Prodej sekaček na trávu

   

  A - Z Centrum NEUMANN

  Autorizované středisko nabízí prodej, opravy a servis pro motorové pily, sekačky na trávu, zahradní traktory a křovinořezy značky Husqvarna. Možnost nákupu přes e-shop, doprava po celé ČR zdarma.

  Mašatova 1075/29, Praha (Kunratice)

  Pavel Potužák - P. SERVICE

  * Prodej a servis malých motorů BRIGGS & STRATTON, KAWASAKI, HONDA. * Prodej a servis sekaček na trávu a zahradní techniky ATCO, BOSCH, BRILL, SKIL, QUALC...

  Lipenská 697, Praha 4 - Šeberov - Hrnčíře (Šeberov)

  Jaromír David - NAMIR - zahradní technika

  Prodej zahradní techniky DOLMAR, MTD, BRILL, MARINA, RYOBI, HOMELITE a MARUNAKA. Elektronářadí MAKITA, HITACHI, NAREX, PROTOOL a DWT. Dále prodáváme zahradní traktory, sněžné frézy, motorové pily, štípače dřeva, provzdušňovače, drtiče a štěpkovače.

  Střešovická 599/32, Praha (Prague 6-Střešovice)

  HobbyExpert.cz - zahradní technika, bazény

  On-line obchod se vším pro zahradu - zahradní technika, nářadí, bazény, grily, camping. Poradíme, pomůžeme vybrat a doručíme až domů.

  Dělnická 213/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

  Údržba zeleně - S.P.S., s.r.o.

  Zajišťujeme prodej techniky od firem: Husqvarna, Partner, Brill, Honda, Briggs & Stratton. Provádíme servis a revize zahradní, lesní, komunální a stavební techniky (sekačky, traktory, pily, křovinořezy, rozbrušovací pily, elektrocentrály, čerpadla).

  Černičná 686/1, Praha (Prague 14-Kyje)

  SEFA

  Zahradní technika: travní traktory, sekačky, vertikutátory, drtiče, křovinořezy, motor. pily, frézy, elektrocentrály, ruční nářadí. Prodáváme zn. MTD, DOLMAR, MARINA, RYOBI, BRILL, Homelite, FISKARS. Máme elektronářadí Narex, Metabo, PROTOOL, Makita.

  Starokolínská 1685, Praha

  Promat, spol. s r.o.

  Prodáváme pily Husqvarna, křovinořezy. Skladem jsou sekačky, vysavače listí a zahradní technika, traktory. Dále dodáváme kultivátory, vertikutátory, postřikovače, elektrocentrály, taktéž lodní motory a benzínová čerpadla a frézy i rozbrušovačky.

  Hlavní 38, Tuchoměřice

  ATCO

  Nabízíme anglické vřetenové sekačky na trávu. Exkluzivní e-shop s kamennými obchody. Nabízíme elektrické vřetenové sekačky s pojezdem Windsor a benzínové sekačky Balmoral, Royale a Club. Tradiční sekačky pro domácí, fotbalové i golfové trávníky.

  Podbabská 81/17, Praha (Prague 6-Bubeneč)

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?