Prodej kancelářských potřeb a vybavení

   

  Strana:   1 2 3 4 5 6

  Toner4u s.r.o.

  Komplexní nabídka originálních, alternativních a renovovaných tonerů, válců, cartridgí, pásek a inkoustů do tiskáren, multifunkcí, kopírek a faxů. Outsourcing tisku. Kancelářské stroje a potřeby. Výkup prázdných tonerů.

  Vrbova 1427/19, Praha 4

  PANDA-K s.r.o.

  Zásobujeme kanceláře v regionu Praha kompletním sortimentem kancelářského a papírenského zboží včetně občerstvení. Rozvoz po Praze do druhého dne.

  Ondříčkova 7, Praha 3

  HELAP s.r.o. Vše pro kancelář

  Nabízíme velkoobchod, který prodává vše pro kancelář. Nabízíme kancelářský nábytek Hobis s 3D návrhem zdarma, kancelářské židle, pracovní ko...

  Modletice 71,

  Králíček, s.r.o.

  Naší hlavní specializací jsou grafické etikety vyráběné flexotiskovou technologií v kombinaci se sítotiskem a ražbou. Stroje nám umožňují tisk až osmibarevných etiket, povrchovou úpravu celoplošným UV lakem, parciálním UV lakem nebo laminací.

  Mojmírova 130/4, Praha-Nusle

  AK Repro, spol. s r.o.

  Vyrábíme kompletní sortiment razítek Trodat. Expresní razítko na počkání do 15 minut. Tiskneme vizitky, pozvánky, letáky a oznámení i expresně. Barevný tisk do formátu A1, řezané samolepy, plakáty.

  V jámě 699/1, Praha-Nové Město

  PVCCARD s.r.o.

  Nabízíme plastové vizitky a plastové karty + personalizace, kódování, embosování, numerace, atd. Vyrábíme: magnetické, identifikační, členské, klubové, diskontní, vip karty, bezkontaktní karty. Výhodné podmínky. Slevy pro stálé zákazníky.

  Kaplická 841/14, Praha (Prague 4-Podolí)

  Razítka Praha

  Nabízíme razítka - vizitky. Autorizovaný výrobce samobarvicích razítek TRODAT. Nabízí dřevěná razítka, školní, sady čísel a abeced, vizitky černobílé i barevné, tisk letáků, barevné kopírování. Prodej kancelářských potřeb.

  Drahobejlova 1600/37, Praha (Prague 9-Libeň)

  ADORE, s.r.o.

  Dovoz a distribuce psacích a dárkových předmětů. Prodej reklamních tužek s potiskem i bez potisku.

  Nedokončená 363/38, Praha (Štěrboholy)

  AV MEDIA, a.s.

  Nabízí prodej, pronájem i servis datových, zpětných a video projektorů, plazmové dispelej, videokonference. Systémová integrace - zasedací a konferenční místnosti, dispečerská pracoviště, kino doma. Pronájem techniky na sportovní a zábavní akce.

  Pražská 1335/63, Praha (Prague 15-Hostivař)

  2H Holinger, s.r.o.

  Prodej kancelářských potřeb a vybavení,digitální tisk.

  U Pekařky 484/1, Praha

  MEGAFLEX, spol. s r.o.- Prodej kancelářských potřeb a vybavení

  Nabízíme výhradní distribuce razítek Trodat pro Českou a Slovenskou republiku. Prodej gravírovacích a řezacích CO2 laserů TROTEC a vláknových laserů.

  Osiková 2644, Praha (Prague 3-Žižkov)

  SVS, spol. s r.o.

  Naše společnost pro Vás již od roku 1991 vyrábí samolepící etikety v rolích, které mohou být s kovoražbou, s braillovým písmem nebo výstražnou z...

  Na Jarově 2424/2, Praha (Prague 3-Žižkov)

  El Decor, s.r.o.

  Prodej spotřebního materiálu do kopírek, tiskáren a faxů, balicích materiálů a školních potřeb.

  Komenského nám. 946/8, Brandýs nad Labem

  ICO TRADE, spol. s r.o.

  Zabýváme se dovozem a velkoobchodem psacích a kancelářských potřeb. Dodáme kuličkové tužky, popisovače, zvýrazňovače, sešívačky, děrovačky, sponky, ořezávátka, bílé a korkové tabule, gumy, stojánky na psací potřeby, zvlhčovací polštářky, houbičky.

  Úvalská 593/23, Říčany

  PPG trading, s.r.o. - GAVIOTA espresso

  Prodej a distribuce čerstvě pražené kávy GAVIOTA espresso do restaurací, hotelů, kaváren, kanceláří a dalších oblastí. GAVIOTA coffee technology nabízí komplexní řešení přizpůsobené každému provozu včetně kávovaru. Výhradní zastoupení pro celou ČR

  Politických vězňů 1233/40, Říčany

  Bronislav Skovajsa - REKS

  Mechanická likvidace dokumentů, skartace papíru, šanonů, knih, brožur, laminovaných dokumentů a datových médií, pronájem bezpečnostních kontejnerů.

  Na Skalce 1164, Rudná

  Grafiko - razítka, tisk

  Vyrábí razítka všech druhů a velikostí, samobarvicí Colop a Trodat. Expresně do 30 minut. Vizitky tiskneme digitálně nebo ofsetem do 24 hodin, expresně do 2 hodin, dále tiskneme firemní tiskoviny.

  Lidická 842/4, Praha (Prague 5-Smíchov)

  GTS-Global Transaction System CZ, s.r.o.

  Provozujeme specializovanou tiskárnu obálek. Obálky, dodejky a poštovní tašky potištěné jednou až čtyřmi barvami, doručenky s poučením, výroba luxusních obálek z výseku. Společnost je předním českým dodavatelem doručenkových obálek a dodejek.

  Štěrboholská 1307/44, Praha

  COMPLEX, spol. s r.o.

  Zajištění distribuce, pronájem a servis pro data a video projektory. Dále prodej zpětných projektorů, diaprojektorů, projekčních ploch, LCD plazmových displejů. Pronájem prezentační tabule, copyboardy, vizualizéry, prezentační technika.

  Bavorská 856/14, Praha (Prague 13-Stodůlky)

  Sedin, a.s.

  Dodávka kompletního sortimentu razítek Trodat. Digitální a ofsetový tisk - vizitky, hlavičkové papíry, novoročenky, pozvánky.

  Vršovická 796/37, Praha (Prague 10-Vršovice)

  TECOM paper - výroba kotoučků pro pokladny

  Firma vyrábí a dodává veškeré druhy papírových roliček a registračních papírů všech druhů, zejména však pro zdravotnictví.

  Toužimská 948/24b, Praha

  Repro International, spol. s r.o.

  Jsme specializovaný dodavatel strojů pro koncovou úpravu tiskovin. Dále prodáváme kancelářské stroje pro skartaci, vazbu, laminování, vrtání, řezání a spotřební materiál.

  Křenova 439/15, Praha (Prague 6-Veleslavín)

  DELNAN, spol. s r.o.

  Zabýváme se výrobou a prodejem papírových sáčků a obalů s potiskem. Výroba balících papírů a kornoutů s potiskem a prodej PE obalů. Dále sáčky s neutrálním tiskem - vánoční motivy, pro drogerie, termosáčky s hliníkovou fólií, pro potravinářský průmysl a sáčky Kebab.

  Hvozdnice 98, Hvozdnice

  WITT PRAHA spol. s r.o.

  Prodáváme, pronajímáme (leasing automatů) a poskytujeme servis na nápojové automaty, automaty na kusové zboží a sodobary do kanceláří. Prodej surovin firmy Nestlé a Am Foods: káva, čokoláda, smetana, čaj. Office systém - zásobování kanceláří.

  V Bílce 684, Praha

  PRESCO GROUP, a.s.

  Jsme česká společnost s nabídkou více než 300 titulů kalendářů a diářů. Exkluzivně vydávající prodávané české tituly - Alfons Mucha, Jan Sa...

  Máchova 431/21, Praha

  Ekon Alfa, spol. s r.o. - Prodej kancelářských potřeb a vybavení - Digitální tisk- Sítotiskové tiskárny

  Nabízíme potisk textilu, triček, reklamních předmětů, tašek, hrnků, štítků, panelů. Nabízíme samolepky, etikety, razítka, vizitky. Zajistíme digitální tisk, sítotisk, kopírování, hlavičkové papíry, letáky, prospekty, desky, poutače, bannery, polep aut, výloh.

  Na Florenci 1020/19, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Výzbrojna požární ochrany, a.s.

  Zabýváme se dodáváním výstroje (zásahové oděvy Nomex, Fénix, pracovní stejnokroje PS II, vycházkové uniformy pro hasiče, obuv Zeman speciál, zá...

  Ohradní 1166/26, Praha (Prague 4-Michle)

  Copy Clean

  Nabízíme servis a prodej kancelářské techniky Canon, HP. Kopírky nové a repasované, tiskárny, faxy, skenery, foto-video, spotřební materiál, recyklované cartrige.

  Bechyňská 640, Praha

  M-power - výroba reklamních kalendářů

  Zabýváme se výrobou a prodejem reklamních kalendářů. Nabízíme reklamní předměty včetně potisku, letáky, samolepky, vizitky, trička, diáře, hrníčky, PE tašky, psací potřeby, hračky, nářadí a jiné reklamní zboží.

  Hlohová 2002/40, Praha

  Ekon Alfa, spol. s r.o. - Prodej kancelářských potřeb a vybavení - Digitální tisk- Sítotiskové tiskárny

  Nabízíme potisk textilu, triček, reklamních předmětů, tašek, hrnků, štítků, panelů. Nabízíme samolepky, etikety, razítka, vizitky. Zajistíme digitální tisk, sítotisk, kopírování, hlavičkové papíry, letáky, prospekty, desky, poutače, bannery, polep aut, výloh.

  Na Florenci 1020/19, Praha (Prague 1-Nové Město)

  SABE, spol. s r.o.

  Firma se zabývá výrobou a prodejem sportovních pohárů a cen. Nabízíme papírenské zboží, kancelářské potřeby, razítka, kalendáře, diáře, novoročenky.

  Uralská 687/3, Praha (Prague 6-Bubeneč)

  ProTel trading, spol. s r.o.

  Nabízíme velkoobchod s papírem on-line. Prodáváme kancelářské potřeby pro firmy a školy, papír do kopírek, tiskáren a faxů, obálky, pořadače (šanony), archivace, tiskopisy, tonery, cartridge, psací potřeby, pera, tužky, sešívačky, děrovačky.

  Na louži 676/11, Praha

  Franco-Post CZ, s.r.o.

  Naše společnost je autorizovaným distributorem frankovacích a obálkovacích strojů německé firmy FRANCOTYP-POSTALIA GmbH. Nabízíme individuální a naprosto komfortní řešení zpracování korespondence, záruční a pozáruční servis frankovacích a obálkovacích strojů pro hromadné zpracování korespondence.

  Čapkova 244/14, Praha

  HUMANSCALE ČR

  Vyrábíme ergonomické židle a speciální ergonomické pomůcky. Prodáváme mechanismy na klávesnici a myš, masážní kolébky pro nohy, ramena pro LCD p...

  U Mlejnku 127, Zdiby

  CPSystem, a.s.

  Nabízíme kompletní sortiment kancelářské techniky, kancelářských potřeb a vybavení včetně servisu. Kopírky, tiskárny, multifunkce, skartovačky, vazače, projektory, monitory aj.

  Malá Plynární 1454/4, Praha (Prague 7-Holešovice)

  Ing. Karel Zít - foliotisk

  Tisknutí, potiskování a výroba svatebních oznámení. Nabízíme všechny dostupné katalogy svatebních oznámení v ČR. Vyrábíme novoročenky, vizitky, razítka, obálky, samolepky, katalogy, brožury, lepenou reklamu, grafické návrhy, slepotisk a ražbu fólií.

  Sokolská 464/27, Praha

  Václav Novotný - kancelářské potřeby

  Maloobchod zaměřený na školní a kancelářské potřeby. Prodej a renovace tonerů a cartridgí, výroba razítek a vizitek, tisk tiskopisů dle návrhu, prodej doplňků a medií k PC, úklidových prostředků a občerstvení.

  Sokolovská 504/274, Praha (Prague 9-Libeň)

  Kanpa

  Vyrábíme a dodáváme hlavně zboží dle specifických požadavků podnikům a institucím a také pro síť velkoobchodů - pořadače, desky samolepící štítky, výrobky z PVC. Zákazníky uspokojujeme nejen co do množství, ale jsme schopni splnit i požadavky na barevnost, zejména v sortimentu pořadačů a kancelářských desek.

  U továren 256/14, Praha

  Repromedia Praha, s.r.o.

  Zajištění kopírovacích služeb, světlotisku, barevného laserového kopírování ,tisk,výroba razítek,vizitek a laminování.

  Jindřišská 900/7, Praha (Prague 1-Nové Město)

  COPY & VIZITKY - JAN DUŠEK

  Provozovatel tiskárny.Nabízíme tisk kalendářů,vizitek,pohlednic,latáků ...

  Přemyslovská 897/7, Praha (Prague 3-Vinohrady)

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   

  Strana:   1 2 3 4 5 6

   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?