Prodej podlahových krytin

 

Strana:   1 2 3 4 5

P.S.INTERIÉRY

Velkoobchodní prodej Armstrong-DLW: linoleum, PVC, Desso: koberce, kobercové čtverce; bytové a zátěžové koberce Fletco, vpichové koberce Finett. Odborná montáž, pokládka všech uvedených podlahovin - naši pracovníci jsou proškoleni u německých firem.

Na dolinách 357/23, Praha (Prague 4-Podolí)

Marcons International, s.r.o.

CHYTRÉ STAVEBNÍ MATERIÁLY: jsme odborná prodejna se stavební chemií, nářadím, diamantovými kotouči, lištami a mnoha souvisejícími věcmi pro obkla...

Služeb 609/6, Praha 10 (Prague 10-Strašnice)

Hot Works - Zdeněk Paulín

Prodej a odborná pokládka podlahových krytin, renovace parket, schodiště, výroba pater na spaní, vestavěné skříně, malířské práce, štukování

Pod Radnicí 4, Praha 5

SORTIM Praha, s.r.o.

Obchodní firma zabývající se velkoobchodními i maloobchodními dodávkami stavebního materiálu pro interiér a suchou stavbu. Jsme výhradními dovozci m...

přístav č.p. 19, Praha 7 - Holešovice

Sergiy Pashkevych

Výroba a montáž dřevěných teras, včetně jejich pozdější údržby a renovace - cenu vaší terasy si můžete jednoduše spočítat v kalkulátoru na ...

Školní 229/2, Brandýs nad Labem

HT Parket CZ, spol. s r.o.

Dřevěné podlahy, laminátové a plovoucí podlahy, parkety, masivní a kartáčované podlahové krytiny, renovace a obložení schodů a veškeré podlahářské služby a práce. Nabízíme také venkovní (exteriérové) podlahové krytiny.

Cukrovarská 33/21, Praha (Čakovice)

Sevejera s.r.o.

Dovozce a prodejce laminátových a bambusových plovoucích podlah, obkladových a podlahových palubek, exotických palubek na fasády a sauny,masivních dveři ZNAČKY REAL BALANCE.

Lublaňská 653/51, Praha- 2,Vinohrady

Petr Konopásek-podlahář

Pokládka podlahových krytin levně,rychle a kvalitně.Praha a Středočeský kraj

Jezdecká 3276, Mělník

Woodplastic

Společnost Woodplastic se zabývá prodejem teras a plotů Woodplastic od francouzské společnosti Sivadec. Tento materiál je však všestranný a dá se pou...

Na Folimance 2154/17, Praha - Vyšehrad

Kuchyně Červinka, spol. s r.o.

Naše kuchyňské studio nabízí kuchyně, plovoucí podlahy a vestavěné skříně. Prodáváme kuchyně Camelot. Nabídka zahrnuje širokou škálu materiálů přes střední třídu až po luxusní provedení. Zdarma Vám zhotovíme individuální počítačový návrh.

Sokolovská 400/194, Praha

IN FLOOR Podlahářství

Nabízíme poradenství,montáže a renovace.

Nádražní 64, Praha (Prague 5)

PRO - MASIV, s.r.o.

Firma na prodej a pokládku podlahových krytin. Nabízíme plovoucí podlahy, laminátové a dřevěné, masivní dřevěné podlahy (vlysy, prkna). Linolea, PVC, koberce a další. Renovace dřevěných podlah. Poradenství a kalkulace zdarma.

Příběnická 972/16, Praha (Prague 3-Žižkov)

RODVI - Rudolf VINŠ

Nabídka podlahářských a pokladačských prací. Montáž a renovace podlah. Pokládání bytových a zátěžových koberců, lina, laminátových a korkových podlah.

Eberlova 1466/2, Praha

Inova stav, spol. s r.o.

Renovace,broušení parket, opravy starých dřevěných podlah. Pokládání plovoucích podlah, parket a palubek. Stavební práce, rekonstrukce, zámkové dlažby. Provádění lakýrnických prací, truhlářských oprav a těsnění oken a dveří, malířské práce.

Pod baštami 277/4, Praha (Prague 6-Prague Castle)

DLH Czech, s.r.o.

Jsme přímým dovozcem exotických dřevin ve formě terasových desek a podlah iDECK - decking, z bangkirai, massaranduba, merbau, ipe, cumaru. Nabízíme dř...

Na hůrce 1091/8, Praha

BK Továrna na parkety, spol. s r.o.

Jsme přední český výrobce a prodejce masivních parket. V nabídce naleznete dřevěné masivní dubové parkety, zámecké parkety, průmyslová mozaika, ...

Anglická 225/18, Praha

Ing. Jiří Januška - Parket servis

Parkety, plovoucí podlahy, podlahové palubky: prodej a montáž klasických parket, parket z exotických dřevin a bambusu. Dodáváme a montujeme podlahové palubky, dřevěné, laminátové, korkové plovoucí podlahy. Vzorková prodejna.

nám. sv. Václava 127/6, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Rýdl podlahové centrum, s.r.o.

Profesionální pokládka všech typů podlah, koberců, PVC, linolea /marmolea/, parket, plovoucích podlah, i korku. Dodáváme také vlysy, lamináty, zdvojené a vinylové podlahy, pryžové podlahoviny, vodivé a antistatické podlahy.

Korunní 810/104, Praha (Prague 10-Vinohrady)

BOMA PARKET, s.r.o.

Broušení parket, plovoucích podlah dřevo i lamino. Laky a lepidla BONA, také zapůjčení brusek. Zastoupení značek bona, magnum, emotion, parador, rodias. Na skladech cca 12000m2 parket a podlah. dub, buk, jasan, exot. dřeviny.

Radlická 960/45, Praha (Prague 5-Smíchov)

Stavební Interierové Systémy, s.r.o.

Minerální podhledy, zdvojené podlahy, dvojité a dutinové podlahy. Montujeme přestavitelné, modulové, akustické příčky, prosklené příčky, posuvné, akustické a skládací stěny, WC a převlékací kabinky, sanitární příčky, sádrové příčkovky

Kutnohorská 11/57, Praha (Dolní Měcholupy)

EMPIRI Wood Design, s.r.o.

Prodej a montáž dřevěných podlah. V sortimentu masivní prkna a parkety, dvouvrstvé a třívrstvé podlahy z evropských i exotických dřevin, průmyslové mozaiky a dřevo na terasy, renovace schodů. Zhotovujeme také venkovní dřevěné terasy.

Dobronická 1257, Praha (Kunratice)

Parket Design - podlahy

Montáž a prodej plovoucích podlah Kährs, Magnum, Par-ky, Emotion, Parador, Meister. Nabízíme masivní exotické a dvouvrstvé parkety Fine line, postaršená prkna, PVC Forbo Novillon, Marmoleum a laky Bona. Broušení parket a půjčovna brusek na parkety.

Sokolovská 415/122, Praha

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Masivní parkety z běžných i exotických dřevin, dřevěné i laminátové plovoucí podlahy, venkovní dřevěné terasy, prodej, montáž, renovace. Půjčujeme brusné stroje na dřevěné podlahy. Prodáváme též laky, tmely, lepidla BONA, MAPEI.

Bělohorská 147/251, Praha (Prague 6-Břevnov)

KMD PLUS, s.r.o.

Velkoobchodní distribuce koberců a kobercových čtverců. Prodej a kvalifikovaná realizace. Loga do podlahovin. Prodáváme nářadí a nástroje. Výběr podlahovin parametrů zátěže, barev a komfortu. Poradenství.

U křížku 1402/6, Praha (Prague 4-Nusle)

PARKETY WÖLFEL s.r.o.

Prodej parketových a vrstvených vlysů, mozaik, kazet a plovoucích podlah. Nabídka laků, tmelů a příslušenství.

Koněvova 2414/153, Praha (Prague 3-Žižkov)

RODVI - Rudolf VINŠ

Nabídka podlahářských a pokladačských prací. Montáž a renovace podlah. Pokládání bytových a zátěžových koberců, lina, laminátových a korkových podlah.

Eberlova 1466/2, Praha

BARKOTEX PRAHA, spol. s r.o.

Montujeme a prodáváme vinylové dílce DFI, Forbo Project vinyl, linoleum Marmoleum, koberce Shaw, Clayton Miller, lamely Magnum, Kährs, Par-ky, Pamino, Berry Floor, Egger, Witex, masivní dřevěné podlahy. Zajišťujeme kompletní servis a poradenství.

Poděbradská 777/9a, Praha (Prague 9-Vysočany)

Okna ROKA - plastová, dřevěná a hliníková okna i dveře

Montujeme i vyrábíme plastová okna, dřevěná a hliníková okna a dveře. Plastová okna vyrábíme na moderních německých výrobních linkách. Klademe...

Ve žlíbku 187/14, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

BOCA - podlahové krytiny

Zátěžové podlahové krytiny - koberce, 2tec2, PVC lamely, podlahové krytiny pro zdravotnictví. Nabízíme koberce z přírodních materiálů (sisal, kokos) včetně bordurování. Prodáváme textilní a kokosové čisticí zóny a rohože z kovových profilů.

Hradecká 92/18, Praha (Prague 3-Vinohrady)

DORIAN DEKOR - design interiérů

Návrhy a realizace interiérů na klíč od dekorací po podlahy. Nabízíme závěsy, záclony, garnyže, žaluzie, rolety i japonské stěny. V sortimentu také dřevěné podlahy, lamino, plovoucí podlahy, parkety, koberce, tapety a služby čalounictví.

Masarykovo nábř. 237/18, Praha (Prague 1-Nové Město)

OPTIMAL INTERIER DESIGN-realizace interiérových povrchů

Ukázky realizací interiérových povrchů: koberce a jiné podlahové krytiny, závěsy, záclony a dekorace, potahy, přehozy i čalounění, dále garnýže, konzole a záclonové tyče. Zajistíme návrhy i realizaci včetně malování pokojů a obkladů.

U nádražní lávky 358/5, Praha

RIVA, spol. s r.o.

Prodáváme PVC a poskytujeme poradenství v podlahových krytinách. Podlahové krytiny - Novilon, Fatra, Novilux, Gamrat, Tarkett. Dále nabízíme laminátové a dřevěné podlahy, koberce, lepidla. Thomsit, Bralep, Murexin. Hydroizolační a rybníkové fólie.

U Prioru 1046/1a, Praha

Albatros CZ, s.r.o.

Prodej keramických obkladů a dlažeb do koupelen i vnitřních prostor. Široký výběr venkovních mrazuvzdorných i zátěžových dlažeb, keramické i skleněné mozaiky, masivní parkety i vlysy z mnoha druhů dřevin vč. exotických. Nabídka sanitární techniky.

Vlastislavova 1711/16, Praha (Prague 4)

BP Parket plus, spol. s r.o.

Renovace a pokládka plovoucích, dřevěných, laminátových a korkových podlah. Půjčovna brusek na parkety, broušení parket. Vestavěné skříně na míru. Prodej: laky, tmely, poliše, lišty a podlahářské příslušenství. Montáž, poradenství.

K podjezdu 1447/9, Praha (Prague 4-Nusle)

Podlahy Růžička, s.r.o.

Realizace a prodej: laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, masiv a parkety vč. renovace, koberce, PVC, vynil, linoleum. Nabízíme zaměření, kalkulaci, poradenství zdarma. Meister, Balterio, Quick Step, Egger, Berg&Berg, Armstrong, Forbo, Fatra, Balta.

Radlická 640/11, Praha (Prague 5-Smíchov)

KOBERCE BRENO, spol. s r.o.

Nabízíme koberce v metráži pro bytové i komerční účely. Prodáváme kusové koberce, běhouny, PVC podlahové krytiny, lepidla, stěrky, garnýže, kobercové lišty a profily. Zajišťujeme dopravu. Pokládka nebo obšívání koberců. Fax: +420 227 030 596

Kolbenova 886/9a, Praha (Prague 9-Vysočany)

EFEKT CARPET, s.r.o.

Prodej podlahových krytin - koberce, PVC, plovoucí podlahy. Servis - odborná pokládka.

Na lysinách 92/8, Praha (Prague 4-Hodkovičky)

PODLAHY - Jiří Rejfek

Prodáváme a pokládáme plovoucí podlahy dřevěné i laminátové, korkové, parkety, PVC, koberce vše pro bytové i komerční využití.

Záběhlická 180/59, Praha

LAPKA podlahy - plovoucí a dřevěné podlahy

Pokládáme a prodáváme plovoucí podlahy dřevěné - Novoloc, Berg&Berg, Tarkett, Karelia. Laminátové podlahy - Pergo, Parador, Meister. Obvodové lišty, korkové podlahy, linoleum. Úpravy podkladů a kompletní renovace parket. Dveře - prodej a montáž.

Drobná 235/2, Praha (Štěrboholy)

R & L Panenka

Zátěžové i bytové koberce, PVC, podlahové krytiny, dřevotřísku. Kompletní podlahářské práce, odborné poradenství vč. zaměření zdarma, prodej a pokládka podlahových krytin. Naši podlaháři - odborníci v oboru pokládka podlahových krytin.

Pod Rapidem 982/3, Praha (Prague 10-Vršovice)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?