Prodej dveří

   

  Strana:   1 2

  Ladislav Míka

  Dodávka a montáž atypických truhlářských výrobků z masivu a lamina. Výroba interiérových a venkovních dveří, kancelářského a sedacího nábytku.

  Vodárenská 724, Kralupy nad Vltavou

  Securido s.r.o. bezpečnostní dveře

  prodaj cenově dostupních dveří pro každého s bezpečnostní zárubní, tepelnou i zvukovou izolací vhodné k zajištění Vašeho bydlení za ceny, které nezatíží váš rodinný rozpočet.

  Roztylská 2232, Praha

  Sevejera s.r.o.

  Dovozce a prodejce laminátových a bambusových plovoucích podlah, obkladových a podlahových palubek, exotických palubek na fasády a sauny,masivních dveři ZNAČKY REAL BALANCE.

  Lublaňská 653/51, Praha- 2,Vinohrady

  Primont, spol. s r.o.

  Dodáváme plastová okna, dřevěná eurookna - HOCO, dveře vchodové a balkonové, zimní zahrady, rolety, žaluzie, parapety vnitřní i vnější. Montážní a zednické práce.

  Zelenohorská 511/7, Praha

  Ing. Vladimír Rosenbaum - RVR

  Dodání sanitárních příček, dveří, sprchových koutů a zástěn. Nabídka koupelnových radiátorů a šatních skříněk včetně montáže.

  Holíkova 471, Jílové u Prahy

  Petr Cacák - dveře a zárubně

  Dodáváme a montujeme interierové dveře a zárubně, vchodové dveře, vestavěné skříně. Nabízíme dodávku a montáž plastových i dřevěných oken. Poskytujeme kompletní servis od zaměření po realizaci.

  Hlubočinka 811, Sulice

  MERANTI, spol. s r.o.

  Prodáváme a vyrábíme dřevěná okna. Montujeme: eurookna - i rustikal, špaletová okna, vstupní a interiérové dveře, zimní zahrady, schody. Poradenství, zpracování nabídky a zaměření zdarma. Montáž po celé ČR. Záruční a pozáruční servis. ISO 9001-2.

  Černokostelecká 536/84, Říčany

  Perym, spol. s r.o.

  Vestavěné skříně a nábytek na míru. Shrnovací, posuvné a klasické dveře. Shrnovací stěny, žaluzie všech typů, garnyže, záclonové tyče, rolety klasické i venkovní, garážová vrata. Výroba, prodej, montáž a servis. Máme krátké dodací lhůty.

  Na Poříčním právu 1915/4, Praha

  NEXT, spol. s r.o.

  Vyrábí, dodává bezpečnostní dveře, mříže do oken, protisluneční a bezpečnostní fólie, protipožární bezpečnostní dveře, zabezpečovací a ka...

  Pobřežní 299/8, Praha (Prague 8-Karlín)

  VOLMUT, s.r.o.

  Výroba, montáž a prodej oken, dveří, stěn a zimních zahrad z profilového systému Deceuninck ZENdow a Thyssen ELITE.

  Brechtova 830/12, Praha

  ADLO - bezpečnostní dveře

  Výroba, prodej, montáž, servis bezpečnostních, protipožárních, prosklených, termo dveří. Bezpečnostní dveře a zárubně ADLO. Bezpečnostní třídy 1, 2, 3, 4, 5 dle norem EU. Povrch dveří do interiéru, exteriéru, hladké, profilové, dýhované, kazetové.

  Vojtěšská 245/1, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Rovel CZ, s.r.o.

  Velkoobchodní prodej specializovaný na - kování, zámky, vložky do zámků, poštovní schránky, zavírače, bezpečnostní a interiérové dveře a ostatní železářské zboží. Zastoupení firmy Rostex.

  U Hellady 697/4, Praha

  ADLO - bezpečnostní dveře

  Výroba, prodej, montáž, servis bezpečnostních, protipožárních, prosklených, termo dveří. Bezpečnostní dveře a zárubně ADLO. Bezpečnostní třídy 1, 2, 3, 4, 5 dle norem EU. Povrch dveří do interiéru, exteriéru, hladké, profilové, dýhované, kazetové.

  Vojtěšská 245/1, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Z + M, spol. s r.o.

  Dveře bezpečnostní, Bedex, interiérové, vchodové, protipožární, ocelové. Zámky Abloy, zadlabací zámky, závory, plechování, čalounění, bezpečnostní mříže, vložky, uzamykací systémy, trezory, pokladničky, schránky, folie na sklo, kování, výroba klíčů, elektronické zabezpečení, kamerový systém.

  Heřmanova 829/14, Praha

  Lanos, spol. s r.o.

  Prodáváme a montujeme stavební kování GEZE-dveřní zavírače, kování pro posuvné dveře a skládací dveře, mechanické otevírání pro okna, automatické a posuvné dveře, odvod tepla a kouře pro únikové cesty. WSS-kování pro skleněné dveře. Elektrické zámky.

  K učilišti 35/16, Praha

  Dveře Praha s.r.o.

  Nabízíme montáž, prodej a servis dveří.

  K Botiči 1453/6, Praha

  ADLO - bezpečnostní dveře

  Výroba, prodej, montáž, servis bezpečnostních, protipožárních, prosklených, termo dveří. Bezpečnostní dveře a zárubně ADLO. Bezpečnostní třídy 1, 2, 3, 4, 5 dle norem EU. Povrch dveří do interiéru, exteriéru, hladké, profilové, dýhované, kazetové.

  Vojtěšská 245/1, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Interon, s.r.o.

  Prodej bezpečnostních dveří, zámků, vložek a bezpečnostního kování. Výroba klíčů. Značková prodejna kování Cobra.

  Koněvova 1107/54, Praha (Prague 3-Žižkov)

  SCHODY & SYN - schodiště venkovní i vnitřní

  Nabídka schodišť klasických, točitých a segmentových z materiálů kov, sklo, nerez, dřevo a jejich kombinace. Zabýváme se výrobou schodišť vnitřních, venkovních. Půdní stahovací schody. Stavební pouzdra JAP, posuvné systémy a dveře.

  Bassova 61/12, Praha (Prague 9-Vysočany)

  Aluplast Trade, spol. s r.o.

  Plastová okna, Eurookna, vchodové i interiérové dveře. Používáme německé profily Veka a kování MACO. Poskytujeme poradenství a zaměření zdarma. Dále nabízíme veškeré doplňky, včetně zednického zapravení a odvozu starých oken.

  Kutnohorská 129/28, Praha (Dolní Měcholupy)

  PROMOTRANS - SAPELI dveře

  Dveře a zárubně Sapeli. Jako pověřená společnost nabízíme odbornou konsultaci, zaměření a montáž proškolenými pracovníky. V našich dvou provozovnách najdete širokou nabídku dveří a zárubní s pestrou paletou povrchových úprav.

  Mansfeldova 802/6, Praha (Prague 14-Černý Most)

  Geus okna, a.s.

  Dřevěná eurookna, plastová okna a dveře, zimní zahrady a stínicí techniku. Dodávka i s montáží. Všechny naše výrobky mají atest státní zkušebny.

  U Nikolajky 912/9, Praha (Prague 5-Smíchov)

  ARCHIWOOD, spol. s r.o.

  Dveře interiérové - dýhované, masivní, lamino a také protipožární provedení. Dveře Cooplegno s italským designem. Dodává podlahy dřevěné dvou a třívrstvé a okna dřevěná, prosklené stěny a balkónové dveře z EUROprofilu.

  Evropská 423/178, Praha (Prague 6-Vokovice)

  Okna ROKA - plastová, dřevěná a hliníková okna i dveře

  Montujeme i vyrábíme plastová okna, dřevěná a hliníková okna a dveře. Plastová okna vyrábíme na moderních německých výrobních linkách. Klademe...

  Ve žlíbku 187/14, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

  SAPEVA - prodej dveří

  Prodáváme dveře (vnitřní, interiérové, vstupní, bezpečnostní, protipožární) a zárubně SAPELI. Provádíme prodej a montáž. Plastová i dřevěná okna, kování, kliky, vložky, zámky. Stavební pouzdra, spojovací materiál, truhlářské výrobky, stavební chemie.

  Holečkova 1013/34, Praha 5 (Prague 6-Břevnov)

  KORAL, prodej - montáž, s.r.o.

  Autorizovaný prodejce značky Sapeli Vám v našem interiérovém studiu nabízíme interiérové dveře a zárubně, včetně kování: M&T, Cobra, Twin, Rostex. Zboží na zakázku i skladem. Vlastníme prodejní sklad dveří a zárubní Sapeli ve středních Čechách.

  Jeremenkova 1171/102, Praha (Prague 4-Podolí)

  Vltavín, obchodní, spol. s r.o.

  Prodej a výroba vchodových a interiérových dveří z masivu, služby dopravy a montáže na přání zákazníka. V nabídce internetového obchodu a kamenn...

  Vídeňská ev.č. 500/, Praha

  Dvere.cz

  Nabízíme dveře vnitřní, vchodové, posuvné, protipožární, shrnovací. Dále zárubně, půdní schody, stavební pouzdra, kování, střešní okna. Prodej, montáž a servis. E-shop, široký sortiment zboží, burza dveří. Sapeli, Kronodoor, Vipro, II Group, Alia MB.

  Dubečská 73/6, Praha (Prague 10-Strašnice)

  VÁVRA, spol. s r.o.

  Plastová, dřevěná, hliníková okna, dveře, rolety, garážová vrata. Dodává i speciální okna do panelových domů. Všechny výrobky jsou certifikovány. Je autorizovaným prodejcem firmy HOCO Bauelemente.

  Zenklova 840/199, Praha (Prague 8-Libeň)

  SEKAR s.r.o.

  Dodáváme dveře interiérové vstupní, venkovní bytové, domovní, bezpečnostní protipožární protihlukové. Velkoobchodní a maloobchodní prodej kování nábytkového, stavebního, kování historické - repliky, rustikální kování pro nábytek, kliky.

  K Žižkovu 97/5, Praha (Prague 9-Vysočany)

  Hasičský servis Legátová

  Zabýváme se: - ochranou staveb - posuzováním požárního nebezpečí - výrobou, prodejem a montáží: - požárních i nepožárních dveří, stěn a vrat.

  Novovysočanská 281/50, Praha

  Moderne Bauelemente Praha, s.r.o.

  Dodává dřevěné obložkové zárubně, objektové dveře, ozdobná skla, vitráže, posuvné dveře, kování, protipožární a protihlukové dveře. Zajistí kompletní dodávky dveřních prvků pro bytové a rodinné domy, hotely, administrativní budovy, včetně montáže.

  Sychrov 2030, Praha

  Suncom CZ, s.r.o.

  Výroba, prodej a montáž bezpečnostních dveří, vnitřní dveře, vchodové, protipožární. Výroba a prodej zámků a přístupových systémů na otisk prstu. Docházkové systémy na čipy, karty, otisk prstu. Prodej, montáž a servis.

  Záběhlická 1398/49, Praha

  Sucupira, s.r.o.

  Velkoobchodní i maloobchodní prodej dveří, podlah a příslušenství.

  Kmochova 605/8, Praha (Prague 5-Smíchov)

  Parketové studio Šinkmajer

  Vyrábíme, prodáváme a montujeme interiérové dveře a zárubně, dřevěné, dýhované, foliované, laminované, vestavěné skříně. Prodáváme a pokládáme plovoucí podlahy, laminátové, dřevěné, parkety, palubkové podlahy. Renovace podlah.

  Lodžská 598, Praha

  Rostra - Dveře - Praha, s.r.o.

  Prodej dveří a zárubní.

  Plzeňská 2467/144, Praha (Prague 5-Smíchov)

  Trenton, spol. s r.o.

  Dodávka a montáž interiérových, vstupních i replik historických dveří.

  Na Folimance 2154/17, Praha

  Pavel Skala, prodej dveří

  Nabízíme montáže dveří a zárubní.

  Slezská 756/14, Praha

  Interier 74, spol. s r.o.

  Nabízíme skleněné dveře, stěny a kování a provádíme masivní parketové, či plovoucí podlahy, terasové rošty a skleněné sprchové kouty.

  Pod Hájkem 406/1, Praha

  Petr Hazuka - P+S

  Dveře, okna, podlahy a kompletní realizace interiérů.

  Mezi školami 2471/10, Praha (Prague 13-Stodůlky)

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   

  Strana:   1 2

   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?