Prodej domácích elektrospotřebičů

 

Strana:   1 2 3 4 5 6

ELEKTROMETAL SERVIS Ing. Hilský a syn, spol. s r.o.

Jsme internetový obchod a prodejna se specializaci na bílé zboží, volné i vestavné spotřebiče, ledničky, sporáky, bojlery, ohřívače vody.

Horovo nám. 411/1, Praha

Martin Zuska - šicí stroje

PRODEJ A OPRAVY ŠICÍCH STROJŮ. Prodáváme kvalitní šicí stroje českých i zahraničních značek, např.: Lada, Zetina, Janome, Pfaff, Husqvarna. Provádíme opravy všech šicích strojů, od starých šlapacích až po moderní elektronické stroje. (např.: Veritas, Lada, Lucznik, Bagat, Minerva, Bobbin, Pfaff, Singer atd.)

Branická 71, Praha 4 (Prague 4-Lhotka)

OK best interier s.r.o. (pobočka Praha 4)

Specialista na prodej vestavných a volně stojících elektrospotřebičů. Prodej v kamenné prodejně i z pohodlí domova přes náš e-shop. Vaši domácn...

Nuselská 78/26, Praha 4

Mc Tree, a.s.

Výhradní dovozce značky LIEBHERR pro ČR. V naší nabídce více než 500 modelů naleznete spotřebiče určené pro použití v domácnosti: volně stojící i vestavné, spotřebiče pro gastronomii, HoReCa a specializované pro laboratoře a krevní banky.

Hlavní 238, Lázně Toušeň

KOVOSLUŽBA Praha

Nabízíme velko a maloobchodní prodej domácích spotřebičů, náhradních dílů. Realitní kancelář, pronájem nemovitostí.

Dělnická 1272/53, Praha (Prague 7-Holešovice)

Baumatic - ČR, spol. s r.o.

Nabízíme elektrické spotřebiče.

Rybná 682/14, Praha (Prague 1-Staré Město)

MICRO.CZ

Osazování a pájení desek plošných spojů klasickými i SMD součástkami SMT technologií. Nabízíme pájení vlnou, testování dle požadavků zákazníka, zakázková výroba včetně zajištění materiálu, drobné mechanické práce. Možnost výroby vzorků.

Podnikatelská 553, Praha (Prague)

Ing. Dušan Konečný - RF zařízení

Výroba a vývoj elektronických zařízení do 50 GHz.

Urbánkova 3358/43, Praha (Prague 12-Modřany)

ElektroMedia.cz - e-shop s elektronikou

Provoz e-shopu. Nabízí ledničky, myčky, pračky, vestavby, LCD a plazmové televize, digitální fotoaparáty, domácí kina. Prodej na splátky. Doprava zdarma.

Vyšehradská 1379/47, Praha

Bilaplaneta.cz - prodej domácích elektrospotřebičů

Specializovaný internetový prodejce domácích spotřebičů. Vybavíte si zde svou kuchyň a domácnost za velkoobchodní ceny. Poskytovatel spolehlivých, rychlých a kvalitních služeb. Možnost nákupu na splátky.

Černokostelecká 1621, Říčany

AP Servis, s.r.o.

Servis, velkoobchodní a maloobchodní prodej elektrospotřebičů Whirlpool. Prodej čisticích prostředků a doplňků pro pračky, myčky nádobí, vaření a různé. Poradenství, prodej na splátky, infinity program, rozvoz zboží.

Francouzská 114, Praha 10 (Prague 10-Vršovice)

Kuchyne-fagor.cz

Zastupujeme zn. FAGOR. Internetový ochod a vzorková prodejna s předváděcím centrem spotřebičů FAGOR. Expozice vestabných trub, varných desek, digestoří, chladniček, praček, myček atd.

Těšnov 1059/1, Praha (Prague 1-Nové Město)

Tama Bohemia, s.r.o.

Dodáváme japonské průmyslové vyšívací stroje TAJIMA, vyšívací nitě MARATHON, software TAJIMA DG/ML by PULSE a služby firmám zabývající se problematikou vyšívání.

Na Vyhlídce 437, Jesenice

Spotřebiče, s.r.o.

Prodej značkových levných domácích spotřebičů, vestavných i voleně stojících s drobnými kosmetickými vadami prvotřídní funkčnosti - zn. AEG, Electrolux, Zanussi, Liebherr, Miele aj.

Vodňanská 664/1, Praha (Prague 14-Kyje)

GLADIS - INTERIER

Specializujeme se na značkové kuchyně zahraniční produkce firmy Lube a české kuchyně Bláha. Kuchyně jsou navrhovány individuálně, dle konkrétního interiéru. Kuchyně jsou vyráběny zakázkovým způsobem dle nároků na funkčnost, vzhled a prostor.

Dělnická 541/13, Praha (Prague 7-Holešovice)

Bilezbozi.cz

Nabízíme internetový obchod specializovaný na bílé zboží, domácí a kuchyňská zařízení. Nabízí sety, vestavné i volně stojící spotřebiče. Splátkový prodej. Odborné poradenství.

Dělnická 213/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

AEG Home Comfort

Vyrábíme přístroje pro elektrický ohřev vody - bojlery, průtokové a zásobníkové ohřívače. Dále kumulační kamna, elektrické přímotopy a sušiče rukou. Podlahové vytápění a klimatizace značky AEG Home Comfort.

K Hájům 946/10, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Home & Cook

Dodávka všeho pro domácnost a kuchyň pro přípravu nápojů, péče o tělo od premiových značek. V nabídce máme kuchyňské nádobí a náčiní více značek.

Plzeňská 233/8, Praha (Prague 5-Smíchov)

BMK servis, spol. s r.o.

Provádí opravy, servis a prodej bílé techniky - pračky, myčky, sušičky, chladničky, mrazničky.

Mahenova 164/2, Praha (Prague 5-Košíře)

Incos Alfa, spol. s r.o.

Import a distribuce digestoří značky Best, Broan, Homeier a příslušenství včetně čisticích prostředků Digič a Digen. Dále nabízíme dřezy značky Schock a vodovodní baterie.

Drnovská 566/24, Praha

TESLA Holding s.r.o.

Vyrábíme TV a rozhlasové vysílače, anténí systémy, úpravny pitné vody, zabezpečovací systémy, dílenský nábytek, vestavby do užitkových vozidel. Provozujeme CNC obrábění kovů, galvanizovnu, povrchové úpravy kovů. Pronájmy nebytových prostor.

Poděbradská 186/56, Praha (Prague 9-Hloubětín)

DATART.cz - eshop s elektronikou

Nabízíme internetový obchod. Najdete zde široký výběr elektroniky ihned k dodání, bílé zboží, TV, audio, video, fotoaparáty, mobilní telefony, notebooky, PC sestavy a další.

Pernerova 149/35, Praha (Prague 8-Karlín)

Elektro Solid

Nabízíme malo i velkoobchod následujícího zboží - akumulační kamna, bojlery, elektrické krby, průtokové ohřívače. Provádíme servis, montáže a opravy akumulačních kamen, bojlerů, průtokových ohřívačů a prodej náhradních dílů.

Nuselská 1494/62, Praha (Prague 4-Nusle)

Elektro-partner.cz

Prodej elektra, bílého zboží, audio, video, televize, ruční nářadí a satelitní komplety, pračky, ledničky, myčky, domácí pekárny, klimatizace, DVD rekordéry, satelity aj. Prodej na splátky, doprava po celé ČR.

U pejřárny 97/4, Praha (Libuš)

Stiebel Eltron, spol. s r.o.

Vyrábíme přístroje pro elektrický ohřev vody - bojlery, průtokové a zásobníkové ohřívače. Dále vyrábíme akumulační kamna, el. přímotopy, sušiče, tepelná čerpadla a ventilační jednotky s rekuperací tepla. Plynové kotle a ohřívače vody fa DE DIETRICH.

K Hájům 946/10, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Amica Commerce, s.r.o.

Výhradní dovozce celého sortimentu vestavné a volně stojící bílé techniky. Nabídka sporáků, lednic, praček a myček.

Zborovská 666/34, Praha (Prague 5-Smíchov)

ELEKTRO ROWAN, s.r.o.

Nabízíme levný prodej a opravy značkových domácích spotřebičů I. a II. jakosti. Liebherr, AEG, Küppersbusch, Miele, Electrolux, Zanussi aj. Dále dodáváme volně stojící, vestavné, profi. Lednice, pračky, myčky, sporáky, trouby, varné desky, digestoře.

nám. Prezidenta Masaryka 109/5, Praha (Kunratice)

Erba Praha, spol. s r.o.

Nabízíme elektroniku a domácí spotřebiče. Bazar a autorizovaný servis hifi komponentů.

Husitská 1253/30, Praha (Prague 3-Žižkov)

TEKA

Jsme přední světový výrobce vybavení do kuchyně jako jsou dřezy (dřezy keramické, dřezy nerezové a tegranitové). Dále nabízíme kuchyňské vestavné elektrospotřebiče: trouby, varné desky, digestoře, mikrovlnné trouby, lednice, myčky, drtiče odpadu.

V Holešovičkách 593/1, Praha (Prague 8)

Singer Sewing Machine Company, spol. s r.o.

Výhradní zastoupení zn. Singer. Prodej šicích strojů, overlocků, pletacích strojů a příslušenství včetně nití. Prodej žehlicí techniky a kávovarů. Odborné poradenství, záruční a pozáruční servis. Internetový obchod.

Milady Horákové 815/42, Praha (Prague 7-Holešovice)

Tatramat CZ, s.r.o.

Nabízíme zásobníkové ohřívače elektrické, kombinované, plynové, solární a s nepřímým ohřevem od 5-500l.

K Hájům 946/10, Praha (Prague 13-Stodůlky)

MIRAVA, spol. s r.o.

Český výrobce elektrických ohřívačů vody a elektrických topných panelů s akumulací. Komplexní nabídka - vše pro ohřev vody a topení. Elektrick...

Za Sedmidomky 15, Praha (Prague 10)

ACV - ČR

Dodáváme nerezové bojlery, ohřívače vody, kondenzační nerezové kotle, plynové, olejové a elektrické kotle belgického výrobce ACV. Nerezové dvouplášťové bojlery s velkou teplosměnnou plochou výměníku. Systém Tank in tank.

Na křečku 365, Praha (Prague 15-Horní Měcholupy)

ELVIS Elektroservis - Jeřábek

Provádí opravy praček. Servis praček Electrolux, Zanussi, Philco, Gorenje aj. Prodáváme elektro - pračky, ledničky, myčky aj. Prodej elektroniky - televizory, videa, audio fotoaparáty, mobilní telefony, PC, notebooky, DVD, MP3, MP4.

Podjavorinské 1601/8, Praha (Prague 11-Chodov)

ACE - ELEKTRO

Prodáváme především vestavěné spotřebiče Liebherr, AEG a Küppersbusch. Také pračky, ledničky, sušičky, myčky, trouby, nebo varné desky i volně stojící spotřebiče. Vybavíme Vám kuchyň luxusními spotřebiči značek Liebherr, Küppersbusch, AEG.

Dr. Janského 591, Černošice

AQUA - THERMO, s.r.o.

Čerpadla, vodárny, tlakové nádoby, bojlery a ohřívače. Servis a montáž čerpadel pro vodárny a tlakové kanalizace. Velkoobchod, maloobchod. Zastoupení značek: Grundfos, Calpeda, Zenit, Sigma, Wilo, Dukla CZ, Stiebel-Eltron, DZ Dražice, Tatramat, OEZ.

Bartoškova 18, Praha (Prague 4-Nusle)

SERVIS ADS s.r.o.

Oprava vestavných i volně stojících praček, myček, sušiček, el. sporáků. Provádí autorizovaný servis: Gorenje, Mora, Brandt, Ardo.

Ratibořská 631/3, Praha 8

PROPOS, společnost s ručením omezeným

Zajišťujeme prodej, servis a opravy šicích strojů. Rodinné a průmyslové šicí stroje, žehlicí technika, řezací technika. Prodáváme značky PFAFF, Husqvarna, Zetina, Brother a Janome, průmyslové stroje GARUDAN a starší průmyslové stroje JUKI.

Bělohorská 1680/60, Praha (Prague 6-Břevnov)

ETA - ELEKTRO

Jsme podniková prodejna ETA, výběr skladem, expedice zboží zpravidla do 24 hodin, doprava po celé ČR, možnost sledování zásilky, avízo o doručení zásilky přes SMS zprávu. Vedeme též bojlery TATRAMAT a Dražice, sporáky a kotle MORA, klimatizace.

Bělohorská 723/132, Praha (Prague 6-Břevnov)

Zdeněk Hořánek - prodej domácích spotřebičů

Prodej audio a videotechniky, propojovacích kabelů, konektorů, bílé a černé elektroniky.

Vítězné nám. 577/2, Praha (Prague 6-Dejvice)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?