Prodej vrat a bran

 

Strana:   1 2

MK - okna spol. s r.o.

Plastová okna, dveře, doplňky. Kompletní servis: montáž, demontáž, likvidace, zednické zapravení. Okna z profilů SALAMANDER - Streamline 76 - 5komor, několik typů křídel, ceník plastových oken, záruka 5 let. Prodejce RI OKNA a.s.

Náchodská 705/87, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

AGV-Rathouský

Jsme na trhu od roku 1995. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem automatických garážových vrat, průmyslových vrat, venkovních bran, garážovýc...

Nám. Smiřických 39, Praha 10

D.O.S. s r.o.

Výroba - prodej - montáže - servis produktů: Garážová a průmyslová vrata všech typů, vjezdové brány a branky, plotové výplně a sloupky, pohony ...

provozovna: Mělnická 109, Líbeznice u Prahy

Martin Hynek - Zámečnictví

výroba a prodej,vrata,brány,branky,kolejová vrata,samonosná vrata,křídlová vrata,garážová vrata,pohony k vratům,zábradlí,nerezové zábradlí,mříže,ocelové schody,zákázkové zámečnické práce

Dobřichovická 742, Černošice

FAACCZ, s.r.o.

Pohony pro automatizaci dveřních, vratových a parkovacích systémů, kontrolovaný průchod, závory a všechny typy ovládání automatizovaných systémů.

Chlumecká 1539, Praha (Prague 14-Kyje)

Becker motory, s.r.o.

Pohony, motory a řídicí techniku pro rolety, markýzy, venkovní žaluzie, privátní garážová i průmyslová vrata. Nabízíme pohony bran a pohony vrat.

Počernická 272/96, Praha

Brány a vrata - Oldřich Rosenkranc

Prodej garážových vrat a bran (sekční, rolovací, výklopná, posuvná do strany), pohonů pro vrata a vjezdové brány (pojezdové na kolečkách, samonosné, křídlové). Dále nabízíme stínicí techniku, předokenní žaluzie, rolety a garážové systémy.

Bělehradská 2529/17a, Praha

Boppe, s.r.o.

Prodej a montáž oplocení (možno i na klíč), velkoobchod, maloobchod. Dodáváme drátěné ploty, sloupky, vzpěry, mobilní oplocení, panelový systém, plastové, kované, dřevěné, zděné ploty, brány, branky, zámečnická výroba, garážová vrata.

Vršovická 478/51, Praha (Prague 10-Vršovice)

D.O.S., s.r.o.

Dodáváme garážová a průmyslová vrata všech typů, vjezdové brány, pohony pro vrata a brány, roletové systémy, bezpečnostní mříže, oplocení, vjezdové závory, parkovací zábrany.

Korytná 1538/4, Praha (Prague 10-Strašnice)

ALURA, spol. s r.o.

Dodáváme,vyrábíme a montujeme předokenní rolety, garážová a průmyslová vrata, rolovací mříže.

Slezská 951/43, Praha (Prague 3-Vinohrady)

UNIWIN - okna plastová, dřevěná

Okna plastová, dřevěná, dřevo - hliníková a dveře. Zajišťujeme kompletní služby a servis, doplňky, parapety, žaluzie, sítě, rolety, garážová vrata a střešní okna VELUX. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001.

Pod Hájkem 2203/3, Praha

Ludvík Koza - LK system

Garážová a průmyslová vrata sekční a rolovací. Montujeme vjezdové brány posuvné a křídlové včetně pohonů. Nabízíme předokenní rolety, žaluzie vnitřní a venkovní, výsuvné markýzy, stínicí techniku a doplňky.

Staroknínská 310, Nový Knín

Rolrols, s.r.o.

Předokenní rolety, garážová vrata, látkové roletky, markýzy, sítě proti hmyzu a žaluzie. Možnost poradenství, konzultace u Vás doma. Japonské posuvné stěny. Plisé, vertikální žaluzie.

Makovského 1392/2b, Praha

Teckentrup GmbH & Co. KG

Kvalitní průmyslová vrata (rolovací, sekční, posuvná), mříže. Dále nabízíme protipožární vrata (rolovací, posuvná), garážová vrata (sekční, výklopná) a dveře (víceúčelové, protipožární, zvukově izolační, bezpečnostní, nerezové).

Mattioliho 3274/7, Praha

ALTOMA, spol. s r.o.

Centrum garážové a dveřní techniky HÖRMANN. Vyrábíme garážová vrata, pohony pro vrata a brány, nakládací můstky a límce, roletová vrata. Dále průmyslová závora 2 -10m, automatické skleněné dveře, markýzy, rolety, protiteroristická zábrana.

Žirovnická 3138/3, Praha

Aluservice, s.r.o.

Montujeme i vyrábíme a dodáváme předokenní rolety, rolovací garážová vrata všech typů. Jsme oficiálním partnerem firmy Hörmann - sekční vrata, výklopná vrata. V sortimentu najdete automatické pohony, markýzy, venkovní žaluzie. Maloobchod i velkoobchod.

Štefánikova 764, Unhošť

STAV.SERVIS LAKAM, s.r.o.

Vyrábíme, dodáváme a poskytujeme plný servis na plastová okna, eurookna, dveře, zimní zahrady. Nabízíme kompletní odbornou realizaci v panelových do...

Lutovítova 594, Kralupy nad Vltavou

MAVES, s.r.o.

Montáž, výroba, servis a prodej garážových vrat, průmyslová, rolovací, sekční a vjezdová vrata a brány. Vyrábíme a dodáváme venkovní rolety z hliníku a dřeva, hliníkové venkovní žaluzie, markýzy, rolovací, nůžkové mříže, promítací plátna, zatemnění.

Ovčárská 522/1a, Praha

BASTIDOR, spol. s r.o.

Prodej interiérové dekorativní stínicí techniky: žaluzie, rolety a plisé. Dále římské rolety, douette a silhouette. Také prodáváme vertikální žaluzie a dřevěné tkaniny. Dále exteriérová stínicí technika: roletové systémy.

V předpolí 1975/16, Praha (Prague 10-Strašnice)

Electrohouse.cz

On-line prodej pohonů vrat značek MOVETO a AVIDSEN a domovních videosystémů, set top boxů a antén značky OPTEX.

Radlická 2485/103, Praha

ELKA - CZECH - brány,závory...

Prodej, servis a montáž pohonů bran, automatických závor a pohonů garážových vrat. Vyrábíme a montujeme brány, branky a ploty. Dodáváme a montujeme pohony německé značky ELKA. Klademe důraz na kvalitu zpracování a následný servis. Zajišťujeme parkovací systémy a automatické závory.

U Pekáren 233/1, Praha (Prague 15-Hostivař)

BÁRT - garážová vrata

Výroba a montáž garážových vrat z oceli a dřeva,s dodávkou elektrických pohonů s dálkovým ovládáním, zámečnickou výrobou, stavbou oplocení a prodejem komponentů na vrata. Výroba a montáž dřevěných oken, dveří a schodišť.

Třešňová 337, Průhonice

Almma, s.r.o.

Rolety a vrata. Specializace na výrobu a montáž venkovních rolet - hliníkové, předokenní, pohledové, pod omítkou s ovládáním ručním, elektrickým a centrálním. Garážová vrata - rolovací a sekční. Nabízíme integrované sítě proti hmyzu.

Francouzská 427/70, Praha (Prague 10-Vinohrady)

Rollo, s.r.o.

Montujeme a dodáváme sekční kazetová a lamelová garážová vrata, vjezdové brány a venkovní rolety.

Černokostelecká , Říčany

Pilecký, s.r.o.

Nabídka plotů, pletiv, sloupků, bran a branek pro různé druhy drátěného oplocení. Dlouhá životnost povrchovou úpravou - PVC poplastování a pozinkováním. Výroba, montáže, prodej. Zdarma doprava po ČR a poradenství.

Mokrovraty 177, Mokrovraty

ADAO PRAHA, s.r.o.

Vyrábíme, montujeme, prodáváme: garážová vrata, vjezdové brány, ploty, automatické pohony vrat a bran, automatické závory. Dále nabízíme: kamerové a vstupní systémy, domácí telefony, zabezpečovací techniku. Záruční i pozáruční servis i o víkendu.

Papírenská 180/1, Praha (Prague 6-Bubeneč)

Kolář - Dveřní a vratové systémy

Vrata na garáž - výklopná, sekční, rolovací, průmyslová, nakládací technika a pohony. Výroba vjezdových bran samonosných, křídlových, posuvných s pohony. Vše včetně montáže a servisu. Zámečnické práce, dveře, okna, rolety, žaluzie, sítě.

Pražská 1782, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Olymps door, s.r.o.

Garážová sekční vrata, pohony vjezdových bran a průmyslová vrata. Montáž po celé ČR, výroba a velkoobchod. Dodáváme rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky. Široká nabídka pro každou aplikaci.

Prosecká 851/64, Praha (Prague)

ABADOORS - vratová technika

Vratová technika, Non-stop servis. Prodáváme, montujeme, poskytujeme servis. Sekční vrata, rolovací vrata, výklopná vrata, rychloběžná vrata, posuvné brány, dvoukřídlé brány, překládací můstky, těsnicí límce, závory a automatické dveře.

Vřesová 1047, Květnice

Clemsa Central Europe, s.r.o.

Prodej kování. Garážová vrata. Domovní telefonní systémy.Automatizace vrat a bran, dálkové ovládání.

Podolí 30, Nehvizdy

E & P, spol. s r.o.

Výroba, prodej a montáže všech vratových systémů. Výhradní zastoupení firmy RIB - vratové pohony a závory. Jsme prodejce pohonů od firmy Liftmaster - garážová vrata, oplocení od firmy Betafence - svařované sítě, pletivo. A jiná zámečnická výroba.

Štěrboholská 242/11, Praha (Prague 15-Hostivař)

Nyon, spol. s r.o.

Zprostředkování prodeje a montáže plastových oken, eurooken, dveří, zastoupení firmy Hörmann.

U hostivařského nádraží 556/12, Praha

Jiří Budil - pohony pro vrata a brány

Prodáváme automatické pohony pro všechny typy vrat a bran od předního evropského výrobce, vyvinuté speciálně k vlastní montáži. Velmi jednoduché zapojení. Dodáváme precizní a podrobný český návod, moderní design. Prodej a poradenství pohonů Mhouse.

K Břežanům 76, Dolní Břežany

SCATBAU, s.r.o.

Ploty se zděnou podezdívkou, dřevěnou, plastovou a kovanou výplň. Dodávky včetně vstupních branek, pojezdových vrat a pokládky dlažby.

Štychova 216, Praha (Křeslice)

mkservis-garážová vrata,brány.

Montáže, zapojení, nastavení a servis pohonů pro garážová vrata, posuvné brány, křídlové brány. Montáže závor, garážových vrat. Prodej pohonů a příslušenství firmy FAAC.

Suchý vršek 2117/10, Praha (Prague 13-Stodůlky)

Jindřich Kladišovský, výroba bran a vrat

Prodáváme a vyrábíme brány, garážová, sekční, roletová vrata. Montujeme pohony pro vrata a brány, závory, parkovací systémy.

Zamašská 887/12, Praha

Zbyněk URBAN

Montujeme a dodáváme garážová vrata,vjezdové brány, ploty, pohony pro vrata i brány, hliníkové vstupní dveře, markýzy. Nabízíme širokou variabilitu produktů, nezávazné zaměření a kalkulaci. Vytvoříme nabídku na míru dle přání a finančních možností

Oblouková 951/12, Praha (Prague 10-Vršovice)

Leoš Biskup - Avas

Nabídka automatických vrat a bran, vše s elektrickým pohonem a možností dálkového ovládání.

Toužimská 108/39, Praha

Novaferm, s.r.o.

Prodej, montáž a servis průmyslových vrat, protiprůvanových zábran, vyrovnávacích můstků a těsnicích límců.

Vosmíkových 1002/32, Praha

Ing. Rastislav Cabala - Montapro

Nabídka, montáž a servis garážových vrat.

Lannova 2061/8, Praha (Prague 1-Nové Město)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?