vrty), zelený program (štěpkovače, rýhovače, zarážení, závlahy, drtiče) a zemní práce (nakladače, mininakladače).

  Průběžná 3163/80, Praha (Prague 10-Strašnice)

  Reparoservis, spol. s r.o.

  Firma nabízí zákazníkovi komplexní služby v oblasti harvestorové technologie, lesní a dřevařské techniky. Význam slova komplexnost spočívá v tom, že zákazník dostane kompletní prodejní servis.

  Jakobiho 328, Praha

  Komatsu Forest GmbH, a.s.

  Prodej lesnických strojů a zařízení.

  Služeb 3056/4, Praha

  IG-LES, s.r.o.

  Společnost IG-LES, s.r.o. byla založena jako výhradní zastoupení norské firmy IGLAND AS. pro český a slovenský trh. Společnost se zabývá prodejem le...

  Průběžná 181, Pyšely

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?