Prodej oken a dveří

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

MK - okna spol. s r.o.

Plastová okna, dveře, doplňky. Kompletní servis: montáž, demontáž, likvidace, zednické zapravení. Okna z profilů SALAMANDER - Streamline 76 - 5komor, několik typů křídel, ceník plastových oken, záruka 5 let. Prodejce RI OKNA a.s.

Náchodská 705/87, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

Ladislav Míka

Dodávka a montáž atypických truhlářských výrobků z masivu a lamina. Výroba interiérových a venkovních dveří, kancelářského a sedacího nábytku.

Vodárenská 724, Kralupy nad Vltavou

AAA-ŽALUZIE-PPRAHA

Za nejlepší ceny=ceny výrobce:nabízíme žaluzie horizontální-všechny typy,i imitace dřeva a dřevěné,dále vekovní lamelové vhodné na zabezpečen...

nám.Jiřího z Lobkovic, Praha

Okénka, s.r.o.

Výroba a montáž plastových oken a dveří, prodej garážových vrat a roletových systémů.

Vavřinecká 269/2, Praha

Sevejera s.r.o.

Dovozce a prodejce laminátových a bambusových plovoucích podlah, obkladových a podlahových palubek, exotických palubek na fasády a sauny,masivních dveři ZNAČKY REAL BALANCE.

Lublaňská 653/51, Praha- 2,Vinohrady

Securido s.r.o. bezpečnostní dveře

prodaj cenově dostupních dveří pro každého s bezpečnostní zárubní, tepelnou i zvukovou izolací vhodné k zajištění Vašeho bydlení za ceny, které nezatíží váš rodinný rozpočet.

Roztylská 2232, Praha

A-OKNA s.r.o. (pobočka Praha 2 - Vinohrady)

Plastová okna a dveře vyrábíme z kvalitních německých plastových profilů INOUTIC. Dodáváme a montujeme plastová okna po celé ČR. Plastová okna zdarma zaměříme, montáž, demontáž i zednické zapravení plastových oken provedeme s nejvyšší péčí. Plastová okna i s doplňky na klíč.

Vinohradská 2030/44, Praha 2 - Vinohrady

Pavel Rus

Nabídka instalace bezpečnostní, protisluneční, privátní, dekorativní či UV fólie na skla vozidel a okna budov (okna, dveře, zimní zahrady, zasklené lodžie). Autofolie na počkání, s homologací. Instalace ochranných a barevných fólií na karoserie automobilů. Doprava zdarma.

Dvouletky 16, praha 10

Vltavín, montážní spol. s r.o.

Společnost Vltavín, montážní, spol. s r.o. byla založena v roce 2012 a je přímým následníkem firmy Montáže Krahulec založené v roce 2002. Stěžejní činností naší firmy je prodej, montáž plastových, dřevěných, hliníkových a ocelových oken a v neposlední řadě i všech interiérových a vchodových dveří.

Pražská 298, Brandýs nad Labem

Jiří Pokorný - FOKI

Prodej, montáž, servis oken, zednické prace, elektroinstalace, elektrikářské práce, fasády, koupelny, rekonstrukce

Učitelská 1567/40, Praha (Prague 8-Kobylisy)

Vltavín, montážní spol. s r.o.

Společnost Vltavín, montážní, spol. s r.o. byla založena v roce 2012 a je přímým následníkem firmy Montáže Krahulec založené v roce 2002. Stěž...

Pražská 298, Brandýs nad Labem

Lukáš Vágner - Inferis

Prodej, projekce a montáž stínící techniky. Dodáváme žaluzie, rolety, japonské posuvné stěny, markýzy. Servis, poradenství, spolupráce s architekty. Realizace po celé ČR!

Cimburkova 231/22, Praha 3 - Žižkov

MO-BY, s.r.o.

Nabízíme vrata rolovací, sekční, výklopná, před-okenní rolety. Zasklení lodžií, balkonů systémem mobylinie dále brány automatické, posuvné, samonosné a křídlové. Vjezdové závory, sítě, markýzy, žaluzie. Zasklení altánů, zádveří a zimní zahrady.

Picassova 1081/5, Praha

Jeřábek Tomáš - nabídka oken a dveří

Prodej oken a dveří.

Španielova 1306/66, Praha

BASTIDOR, spol. s r.o.

Prodej interiérové dekorativní stínicí techniky: žaluzie, rolety a plisé. Dále římské rolety, douette a silhouette. Také prodáváme vertikální žaluzie a dřevěné tkaniny. Dále exteriérová stínicí technika: roletové systémy.

V předpolí 1975/16, Praha (Prague 10-Strašnice)

SAPEVA - prodej dveří

Prodáváme dveře (vnitřní, interiérové, vstupní, bezpečnostní, protipožární) a zárubně SAPELI. Provádíme prodej a montáž. Plastová i dřevěná okna, kování, kliky, vložky, zámky. Stavební pouzdra, spojovací materiál, truhlářské výrobky, stavební chemie.

Holečkova 1013/34, Praha 5 (Prague 6-Břevnov)

ALURA, spol. s r.o.

Dodáváme,vyrábíme a montujeme předokenní rolety, garážová a průmyslová vrata, rolovací mříže.

Slezská 951/43, Praha (Prague 3-Vinohrady)

TQS, spol. s r.o.

Plastová, hliníková a dřevěná okna a dveře. Dodává rolety, žaluzie, parapety a garážová vrata. Jsme dodavatelé inženýrských služeb a poradenství pro výběr, zadání a správy veřejných zakázek.

Křižíkova 196/18, Praha (Prague 8-Karlín)

Ceiba, s.r.o.

Prodejce náhradních dílů pro osobní automobily,okenních fólií a rámování.

U Elektry 203/8, Praha (Prague 9-Hloubětín)

AZ Ekotherm, spol. s r.o.

Nabídka dřevěných oken a eurooken, zimních zahrad, dveří, protipožárních výplní a vrat včetně dopravy a montáže. Dodávky doplňků - rolet a žaluzií.

Přátelství 102, Praha (Prague 22)

Okna - Dveře Vorel, s.r.o.

Zařídíme dodávku a montáž Eurooken Klasik IV68, Komfort IV78, Soft Line IV92. Vchodové dveře Euro IV68, dřevohliníková okna TTK a UNILUX. Prodáváme...

Spojovací 200/22, Praha (Prague 9-Vysočany)

SEKAR s.r.o.

Dodáváme dveře interiérové vstupní, venkovní bytové, domovní, bezpečnostní protipožární protihlukové. Velkoobchodní a maloobchodní prodej kování nábytkového, stavebního, kování historické - repliky, rustikální kování pro nábytek, kliky.

K Žižkovu 97/5, Praha (Prague 9-Vysočany)

Almma, s.r.o.

Rolety a vrata. Specializace na výrobu a montáž venkovních rolet - hliníkové, předokenní, pohledové, pod omítkou s ovládáním ručním, elektrickým a centrálním. Garážová vrata - rolovací a sekční. Nabízíme integrované sítě proti hmyzu.

Francouzská 427/70, Praha (Prague 10-Vinohrady)

Sun Professionals, s.r.o.

Nabízíme profesionální služby v oblasti stínící a garážové techniky. Dodáváme a montujeme markýzy, žaluzie, rolety, garážová vrata, plisé ža...

Sokolovská 146/150a, Praha

KAREŠ - výroba dveří

Nabízíme certifikované bezpečnostní a protipožární dveře vlastní výroby v mnoha typech, rozměrech a povrchových úpravách. Nové bezpečnostní dveře, bezpečnostní úprava stávajících. Vyrábíme vestavěné skříně, sklopné postele. Renovace bytových jader.

Starostrašnická 135/40, Praha (Prague 10-Strašnice)

Vltavín, obchodní, spol. s r.o.

Prodej a výroba vchodových a interiérových dveří z masivu, služby dopravy a montáže na přání zákazníka. V nabídce internetového obchodu a kamenn...

Vídeňská ev.č. 500/, Praha

Dvere.cz

Nabízíme dveře vnitřní, vchodové, posuvné, protipožární, shrnovací. Dále zárubně, půdní schody, stavební pouzdra, kování, střešní okna. Prodej, montáž a servis. E-shop, široký sortiment zboží, burza dveří. Sapeli, Kronodoor, Vipro, II Group, Alia MB.

Dubečská 73/6, Praha (Prague 10-Strašnice)

Zámečnictví a železářství Renesance

Vyrábíme klíče, autoklíče s čipem, systémy generálního klíče. Prodáváme zámky, dveřní vložky, kování, zavírače, bezpečnostní dveře, tre...

Moskevská 367/22, Praha (Prague 10-Vršovice)

Becker motory, s.r.o.

Pohony, motory a řídicí techniku pro rolety, markýzy, venkovní žaluzie, privátní garážová i průmyslová vrata. Nabízíme pohony bran a pohony vrat.

Počernická 272/96, Praha

Okna ROKA - plastová, dřevěná a hliníková okna i dveře

Montujeme i vyrábíme plastová okna, dřevěná a hliníková okna a dveře. Plastová okna vyrábíme na moderních německých výrobních linkách. Klademe...

Ve žlíbku 187/14, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

Plastová okna - PLASTOKNO

Zabýváme se výrobou a prodejem kvalitních evropských značek. Nabízíme nejen klasická plastová okna, ale nově i chytrá okna pro zdravé bydlení, která sama zajišťují výměnu vzduchu a odbourávají tvorbu vlhkosti.

Komořanská 77/24, Praha (Prague 12-Modřany)

Interon, s.r.o.

Prodej bezpečnostních dveří, zámků, vložek a bezpečnostního kování. Výroba klíčů. Značková prodejna kování Cobra.

Koněvova 1107/54, Praha (Prague 3-Žižkov)

AKPA-OKNA, s.r.o.

Plastová okna - dveře - AVANTGARDE, žaluzie, parapety, sítě, doplňky k oknům Velux. Provádíme demontáž, montáž, zednické zapravení, likvidaci oken. 5ti komorové profily, sklo Ug=1,1, kování ROTO/SIEGENIA AUBI. Malo a velkoobchod parapetů.

Netlucká 113/10, Praha (Dubeč)

NAPAKO, výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme: bezpečnostní a protipožární dveře (kompletní montáž, servis), vložky, kování, zámkové systémy MUL-T-LOCK, FAB. Dále vy...

Magistrů 1275/13, Praha (Prague 4-Michle)

Imca, spol. s r.o.

Montáž a dodání oken, dveří a rolet evropské značky HOCO. Dodávka na klíč včetně zednického začištění.

Zelený pruh 1560/99, Praha (Prague 4-Braník)

SCHODY & SYN - schodiště venkovní i vnitřní

Nabídka schodišť klasických, točitých a segmentových z materiálů kov, sklo, nerez, dřevo a jejich kombinace. Zabýváme se výrobou schodišť vnitřních, venkovních. Půdní stahovací schody. Stavební pouzdra JAP, posuvné systémy a dveře.

Bassova 61/12, Praha (Prague 9-Vysočany)

KORAL, prodej - montáž, s.r.o.

Autorizovaný prodejce značky Sapeli Vám v našem interiérovém studiu nabízíme interiérové dveře a zárubně, včetně kování: M&T, Cobra, Twin, Rostex. Zboží na zakázku i skladem. Vlastníme prodejní sklad dveří a zárubní Sapeli ve středních Čechách.

Jeremenkova 1171/102, Praha (Prague 4-Podolí)

Geus okna, a.s.

Dřevěná eurookna, plastová okna a dveře, zimní zahrady a stínicí techniku. Dodávka i s montáží. Všechny naše výrobky mají atest státní zkušebny.

U Nikolajky 912/9, Praha (Prague 5-Smíchov)

StarLux-žaluzie

Žaluzie a další protisluneční systémy po celé ČR. Žaluzie horizontální i vertikální, hliníkové, dřevěné a bambusové. Látkové rolety, říms...

Ještědská 121, Praha (Kunratice)

SAFEX, spol. s r.o.

Prodej náhradních dílů pro osobní automobily.

Ďáblická 965/2h, Praha (Prague 8-Kobylisy)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?