Prodej dřevěných podlah

   

  HT Parket CZ, spol. s r.o.

  Dřevěné podlahy, laminátové a plovoucí podlahy, parkety, masivní a kartáčované podlahové krytiny, renovace a obložení schodů a veškeré podlahářské služby a práce. Nabízíme také venkovní (exteriérové) podlahové krytiny.

  Cukrovarská 33/21, Praha (Čakovice)

  BP Parket plus, spol. s r.o.

  Renovace a pokládka plovoucích, dřevěných, laminátových a korkových podlah. Půjčovna brusek na parkety, broušení parket. Vestavěné skříně na míru. Prodej: laky, tmely, poliše, lišty a podlahářské příslušenství. Montáž, poradenství.

  K podjezdu 1447/9, Praha (Prague 4-Nusle)

  PODLAHY - Jiří Rejfek

  Prodáváme a pokládáme plovoucí podlahy dřevěné i laminátové, korkové, parkety, PVC, koberce vše pro bytové i komerční využití.

  Záběhlická 180/59, Praha

  DLH Czech, s.r.o.

  Jsme přímým dovozcem exotických dřevin ve formě terasových desek a podlah iDECK - decking, z bangkirai, massaranduba, merbau, ipe, cumaru. Nabízíme dř...

  Na hůrce 1091/8, Praha

  Parket Design - podlahy

  Montáž a prodej plovoucích podlah Kährs, Magnum, Par-ky, Emotion, Parador, Meister. Nabízíme masivní exotické a dvouvrstvé parkety Fine line, postaršená prkna, PVC Forbo Novillon, Marmoleum a laky Bona. Broušení parket a půjčovna brusek na parkety.

  Sokolovská 415/122, Praha

  Okna ROKA - plastová, dřevěná a hliníková okna i dveře

  Montujeme i vyrábíme plastová okna, dřevěná a hliníková okna a dveře. Plastová okna vyrábíme na moderních německých výrobních linkách. Klademe...

  Ve žlíbku 187/14, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

  Podlahy Růžička, s.r.o.

  Realizace a prodej: laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, masiv a parkety vč. renovace, koberce, PVC, vynil, linoleum. Nabízíme zaměření, kalkulaci, poradenství zdarma. Meister, Balterio, Quick Step, Egger, Berg&Berg, Armstrong, Forbo, Fatra, Balta.

  Radlická 640/11, Praha (Prague 5-Smíchov)

  BARKOTEX PRAHA, spol. s r.o.

  Montujeme a prodáváme vinylové dílce DFI, Forbo Project vinyl, linoleum Marmoleum, koberce Shaw, Clayton Miller, lamely Magnum, Kährs, Par-ky, Pamino, Berry Floor, Egger, Witex, masivní dřevěné podlahy. Zajišťujeme kompletní servis a poradenství.

  Poděbradská 777/9a, Praha (Prague 9-Vysočany)

  Rýdl podlahové centrum, s.r.o.

  Profesionální pokládka všech typů podlah, koberců, PVC, linolea /marmolea/, parket, plovoucích podlah, i korku. Dodáváme také vlysy, lamináty, zdvojené a vinylové podlahy, pryžové podlahoviny, vodivé a antistatické podlahy.

  Korunní 810/104, Praha (Prague 10-Vinohrady)

  Megafloors, s.r.o.

  Výroba a maloobchodní i velkoobchodní prodej dřevěných podlahových krytin.

  V Oblouku 114, Čestlice

  WPC - WOODPLASTIC, s.r.o.

  Nabídka dřevěných podlah.

  Na Folimance 2154/17, Praha

  Alux podlahy, s.r.o.

  Nabídka kompletní pokládky a prodeje všech podlahových krytin a renovace dřevěných podlahových krytin. Strojní údržba a lakování.

  Prokopova 156/11, Praha (Prague 3-Žižkov)

  PPP podlahy, a.s.

  Specializujeme se na dovoz a prodej dřevěných masivních parket - dub i exotické dřeviny (Teak, Merbau, IPE apod), dřevěných teras s příslušenstvím (nastavitelné terče BUZON, svlaky, vruty, olej) a zahradního nábytku.

  Mezi vodami 2044/23, Praha (Prague 12)

  ETOILE, s.r.o.

  Realizace venkovních dřevěných teras a podlah.

  Rubínová 460/25, Praha

  Podlahy Šesták, s.r.o.,rodej dřevěných podlah

  Prodej a pokládka dřevěných podlah, třívrstvých plovoucích podlah a laminátových podlah Berthold, Bergland Parkett a Berg&Berg včetně renovací.

  Průmyslová 1472/11, Praha

  AB - INTEX, s.r.o.

  Prodej interiérových a exteriérových podlah, pergol, teras a dřevěných plotů.

  Schulhoffova 788/13, Praha

  EFLOOR - dřevěné podlahy

  Přímý dovozce a přední dodavatel dřevěných podlah a dřevěných plovoucích podlah. Předmětem dodávek jsou velkoformátové a maloformátové dřev...

  Jeremenkova 1171/102a, Praha

  CDP s.r.o - Centrum dřevěných podlah™

  Dovoz a prodej masivních dřevěných podlah z exotických a euroamerických dřevin s garancí nejnižší ceny na trhu a při zachování špičkové kvality a krátkých dodacích lhůt. V naší nabídce naleznete nejširší sortiment exotických masivních druhů podlah v celé Evropě.

  Nad Košíkem 1191/8, Praha 10

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?