Prodej audiovizuální elektroniky

   

  Strana:   1 2 3 4 5 6

  antény, satelity, kamery, zabezpečení - Radek Hlavica

  Nabízíme návrhy a instalace antén a satelitů, společných TV antén, digitálních a analogových systémů. Nabídka elektronického zabezpečení a kamerových systémů.

  Náchodská 700/97, Praha 9 (Prague 20-Horní Počernice)

  Andrej Malicher

  Prodej, projektování a odborná instalace audiovizuální elektroniky, zabezpečovací a řídící techniky pro dům a byt. Programování a parametrizování univerzálních ovladačů, a řídících systémů. Provozování e-shopu.

  M. Alše 794/8, Horoměřice

  Oldřich Matouš-antény

  Montáže,servis a dodávky satelitních a TV antén a kabelových rozvodů.Montáže,servis,rekonstrukce STA.Digitální pozemní vysílání DVBT, digitalizace společných televizních anténDodávka a montáže satelitních kompletů Skylink,FreeSat.Měření kvality signálu profi technikou

  U sadu 379/2, Praha 6

  BMB - Blažek, anténní technka

  Dodávky a prodej anténní techniky + elektroniky. Instalace a servis anténních systémů, satelitních systémů, společných antén, kabelové televize, datových sítí a zabezpečovací techniky. Opravy audio - videotechniky.

  Drahobejlova 1894/52, Praha (Prague 9-Libeň)

  Videoexpert.cz - eshop s elektronikou

  Nabízíme internetový obchod, expert na televizory, DVD rekordéry a přehrávače, digitální svět.

  Dělnická 213/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

  Audioplaneta.cz - e-shop s domácí elektronikou

  Jsme specializovaný internetový prodejce, nabízíme HIFI audio techniku - autorádia, hi-fi systémy, zesilovače, reproduktory, domácí kina, mp3 přehrávače apod. Poskytujeme spolehlivé, rychlé a kvalitní služby. Komfortní doprava po celé ČR.

  Černokostelecká 1621, Říčany

  Panter, spol. s r.o.

  Prodáváme elektroniku Sennheiser, Neumann, Klein&Hummel, Fohn - mikrofony, sluchátka, konferenční a tlumočnické soupravy, audiologie, reprosoustavy Elac, komponenty K&M, Rycote, Benchmark, Arcus-Audio. Nabízíme servis a pronájem.

  Bohuslava Martinů 944/7, Praha (Prague 4-Podolí)

  PROFISAT

  Specializovaná prodejna anténní a satelitní techniky. Prodej a montáž společných a individuálních antén. Velký výběr digitálních set-boxů DVB-T, DVB-S a kování. Například HUMAX, KAON, ALCAD, montáže UPC.

  Hornomlýnská 1239/2, Praha (Kunratice)

  MEDIA TRADING CZ, s.r.o.

  Komplexnířešení v oblasti audiovizuální techniky, projekce, osvětlení, ozvučení a kamerových systémů.

  Brigádníků 44/2, Praha (Prague 10-Strašnice)

  SATCOM

  Specializovaná prodejna s anténní a satelitní technikou. Montáže a servis společných a individuálních TV-SAT rozvodů, rekonstrukce STA na digitální příjem. Poradenská činnost. Pozemní digitální DVB-T přijímače. Kompletní anténní kování. UPC Direct.

  Za strašnickou vozovnou 821/2, Praha (Prague 10-Strašnice)

  COMPLEX, spol. s r.o.

  Zajištění distribuce, pronájem a servis pro data a video projektory. Dále prodej zpětných projektorů, diaprojektorů, projekčních ploch, LCD plazmových displejů. Pronájem prezentační tabule, copyboardy, vizualizéry, prezentační technika.

  Bavorská 856/14, Praha (Prague 13-Stodůlky)

  AV MEDIA, a.s.

  Nabízí prodej, pronájem i servis datových, zpětných a video projektorů, plazmové dispelej, videokonference. Systémová integrace - zasedací a konferenční místnosti, dispečerská pracoviště, kino doma. Pronájem techniky na sportovní a zábavní akce.

  Pražská 1335/63, Praha (Prague 15-Hostivař)

  Electrohouse.cz

  On-line prodej pohonů vrat značek MOVETO a AVIDSEN a domovních videosystémů, set top boxů a antén značky OPTEX.

  Radlická 2485/103, Praha

  Videoplaneta.cz - prodej audiovizuální elektroniky

  Specializovaný internetový prodejce LCD a plazmových televizorů, videokamer, DVD rekordérů apod. Poskytují spolehlivé, rychlé a kvalitní služby. Možnost nákupu na splátky

  Černokostelecká 1621, Říčany

  ELVIA - PRO, spol. s r. o. - SONY CENTRUM

  Jsme specializované prodejny, které nabízejí kompletní sortiment elektroniky SONY: digitální fotoaparáty, videokamery, notebooky VAIO, LCD televizory BRAVIA, DVB-T, domácí kina, DVD a HDD rekordéry a přehrávače.

  Karlovo nám. 285/19, Praha

  Elektro-partner.cz

  Prodej elektra, bílého zboží, audio, video, televize, ruční nářadí a satelitní komplety, pračky, ledničky, myčky, domácí pekárny, klimatizace, DVD rekordéry, satelity aj. Prodej na splátky, doprava po celé ČR.

  U pejřárny 97/4, Praha (Libuš)

  Korunka.cz - eshop elektroniky

  Nabízíme obchodní dům se širokým sortimentem elektro - bílá technika, audio, video, počítače, fotoaparáty, telefony. A sortiment neelektro - hračky, hry, hodinky, hobby potřeby. Prodej i na splátky.

  Elišky Peškové 469/6, Praha (Prague 5-Smíchov)

  Neckermann, s.r.o. - e-shop

  Zásilkový obchodní dům s možností nákupu přes internet.

  Zenklova 32/28, Praha

  Panashop.cz

  Jsme autorizovaný prodejce elektroniky Panasonic, podpořený internetovým obchodem. Nabízí kompletní sortiment výrobků Panasonic s prezentací v kamenném obchodě. Doprava po celé ČR zdarma.

  Masarykovo náměstí 15/67, Říčany

  Galaxy Czech, s.r.o.

  Nabízíme psychowalkmany/AVS přístroj, výhradní distributor pro ČR. Podporuje zdraví, osobní rozvoj, relaxaci, učení, spánek, odstranění zdravotních potíží - stres, deprese, LMD.

  Na Moráni 1957/5, Praha

  Audioexpert.cz

  Internetový obchod, který je expert na HiFi systémy, audio techniku. Nabízející reproduktory, reprosoustavy, domácí kino, DVD přehrávače. Najdete zde kvalitu vybraných značek. Možnost nákupu na splátky.

  Dělnická 213/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

  RS SERVIS

  Montáž a opravy TV SAT antén a rozvodů včetně předělání na příjem digitálního vysílání DVB-T, set-top-box. Montáž a servis společných televizních antén - STA. Montujeme kamery a kamerové systémy, alarmy včetně signalizace GSM a připojení na PCO.

  Evropská 695/73, Praha (Prague 6-Vokovice)

  Nardic Crestron Czech

  Dodáváme centrální řídicí systémy. Možnost ovládání domu, firem, firemních prezentací a veškeré elektroniky z jednoho místa.

  Lednická ev.č. 351, Praha

  Mp3store.cz

  Internetový obchod specializující se na značkové MP3 přehrávače, diktafony, autorádia s MP3, sluchátka a další příslušenství. Doprava až k vám nebo osobní vyzvednutí na prodejně.

  Dělnická 213/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

  Monacor Czech, s.r.o.

  Nabízíme distribuci ozvučovací techniky.

  K Nemocnici 103, Tehovec

  SATTECH one

  Prodej satelitní a televizní techniky, montáž a velkoobchodní prodej. Prodejci SCHWAIGER, NOKIA, HUMAX a profesionální techniky TANDBERG a SMW. Prodejní místo UPC. Nově otevřený Internetový obchod.

  Vrchlického 65/27, Praha (Prague 5-Košíře)

  Roman Lehovec - antény

  Dodávky satelitních a TV antén a kabelových rozvodů. Montáže individuálních i společných televizních antén, kabelové televize UPC. Měření signálu. Prodej a montáže digitálních pozemních a satelitních systémů DVBT. Prodej set top boxů.

  Hodkovská 1420, Praha

  K+H bezpečnostní systémy, s.r.o.

  Provádíme projekci, dodávky, montáž a servis zabezpečovací signalizace (EZS), požární signalizace (EPS), kamerových systémů (CCTV), docházkových systémů (ACS), televizních a satelitních antén, domácích telefonů, strukturované kabeláže (LAN).

  O. Wichterleho 810, Kralupy nad Vltavou

  Karel Švéda SAT

  Provádíme montáž pozemních a satelitních TV antén, společných antén STA a účastnických rozvodů. Dodáme a instalujeme set top boxy a satelitní komplety. Systém optimálně nastavíme pro kvalitní digitální příjem a seznámíme uživatele s obsluhou.

  Hradištko ev.č. 84, Hradišťko

  CrossPoint Technologies s.r.o.

  Jsme partnerem pro širokou škálu klientů: celostátní i lokální televizní stanice, produkční a postprodukční studia, filmové produkce a postprodukc...

  Karlovo nám. 17, Praha (Prague 4-Podolí)

  JJJ Sat a Besie, s.r.o.

  Prodej DVB-S, DVB-T, DVB-C a komunikační techniky Grundig Sat System a Hirschmann Electronics GmbH. Montáže, servis satelitní techniky a ozvučovacích systémů.

  Střešovická 1068/35, Praha (Prague 6-Střešovice)

  A.V.Kovoslužba

  Nabízíme prodej a servis elektroniky všech značek. Záruční servis Philips, HP Tronic. Oprava televizorů a videa také v bytech zákazníků, vlastní doprava. Rozvoz a instalace zdarma u zboží zakoupeného v naší prodejně.

  Cílkova 9, Praha (Prague 12-Kamýk)

  Unitab, s.r.o.

  V naší nabídce najdete veškerou prezentační techniku. Máme datavideo a zpětné projektory, interaktivní, bílé, školní, mobilní, keramické, magnetické tabule, nástěnky, flipcharty a vitríny aj.

  K Botiči 1453/6, Praha (Prague 10-Vršovice)

  AVF servis, s.r.o.

  Vyrábíme rozlasové a televizní přijímače.

  Děkanská vinice I 823/13, Praha (Prague 4-Nusle)

  Albiba, s.r.o.

  Prodáváme počítače a PC komponenty, notebooky, MP3 přehrávače, záložní zdroje.

  Krumlovská 527/4, Praha (Prague 4-Michle)

  Nela electronic, v.o.s.

  Prodáváme a montujeme satelitní a televizní techniky.

  5. května 1240/47, Praha (Prague 4-Nusle)

  Jaroslav Bouzek - antény

  Návrhy, montáže, servis a opravy antén. Provádění zakázek na klíč.

  Albánská 716/16, Praha (Prague 6-Bubeneč)

  ROPREOSO, s.r.o.

  Výroba, prodej, servis a pronájem audiovizuální a osvětlovací techniky.

  Národní obrany 456/2, Praha (Prague 6-Bubeneč)

  Audiopro, s.r.o.

  Prodej audio a konferenční techniky, hudební elektroniky a příslušenství.

  Lužná 591/4, Praha (Prague 6-Vokovice)

  Jaroslav Jiruš - Jikl Service

  Opravy, montáž televizních a satelitních antén a rozvodů. Opravy a výstavba společných televizních antén - přechod na digitální vysílání.

  Angolská 609/3, Praha (Prague 6-Vokovice)

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   

  Strana:   1 2 3 4 5 6

   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?