Prodej dopravní a manipulační techniky

 

Strana:   1 2 3

DBlift pracovní plošiny

DBlift pronájem, prodej, servis a prodej náhradních dílů značek SkyJack, Genie, Bravi, ATN, Haulotte, JLG, Upright. Pracovní plošiny elektrické, dieselové, kloubové, nůžkové po celé ČR. Pracovní plošiny ATN Francie - prodej a servis pracovních plošin, sloupové, kloubové a nůžkové plošiny od distributora DBlift.

Šípková 368, Dolní Břežany

CROSS Zlín, a.s. (pobočka Praha 5 - Košíře)

Firma se věnuje vývoji a výrobě komponentů pro silniční elektroinfrastrukturu, a to především ve čtyřech oblastech. 1. Oblast závorových parkovac...

Jinonická 80, Praha 5 - Košíře

Toyota Material Handling CZ, s.r.o.

Manipulační technika Toyota a skladová technika BT od společnosti Toyota Material Handling CZ. Prodáváme a pronajímáme vysokozdvižné vozíky, paletov...

K Vypichu 1049, Rudná

Jungheinrich (ČR), s.r.o.

Vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky, regály, prodej, servis, pronájem vozíků, použité vozíky, projekty skladů, paletové vozíky, vozíky s výsuvným sloupem, systémové vozíky, regálové zakladače, fleet management.

Modletice 101, Říčany

ORBIS AVIA, spol. s r.o.

Moderní, obchodní a letecko- technická společnost s cílem stát se významným a efektivním výrobcem, opravcem a provozovatelem letecké techniky, tvůrce projektu výroby novodobé létající legendy, letounu SM-92T Finist/Silver Fox.

Holečkova 103/31, Praha (Prague 5-Smíchov)

MAS, spol. s r.o.

Předmět činnosti společnosti je zaměřen na projekci, výrobu, montáž a následný servis všech nabízených zařízení včetně provádění oprav a servisu zařízení od jiných výrobců.

Medkova 1108/68, Praha (Prague 11-Chodov)

INEKON GROUP a.s.

Jsme obchodně-výrobní holding se specializací na kolejová vozidla a kolejové tratě, chemii a čištění odpadních vod a vývoz investičních celků, jakými jsou například cementárny, elektrárny a nemocnice.

U průhonu 773/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

DOZNA - údržba, montáž, pronájem dopravního značení

Zabýváme se a nabízíme údržbu, montáž, pronájem svislého a aplikaci vodorovného dopravního značení. Vyrábíme dopravní značky, orientační systémy, informační tabule a reklamy. Osazujeme zpomalovací prahy, parkovací zábrany, svodidla a vodící stěny.

Oderská 850, Praha (Čakovice)

Starlift, s.r.o.- Prodej zdvižných vozíků

Nabízíme prodej, servis a pronájem vysokozdvižných vozíků a skladové techniky značek Mitsubishi a Caterpillar. Nabídka školení řidičů.

K Červenému dvoru 2132/24, Praha (Prague 3-Strašnice)

Taranis Invest, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a nabízíme servis v oblasti - dopravní a manipulační technika, parkovací systémy, telematika. WIM - dynamické vážení vozidel, software.

V jámě 699/5, Praha (Prague 1-Nové Město)

PMT - Praha

Prodej, servis, výkup a pronájem vysokozdvižných vozíků, paletovacích vozíků ručních a el., náhr. díly, trakčních baterií a nabíječů, přídavných zařízení, prodej a lisování superelastických kol a pneumatik, montáž hnacích kol el. paletovacích vozíků.

K Žižkovu 640/11, Praha (Prague 9-Vysočany)

Ferro OK, spol. s r.o.

Tradiční dodavatel jeřábů nabízí kompletní služby - výroba mostových podvěsných, portálových, sloupových a konzolových jeřábů. Speciality na míru. Vyrobíme ocelové konstrukce, výrobní haly a jeřábové dráhy. Zašleme rozpočet a cenové rozpětí.

Pražská 1, Jílové u Prahy

Adamec Jeřáby, s.r.o.

Vyrábíme a montujeme mostové jeřáby, portálové jeřábové dráhy, automatizované manipulační linky. Dodáváme kladkostroje Stahl. Průběžné tryskání materiálu do rozměru 1000 x 500 mm. Výrobci a prodejci jeřábů.

Okružní 250, Čestlice

SOMARO CZ, s.r.o.

SOMARO se specializuje tyto činnosti: silniční stavitelství, výroba, montáž, údržba silničního bezpečnostního zařízení a svodidel, dopravní značení a řízení silničního provozu. SOMARO je zároveň divizí skupiny společností COLAS, velké stavební firmy.

Náchodská 2479/63, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

Rothlehner pracovní plošiny, s.r.o.

Prodej, servis 180 typů pracovních a montážních plošin od předních evropských výrobců. Samohybné plošiny Haulotte a PB Lifttechnik, nástavby na podvozcích GSR, přívěsné plošiny DENKA LIFT a Falkon Spider. Nepřetržitý servis. Školení obsluhy IPAF.

Mezi úvozy 2512/2, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

Linde Material Handling Česká republika, s.r.o.

Prodáváme a servisujeme vozíky. Zajišťujeme pronájem, logistické studie, školení řidičů, leasing, full service. Půjčujeme vozíky, ojeté a repasované vozíky. Manipulační technika Linde: paletové, nízkozdvižné, vysokozdvižné vozíky, skladová technika.

Polygrafická 622/2, Praha

Autojeřáby Praha, s.r.o.

Výkup, opravy, prodej autojeřábů, nákladních, speciálních vozidel, stavebních strojů, zprostředkování nákupu a prodej zahraničních autojeřábů vyšších nosností, pronájem a služby autojeřábem, prodej a zajištění náhradních dílů pro autojeřáby.

Vídeňská 619/142, Praha (Kunratice)

Pragotechnik, spol. s r.o.

Nabídka jeřábnických prací.

Sečská 1846/1, Praha (Prague 10-Strašnice)

EXPRESS ELEVATORS - výtahy

Zabýváme se prodejem, rekonstruováním, revizemi a servisováním výtahů.

Chodovická 2279/53, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

ThyssenKrupp Výtahy, s.r.o.

Jsme jedním z předních dodavatelů řešení pro vertikální a horizontální přepravu osob na českém trhu. Dodáváme výtahy všech typů, eskalátory a pojízdné chodníky a další výrobky z vlastní produkce ThyssenKrupp včetně komplexního servisu a doplňkových služeb

Bucharova 2641/14, Praha 5 (Prague 3-Strašnice)

Megadyne CZ, s.r.o.

Společnost Megadyne se zabývá výrobou řemenů a je na trhu polyuretanových a gumových řemenů vůdčí společností. Produkty Megadyne jsou vhodné pro celou škálu průmyslových pohonů, pro přenos síly, seřizování, dopravu, polohování a transport.

Ocelářská 891/16, Praha (Prague 9)

YALE CZ, s.r.o.

Prodej, pronájem, servis manipulační techniky, vysokozdvižných vozíků. Možnost leasingu, poradenství při kompletním řešení skladů, příslušenství pro vzv-baterie, nabíječe, přídavná zařízení. Servis vozíků Steinbock. Zastoupení po celé ČR. Sklad ND.

Přátelství 1011/17, Praha (Prague 22-Uhřiněves)

OS-Kom, spol. s r.o.

Dodávají troleje, kabelové shrnovací vlečky, navíjecí kabelové bubny, kroužkové sběrače, průmyslové konektory, dálková rádiová ovládání.

Zdíkovská 2922/22, Praha (Prague 5-Smíchov)

OTIS - výroba výtahů

Společnost je významným výrobcem v oboru výtahů, eskalátorů a pojízdných chodníků. Vyrábíme a provádíme montáže, servis i modernizace výtahů všech typů včetně úprav dle požadavků současných norem bez ohledu na původ výroby. Poskytujeme i poradenství v oboru.

Želetavská 1449/9, Praha (Prague 4-Michle)

Valmont trading, s.r.o.

Prodej autopříslušenství, vybavení pro offroad a ATV stroje. Velkoobchod s příslušenstvím k mobilním telefonům. V naší nabídce naleznete např.: elektrické a ruční navijáky, kompresory, fanfáry, ale i baterie, nabíječky, handsfree sady a jiné zboží.

Nuselská 142/9, Praha (Prague 4-Nusle)

GREEN Center

Dodáváme parking systémy a závory pro podniková parkoviště s kontrolou přístupu, silniční závory, přístupové systémy. Řízení provozu pohybu vozidel v průjezdech domů, průmyslová vrata a lineární autom. dveře i vstupenkové systémy. Instalace PC sítí.

Zenklova 39, Praha

PAWLICA, s.r.o.

Zajišťujeme generální dodávky posklizňových linek a skladů na obilí a zrniny. Distribuujeme sila, sušičky a čističky na obilí. Dále redlery, elevátory, pásové dopravníky, chladiče, haly a vlhkoměry na obilí.

Opuková 407/12, Praha

Terramet, spol. s r.o.

Firma prodává a půjčuje stavební stroje JCB, gradery NOBAS, kompresory, elektrocentrály a vysokozdvižné vozíky.

Obchodní 131, Čestlice

SUPRO - automatic, spol. s r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme: dopravníky, dopravníkové oblouky, dopravníkové systémy. Automatizace výroby s pneumatickými pohony, manipulace s materiálem - pásové, článkové, válečkové, speciální dopravníky, kuličkové stoly. Kompletní dodávka, servis.

Papírenská 180/1, Praha (Prague 6-Bubeneč)

VVS-české výtahy s.r.o.

Nosným programem našeho výrobně-montážního závodu jsou dodávky veškerých typů výtahů vlasní kostrukce od nosnosti 50 kg - výtahy osobní, nákla...

Beranových 65, Praha

ASTA, spol. s r.o.

Zastupujeme výrobce výtahů Geda. Prodáváme a pronajímáme stavební výtahy Geda, vrátky, shozy suti, plošiny a montážní lávky. Stavební výtahy opravujeme na celém území ČR. Tyto stavební výtahy jsou vhodné pro celý rozsah stavebnictví.

Milady Horákové 533/28, Praha (Prague 7-Holešovice)

Designa Parking & Access, s.r.o.

Dodáváme parkovací systémy vč. ručních počítačů pro obsluhu parkovišť a přístupových hotelových systémů s možností obsluhy jednou kartou a ...

Sokolovská 87/95, Praha (Prague 8-Karlín)

ABA SERVICE BÖCKER

Prodej, servis, revize a pronájem stavebních výtahů Böcker a Geda. Prodáváme a opravujeme vrátky, míchačky, výtahy, koše na beton, bádie, kladiva Permon, kompresory. Použitá míchačka a vrátek skladem. Prodáváme a zasíláme veškeré náhradní díly.

Vodňanská 933, Praha (Prague 14-Kyje)

ADOZ Praha - dopravní značení, s.r.o.

Firma nabízí pronájem a prodej kompletní sady dopravního značení, provádí kompletní zabezpečení dopravních uzávěr a výkopů, pronájem přenosných zábran, lávek a návrhy řešení dopravních situací.

Armádního sboru 222/15, Praha (Dolní Měcholupy)

VÝTAHY VMC, s.r.o.

Společnost VÝTAHY VMC s. r. o. je firmou, která se zabývá problematikou výtahových zařízení od jejich úvodního návrhu přes následnou projekční činnost, vlastní výrobu a montáže až po péči o zařízení po dobu jejich provozu.

Českobrodská 72, Praha (Dolní Počernice)

Bestlift, spol. s r.o.

Kompletní služby v oblasti svislé přepravy, stavební práce, typické i atypické výtahové šachty, měření hluku, montáže, revize, modernizace, servis, poradenství

Pražská 15, Mnichovice

Stavební výtahy.cz, s.r.o.

Půjčovna, pronájem a prodej: stavební výtahy (osobní, nákladní, šikmé, svislé) GEDA 200 - 500, ALULIFT 200, MULTILIFT 500, NOV, shozy na stavební suť. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Dodáváme střechy na klíč, poradenství.

Běloveská 238, Praha

STILL ČR, spol. s r.o.

Hlavní nabídku tvoří skladová a manipulační technika STILL. Provádíme kompletní servis techniky STILL, pronájem, full-servis, rental, leasing veškeré techniky STILL. Prodej použitých strojů STILL. Poradenská služba a partnerský plán.

Štěrboholská 1387/102, Praha (Prague 15-Hostivař)

HanseLifter - manipulační a zdvihací technika

Nabízíme paletové, vysokozdvižné, policové a plošinové vozíky, zdvižné stoly, plošiny a pásy, rudly, kurty, kladkostroje, páskovací strojky. Nabízíme i hliníkové žebříky a vysokotlaké čističe, čisticí stroje a potřebný servis všech těchto zařízení.

V Chotejně 1002/9, Praha (Prague 15-Hostivař)

DW Forklift, s.r.o.

Výhradní zástupce manipulační techniky DAEWOO. Nabízíme manipulační, skladovou a stavební techniku. Dodáváme vysokozdvižné vozíky s elektrickými i spalovacími motory, nakladače a rypadla. Elektrické paletizační vozíky - nízkozdvižné i vysokozdvižné.

Strojírenská 260/14, Praha

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?