Prodej rolet a markýz

   

  AAA-ŽALUZIE-PPRAHA

  Za nejlepší ceny=ceny výrobce:nabízíme žaluzie horizontální-všechny typy,i imitace dřeva a dřevěné,dále vekovní lamelové vhodné na zabezpečen...

  nám.Jiřího z Lobkovic, Praha

  MO-BY, s.r.o.

  Nabízíme vrata rolovací, sekční, výklopná, před-okenní rolety. Zasklení lodžií, balkonů systémem mobylinie dále brány automatické, posuvné, samonosné a křídlové. Vjezdové závory, sítě, markýzy, žaluzie. Zasklení altánů, zádveří a zimní zahrady.

  Picassova 1081/5, Praha

  Žaluzie Suchý

  Prodej a montáž žaluzií. Žaluzie všech typů - vertikální, šikmé, předokenní. Zaměření a kalkulace. Prodáváme markýzy, rolety a také sítě proti hmyzu.

  Kladenská 562/19, Praha

  Blinding Systems Lama, s.r.o.

  Vyrábíme, prodáváme a instalujeme stínící techniku.

  Pod Sychrovem I 1119/4, Praha

  ARKÁDA TRADE, spol. s r.o.

  Dřevěná-euro okna a plastová okna, vchodové dveře, garážová vrata. Demontáž a likvidace původních oken. Zajišťujeme dodávku a montáž parapetů, venkovní hliníkové rolety. Provádíme záruční a pozáruční servis, bezplatné zaměření.

  U vršovického nádraží 46/32, Praha (Prague 10)

  Žaluzie rolety Praha

  Nabízíme žaluzie horizontální, vertikální, na plastová a střešní okna, dřevěné, interierové, venkovní. Rolety látkové, řetízkové, pro střešní okna, předokenní. Nabízíme silikonové těsnění do oken. Shrnovací dveře. Garnýže a záclony. Sítě proti hmyzu.

  Lamačova 839/20, Praha

  Sundrape, spol. s r.o.

  Vyrábíme a dodáváme stínicí systémy - plisé, markýzy, slunolamy, záclony, baldachýny, horizontální, vertikální, dřevěné, látkové, venkovní, elektrické, speciální rolety a žaluzie.

  Náchodská 411/157, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

  Jan Kubát rolety

  Dodáváme, montujeme žaluzie na plastová a dřevěná okna. Vertikální žaluzie, dále interierové - venkovní rolety i žaluzie, dřevěné žaluzie, imitace dřeva. Sítě proti hmyzu, plastové shrnovací dveře, pevné či výsuvné markýzy, garážové vrata.

  Daškova 3082/9, Praha (Prague 12-Modřany)

  A-ROL

  Vyrábíme a montujeme do 3 dnů garážová vrata sekční, rolovací a průmyslová, rolovací mříže a výlohy, předokenní hliníkové rolety, hliníková okna, dveře a sklo-hliníkové fasádní systémy, zasklívání balkonů, bazénů a zimních zahrad. Prodej Al parapetů.

  Dvacátého osmého října 769/14, Praha (Prague 1)

  SOMFY

  Dodavatel pohonů a řízení pro markýzy, rolety, žaluzie, garážová vrata, vjezdové brány a zastínění zimních zahrad. Pohodlné a komfortní řešení každého zastínění.

  Na Radosti 413, Praha

  Ludvík Koza - LK system

  Garážová a průmyslová vrata sekční a rolovací. Montujeme vjezdové brány posuvné a křídlové včetně pohonů. Nabízíme předokenní rolety, žaluzie vnitřní a venkovní, výsuvné markýzy, stínicí techniku a doplňky.

  Staroknínská 310, Nový Knín

  DANEX service, s.r.o.

  Montujeme i prodáváme značkovou stínicí techniku Climax. Žaluzie interiérové i venkovní, markýzy, zastínění zimních zahrad, teras, balkónů, AL rolety, garážová vrata, brány (ovládání ruční, elektrické, centrál), dodáváme el. pohony, sítě proti hmyzu.

  Mokrovraty 49, Mokrovraty

  Aluservice, s.r.o.

  Montujeme i vyrábíme a dodáváme předokenní rolety, rolovací garážová vrata všech typů. Jsme oficiálním partnerem firmy Hörmann - sekční vrata, výklopná vrata. V sortimentu najdete automatické pohony, markýzy, venkovní žaluzie. Maloobchod i velkoobchod.

  Štefánikova 764, Unhošť

  StarLux-žaluzie

  Žaluzie a další protisluneční systémy po celé ČR. Žaluzie horizontální i vertikální, hliníkové, dřevěné a bambusové. Látkové rolety, říms...

  Ještědská 121, Praha (Kunratice)

  BASTIDOR, spol. s r.o.

  Prodej interiérové dekorativní stínicí techniky: žaluzie, rolety a plisé. Dále římské rolety, douette a silhouette. Také prodáváme vertikální žaluzie a dřevěné tkaniny. Dále exteriérová stínicí technika: roletové systémy.

  V předpolí 1975/16, Praha (Prague 10-Strašnice)

  Almma, s.r.o.

  Rolety a vrata. Specializace na výrobu a montáž venkovních rolet - hliníkové, předokenní, pohledové, pod omítkou s ovládáním ručním, elektrickým a centrálním. Garážová vrata - rolovací a sekční. Nabízíme integrované sítě proti hmyzu.

  Francouzská 427/70, Praha (Prague 10-Vinohrady)

  ALURA, spol. s r.o.

  Dodáváme,vyrábíme a montujeme předokenní rolety, garážová a průmyslová vrata, rolovací mříže.

  Slezská 951/43, Praha (Prague 3-Vinohrady)

  Sun Professionals, s.r.o.

  Nabízíme profesionální služby v oblasti stínící a garážové techniky. Dodáváme a montujeme markýzy, žaluzie, rolety, garážová vrata, plisé ža...

  Sokolovská 146/150a, Praha

  Renata Kurthová, stínící systémy

  Poskytujeme poradenství, návrhy, dodávky, montáž a servis interiérových stínicích systémů a dekorací Silent Gliss a exkluzivních markýz Markilux.

  U Kanálky 1359/4, Praha

  Rolrols, s.r.o.

  Předokenní rolety, garážová vrata, látkové roletky, markýzy, sítě proti hmyzu a žaluzie. Možnost poradenství, konzultace u Vás doma. Japonské posuvné stěny. Plisé, vertikální žaluzie.

  Makovského 1392/2b, Praha

  Rollo, s.r.o.

  Montujeme a dodáváme sekční kazetová a lamelová garážová vrata, vjezdové brány a venkovní rolety.

  Černokostelecká , Říčany

  TECHNOROL - stínicí technika

  Dodáváme a montujeme stínicí techniku a garážové systémy. V nabídce máme roletové systémy, žaluzie, markýzy, sítě proti hmyzu. Dodáváme a montujeme rolovací a sekční garážová vrata v několika druzích. Velkoobchodní a maloobchodní prodej.

  9. května 531, Mníšek pod Brdy

  HELLA stínící technika, s.r.o.

  Prodáváme a montujeme pro exteriér bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Pro interiér vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Stínění zimních zahrad. Markýzy a slunečníky pro gastronomii. Dělící pohyblivé příčky. Zajistíme výrobu.

  Türkova 828/20, Praha

  Petr Strejc,prodej žaluzií a doplňků

  Montujeme žaluzie horizontální i vertikální, látkové rolety, sítě proti hmyzu, lamelové dveře, garnýžové a záclonové pojezdy, předokenní bezpečnostní rolety. Montáž doplňků Velux a čištění látkových žaluzií. Zastínění balkonů a teras-výsuvné markýzy.

  Suchý vršek 2117/10, Praha

  Alulux, s.r.o.

  Výroba a montáž značkových předokenních rolet, rolovacích, sekčních či bočních garážových vrat a markýz.

  Klimentská 1216/46, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Proalu, s.r.o. - rolety

  Vyrábíme předokenní rolety a roletová vrata. Hliníkové rolety jsou v provedení pro novostavby a pohledové rolety pro dodatečnou montáž. Dodáváme integrované i rolovací sítě proti hmyzu. A systémové parapety pod roletový překlad.

  Vídeňská 340, Vestec

  Eliška Vlčková - Rolety

  Provádíme výrobu, opravy i montáže rolet. Nabízíme rolety jakýchkoliv rozměrů - látkové, zatemňovací a rolety do střešních oken - v provedení dřevěný i kovový válec, pero nebo řetízek. Dále vyrábíme potahy krámských plachet.

  Žerotínova 1662/61, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Milan Ráž - Dodor

  Prodáváme a montujeme rolety i markýzy.

  Vídeňská 545/76, Praha (Kunratice)

  PROALU, s.r.o.

  Vyrábíme předokenní rolety. Naší specializací jsou rolety do speciálních roletových překladů ve zdivu HELUZ nebo POROTHERM.

  Borského 1011/1, Praha

  BLANKET, s.r.o.

  Prodej, instalace a servis markýz, rolet, žaluzií, zimních zahrad a garážových vrat.

  Markušova 1556/16, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?