Prodej automatických vrat a bran

   

  D.O.S. s r.o.

  Výroba - prodej - montáže - servis produktů: Garážová a průmyslová vrata všech typů, vjezdové brány a branky, plotové výplně a sloupky, pohony ...

  provozovna: Mělnická 109, Líbeznice u Prahy

  FAACCZ, s.r.o.

  Pohony pro automatizaci dveřních, vratových a parkovacích systémů, kontrolovaný průchod, závory a všechny typy ovládání automatizovaných systémů.

  Chlumecká 1539, Praha (Prague 14-Kyje)

  BÁRT - garážová vrata

  Výroba a montáž garážových vrat z oceli a dřeva,s dodávkou elektrických pohonů s dálkovým ovládáním, zámečnickou výrobou, stavbou oplocení a prodejem komponentů na vrata. Výroba a montáž dřevěných oken, dveří a schodišť.

  Třešňová 337, Průhonice

  Electrohouse.cz

  On-line prodej pohonů vrat značek MOVETO a AVIDSEN a domovních videosystémů, set top boxů a antén značky OPTEX.

  Radlická 2485/103, Praha

  Clemsa Central Europe, s.r.o.

  Prodej kování. Garážová vrata. Domovní telefonní systémy.Automatizace vrat a bran, dálkové ovládání.

  Podolí 30, Nehvizdy

  ABADOORS - vratová technika

  Vratová technika, Non-stop servis. Prodáváme, montujeme, poskytujeme servis. Sekční vrata, rolovací vrata, výklopná vrata, rychloběžná vrata, posuvné brány, dvoukřídlé brány, překládací můstky, těsnicí límce, závory a automatické dveře.

  Vřesová 1047, Květnice

  ELKA - CZECH - brány,závory...

  Prodej, servis a montáž pohonů bran, automatických závor a pohonů garážových vrat. Vyrábíme a montujeme brány, branky a ploty. Dodáváme a montujeme pohony německé značky ELKA. Klademe důraz na kvalitu zpracování a následný servis. Zajišťujeme parkovací systémy a automatické závory.

  U Pekáren 233/1, Praha (Prague 15-Hostivař)

  ALTOMA, spol. s r.o.

  Centrum garážové a dveřní techniky HÖRMANN. Vyrábíme garážová vrata, pohony pro vrata a brány, nakládací můstky a límce, roletová vrata. Dále průmyslová závora 2 -10m, automatické skleněné dveře, markýzy, rolety, protiteroristická zábrana.

  Žirovnická 3138/3, Praha

  UNIWIN - okna plastová, dřevěná

  Okna plastová, dřevěná, dřevo - hliníková a dveře. Zajišťujeme kompletní služby a servis, doplňky, parapety, žaluzie, sítě, rolety, garážová vrata a střešní okna VELUX. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001.

  Pod Hájkem 2203/3, Praha

  D.O.S., s.r.o.

  Dodáváme garážová a průmyslová vrata všech typů, vjezdové brány, pohony pro vrata a brány, roletové systémy, bezpečnostní mříže, oplocení, vjezdové závory, parkovací zábrany.

  Korytná 1538/4, Praha (Prague 10-Strašnice)

  Olymps door, s.r.o.

  Garážová sekční vrata, pohony vjezdových bran a průmyslová vrata. Montáž po celé ČR, výroba a velkoobchod. Dodáváme rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky. Široká nabídka pro každou aplikaci.

  Prosecká 851/64, Praha (Prague)

  SCATBAU, s.r.o.

  Ploty se zděnou podezdívkou, dřevěnou, plastovou a kovanou výplň. Dodávky včetně vstupních branek, pojezdových vrat a pokládky dlažby.

  Štychova 216, Praha (Křeslice)

  M - SYS, s.r.o.

  Návrh a dodávka systémů domovní automatizace.

  J. Š. Baara 727, Horoměřice

  B.M.T. automatic - Božena Budačová

  Prodáváme, montujeme a provádíme servis pohonů pro brány a vrata. Nabízíme automatické pohony pro křídlové brány a posuvné brány. Garážová vrata a pohony. Závory. Bezpečnostní a ovládací doplňky. Prodáváme vnitřní dveře a obložkové zárubně.

  Jabloňová 2992/8, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?