Prodej žaluzií a doplňků

   

  Strana:   1 2 3 4

  MK - okna spol. s r.o.

  Plastová okna, dveře, doplňky. Kompletní servis: montáž, demontáž, likvidace, zednické zapravení. Okna z profilů SALAMANDER - Streamline 76 - 5komor, několik typů křídel, ceník plastových oken, záruka 5 let. Prodejce RI OKNA a.s.

  Náchodská 705/87, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

  Lukáš Vágner - Inferis

  Prodej, projekce a montáž stínící techniky. Dodáváme žaluzie, rolety, japonské posuvné stěny, markýzy. Servis, poradenství, spolupráce s architekty. Realizace po celé ČR!

  Cimburkova 231/22, Praha 3 - Žižkov

  Perym, spol. s r.o.

  Vestavěné skříně a nábytek na míru. Shrnovací, posuvné a klasické dveře. Shrnovací stěny, žaluzie všech typů, garnyže, záclonové tyče, rolety klasické i venkovní, garážová vrata. Výroba, prodej, montáž a servis. Máme krátké dodací lhůty.

  Na Poříčním právu 1915/4, Praha

  Styltex

  Prodáváme záclony, závěsy, bytový textil, rolety, koberce, dřevěné podlahy, PVC, žaluzie, římské rolety, vertikální žaluzie. Nabízíme látkové rolety, dětské samolepky, samolepicí tapety, bordury, dětské povlečení. Odběrné místo internetového obchodu.

  Dukelských hrdinů 971/22, Praha

  AKPA-OKNA, s.r.o.

  Plastová okna - dveře - AVANTGARDE, žaluzie, parapety, sítě, doplňky k oknům Velux. Provádíme demontáž, montáž, zednické zapravení, likvidaci oken. 5ti komorové profily, sklo Ug=1,1, kování ROTO/SIEGENIA AUBI. Malo a velkoobchod parapetů.

  Netlucká 113/10, Praha (Dubeč)

  Sundrape, spol. s r.o.

  Vyrábíme a dodáváme stínicí systémy - plisé, markýzy, slunolamy, záclony, baldachýny, horizontální, vertikální, dřevěné, látkové, venkovní, elektrické, speciální rolety a žaluzie.

  Náchodská 411/157, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

  Jan Kubát rolety

  Dodáváme, montujeme žaluzie na plastová a dřevěná okna. Vertikální žaluzie, dále interierové - venkovní rolety i žaluzie, dřevěné žaluzie, imitace dřeva. Sítě proti hmyzu, plastové shrnovací dveře, pevné či výsuvné markýzy, garážové vrata.

  Daškova 3082/9, Praha (Prague 12-Modřany)

  StarLux-žaluzie

  Žaluzie a další protisluneční systémy po celé ČR. Žaluzie horizontální i vertikální, hliníkové, dřevěné a bambusové. Látkové rolety, říms...

  Ještědská 121, Praha (Kunratice)

  EKOTĚS CZ, s.r.o.

  Zabýváme se odbornou instalací silikonového těsnění do všech typů dřevěných, střešních, plastových oken a eurooken, dveří, vrat včetně kartáčů. Provádíme výměnu těsnění, seřízení plastových oken, eurooken. Dodáváme žaluzie, roletky, markýzy, sítě.

  Jakubská 647/2, Praha (Prague 1-Staré Město)

  BASTIDOR, spol. s r.o.

  Prodej interiérové dekorativní stínicí techniky: žaluzie, rolety a plisé. Dále římské rolety, douette a silhouette. Také prodáváme vertikální žaluzie a dřevěné tkaniny. Dále exteriérová stínicí technika: roletové systémy.

  V předpolí 1975/16, Praha (Prague 10-Strašnice)

  ALURA, spol. s r.o.

  Dodáváme,vyrábíme a montujeme předokenní rolety, garážová a průmyslová vrata, rolovací mříže.

  Slezská 951/43, Praha (Prague 3-Vinohrady)

  Brány a vrata - Oldřich Rosenkranc

  Prodej garážových vrat a bran (sekční, rolovací, výklopná, posuvná do strany), pohonů pro vrata a vjezdové brány (pojezdové na kolečkách, samonosné, křídlové). Dále nabízíme stínicí techniku, předokenní žaluzie, rolety a garážové systémy.

  Bělehradská 2529/17a, Praha

  Sun Professionals, s.r.o.

  Nabízíme profesionální služby v oblasti stínící a garážové techniky. Dodáváme a montujeme markýzy, žaluzie, rolety, garážová vrata, plisé ža...

  Sokolovská 146/150a, Praha

  Becker motory, s.r.o.

  Pohony, motory a řídicí techniku pro rolety, markýzy, venkovní žaluzie, privátní garážová i průmyslová vrata. Nabízíme pohony bran a pohony vrat.

  Počernická 272/96, Praha

  Blinding Systems Lama, s.r.o.

  Vyrábíme, prodáváme a instalujeme stínící techniku.

  Pod Sychrovem I 1119/4, Praha

  Žaluzie Suchý

  Prodej a montáž žaluzií. Žaluzie všech typů - vertikální, šikmé, předokenní. Zaměření a kalkulace. Prodáváme markýzy, rolety a také sítě proti hmyzu.

  Kladenská 562/19, Praha

  SOMFY

  Dodavatel pohonů a řízení pro markýzy, rolety, žaluzie, garážová vrata, vjezdové brány a zastínění zimních zahrad. Pohodlné a komfortní řešení každého zastínění.

  Na Radosti 413, Praha

  TECHNOROL - stínicí technika

  Dodáváme a montujeme stínicí techniku a garážové systémy. V nabídce máme roletové systémy, žaluzie, markýzy, sítě proti hmyzu. Dodáváme a montujeme rolovací a sekční garážová vrata v několika druzích. Velkoobchodní a maloobchodní prodej.

  9. května 531, Mníšek pod Brdy

  Heliotech, s.r.o.

  Vyrábíme rolety, okenice, dřevěné žaluzie - horizontální, vertikální, dřevěné předokenní rolety, fasádní panely, dřevěnou stínicí techniku, interiéry. Nabízíme stínící techniku pro exteriér a interiér. Výroba, konzultace, prodej, montáž.

  Pod pekárnami 213/8, Praha

  Apollo, spol. s r.o.

  Prodáváme žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu na plastová, dřevěná, euro okna. Pro izolace oken a dveří dodáváme silikonové těsnění do frézované drážky, samolepící a kartáčkové těsnění, lišty s kartáči, dveřní automaty, okenní fólie. Provádíme montáže.

  Průběžná 426/32, Praha (Prague 10-Strašnice)

  Kolář - Dveřní a vratové systémy

  Vrata na garáž - výklopná, sekční, rolovací, průmyslová, nakládací technika a pohony. Výroba vjezdových bran samonosných, křídlových, posuvných s pohony. Vše včetně montáže a servisu. Zámečnické práce, dveře, okna, rolety, žaluzie, sítě.

  Pražská 1782, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

  SPÁČIL ŽALUZIE

  Dodáváme a montujeme interiérové horizontální a vertikální žaluzie, látkové roletky, venkovní žaluzie, předokenní rolety, markýzy a sítě proti hmyzu. Žaluzie pro plastová okna a eurookna. Provádíme zaměření, opravy, servis.

  Leopolda Peka 1520/6, Říčany

  DANEX service, s.r.o.

  Montujeme i prodáváme značkovou stínicí techniku Climax. Žaluzie interiérové i venkovní, markýzy, zastínění zimních zahrad, teras, balkónů, AL rolety, garážová vrata, brány (ovládání ruční, elektrické, centrál), dodáváme el. pohony, sítě proti hmyzu.

  Mokrovraty 49, Mokrovraty

  KORAL, prodej - montáž, s.r.o.

  Autorizovaný prodejce značky Sapeli Vám v našem interiérovém studiu nabízíme interiérové dveře a zárubně, včetně kování: M&T, Cobra, Twin, Rostex. Zboží na zakázku i skladem. Vlastníme prodejní sklad dveří a zárubní Sapeli ve středních Čechách.

  Jeremenkova 1171/102, Praha (Prague 4-Podolí)

  Žaluzie rolety Praha

  Nabízíme žaluzie horizontální, vertikální, na plastová a střešní okna, dřevěné, interierové, venkovní. Rolety látkové, řetízkové, pro střešní okna, předokenní. Nabízíme silikonové těsnění do oken. Shrnovací dveře. Garnýže a záclony. Sítě proti hmyzu.

  Lamačova 839/20, Praha

  Rolrols, s.r.o.

  Předokenní rolety, garážová vrata, látkové roletky, markýzy, sítě proti hmyzu a žaluzie. Možnost poradenství, konzultace u Vás doma. Japonské posuvné stěny. Plisé, vertikální žaluzie.

  Makovského 1392/2b, Praha

  EKOTĚS CZ, s.r.o.

  Zabýváme se odbornou instalací silikonového těsnění do všech typů dřevěných, střešních, plastových oken a eurooken, dveří, vrat včetně kartáčů. Provádíme výměnu těsnění, seřízení plastových oken, eurooken. Dodáváme žaluzie, roletky, markýzy, sítě.

  Jakubská 647/2, Praha (Prague 1-Staré Město)

  EKOTĚS CZ, s.r.o.

  Zabýváme se odbornou instalací silikonového těsnění do všech typů dřevěných, střešních, plastových oken a eurooken, dveří, vrat včetně kartáčů. Provádíme výměnu těsnění, seřízení plastových oken, eurooken. Dodáváme žaluzie, roletky, markýzy, sítě.

  Jakubská 647/2, Praha (Prague 1-Staré Město)

  Petr Strejc,prodej žaluzií a doplňků

  Montujeme žaluzie horizontální i vertikální, látkové rolety, sítě proti hmyzu, lamelové dveře, garnýžové a záclonové pojezdy, předokenní bezpečnostní rolety. Montáž doplňků Velux a čištění látkových žaluzií. Zastínění balkonů a teras-výsuvné markýzy.

  Suchý vršek 2117/10, Praha

  HELLA stínící technika, s.r.o.

  Prodáváme a montujeme pro exteriér bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Pro interiér vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Stínění zimních zahrad. Markýzy a slunečníky pro gastronomii. Dělící pohyblivé příčky. Zajistíme výrobu.

  Türkova 828/20, Praha

  Helena Trnková - Bytový textil

  Zakázková výroba a prodej bytového textilu. Montáž garnýžových systémů. Nabízíme záclony, závěsy, polštáře, přehozy, deky, prostěradla, ručníky, ubrusy, zástěry, utěrky, osušky, prostírání, ložní soupravy. Textilní vybavení pro školky a restaurace.

  Jana Želivského 2200/2, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Jaroslav Kamen, prodej žaluzií a doplňků

  Vyrábíme, montujeme, opravujeme žaluzie horizontální, vertikální látkové, hliníkové, ISSO žaluzie (řetízkové žaluzie), látkové rolety. Instalujeme sítě proti hmyzu na dveře, okna, roletové, švédské silikonové těsnění oken do vyfrézované drážky.

  U pískovny 897/7, Praha

  AB DOOR, s.r.o.

  Dodáváme a montujeme garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány, závory, zábrany a výsuvné sloupy. Prodáváme vertikální žaluzie, rolety, slunolamy.

  Střešovická 52/750, Praha 6 - Střešovice

  Voivo

  Vyrábíme a prodáváme dřevěné žaluzie, horizontální a vertikální, posuvné a křídlové okenice, dřevěné rolety, posuvné fasádní panely, spec. slunolamy. Výroba, konzultace a montáž. Výroba a prodej kusových designových koberců. Maloobchod, velkoobchod.

  Přístavní 1363/1, Praha

  MM - ŽALUZIE

  Žaluzie a stínící technika pro interiér - nabízíme žaluzie na plastová okna, vertikální žaluzie, rolety a žaluzie do střešních oken, rolety a roletky s řetízovým ovládáním, sítě proti hmyzu, záclonové konzole a garnýže. Doprava a výměr je zdarma.

  Řešovská 518/3, Praha

  BT servis - Petr Tykvart

  Montáže protipožárních ucpávek kabelů, potrubí, spár. Mechanické zabezpečení objektu, provádíme obklady a nátěry ocelových a dřevěných konstrukcí. Montujeme požární předěly, stěny, podhledy, žaluzie.Zajistíme požární odolnost potrubí vzduchotechniky.

  V dolině 1154/1, Praha

  Helena Trnková - Bytový textil

  Zakázková výroba a prodej bytového textilu. Montáž garnýžových systémů. Nabízíme záclony, závěsy, polštáře, přehozy, deky, prostěradla, ručníky, ubrusy, zástěry, utěrky, osušky, prostírání, ložní soupravy. Textilní vybavení pro školky a restaurace.

  Jana Želivského 2200/2, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Luboš Kolář, prodej žaluzií a doplňků

  Prodej a montáž žaluzií a fólií do oken.

  Malešická 1871/11, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Petr Svoboda, prodej žaluzií a doplňků

  Vyrobíme rolety a žaluzie. Dodáme náhradní díly. Nabízíme klasické textilní rolety do interiéru.

  Bořivojova 998/103, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Václav Hrubeš, prodej žaluzií a doplňků

  Dodávky, montáže a opravy stínicí techniky na okna včetně atypických. Nabídka horizontálních a vertikálních žaluzií.

  Novozámecká 128, Praha (Dolní Počernice)

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   

  Strana:   1 2 3 4

   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?