Prodej bazénů a příslušenství

   

  Strana:   1 2 3

  Jiří Janoš, bazény,Bezchlorová úprava vody Laguna

  Výroba a prodej bezchlorové úpravy vody Laguna.Prodej, montáž a servis bazénů. Přístroj Laguna, umožňuje údržbu bazénové vody s 90 % úsporou chlóru nebo jiných chemických látek na desinfekci bazénové vody.Vhodné pro alegrgiky a malé děti

  Olbrachtova 1139, Černošice

  VÁGNER POOL, s.r.o.

  Výroba bazénové technologie, bazény velkoobchod, bazénové příslušenství, bazénová tepelná čerpadla, ovládání bazénů, automatické dávkovače pro bazén, pískové filtrace, čerpadla, chemie do bazénu, ohřev bazénu, protiproudy, zakrytí, úprava vody bazénů

  Nad Safinou II 348, Vestec

  BAZÉNY Desjoyaux-bazény

  Dovozce bazénů J.D. do ČR. Stavíme rodinné a veřejné bazény. Zajišťujeme rekonstrukce bazénů. Železobetonová konstrukce. Filtrace bez potrubních rozvodů, ohřev, odvlhčování, zastřešení bazénu. Masážní bazénky PDC Spas a NORDIC Spas.

  Vratislavova 22/20, Praha

  EUROBALNEO, s.r.o.

  Výroba a prodej produktů pro oblast wellness, regeneraci, balneoprovozy. Na klíč dodáme finské sauny, parní lázně, solária, vířivé bazény (i hydromasážní), infrakabiny, masážní lehátka a vany, vybavení pro fitness. Dále odpočívárny a ochlazovny.

  Nádražní 64, Praha (Prague 5)

  DELTA PLECHÁČ, s.r.o.

  Bazény - privátní i veřejné, keramické, foliové, plastové - zastřešení bazénů vč. elektrického pohonu. Dále pak whirpooly, sauny, parní lázně. Prodáváme systém úpravy vody, odvlhčovače. Provádíme lamelové zakrytí hladiny.

  Jáchymovská 195/6, Praha (Řeporyje)

  PM bazény - prodej a montáž

  Kompletní realizace - betonové bazény z thermobloků vložkované fólií, plastové a fóliové bazény. Prodej a montáž - veškeré bazénové příslušenství, zastřešení bazénů a bazénové chemie. Rekonstrukce a servis bazénů. Provoz e-shopu.

  U klubu 63, Praha (Prague 12-Komořany)

  Interglobal Duo - wellness a bazény

  Stavba, výroba, prodej a servis bazénů. Vybavení pro relaxační balneo a wellness centra (vířivky, parní a římské lázně, solária, sauny - infra, aroma). Bazénový servis včetně chemie, úpravy vody a zazimování. Zastřešení bazénů a stavba jezírek.

  Ořešská 939/55, Praha

  Centrum bazénů Coverline

  Plastové, foliové, vyvařované, mozaikové bazény a zastřešení. Příslušenství a bazénová chemie. Poskytujeme kompletní servis včetně stavební přípravy pro bazény. Možnost úvěru. Autorizovaný prodejce vířivých van Vita Spa a Jacuzzi.

  Spodní 153/16, Praha

  Swimmingpool Europe - bazény

  Bazény a příslušenstvím. Nabízíme velký výběr filtračních a dávkovacích zařízení na úpravu vody, topení a ostatních doplňků. Bazény Block Kit, bazénové žaluzie, bazénová chemie Attack, Auto Pilot - solné jednotky, UV lampy, odvlhčovače.

  Na hvězdárně 376/14, Praha

  ALBION Group, a.s.

  Výrobce bazénů Albistone a zastřešení v Evropě i ve světě. Kvalitní výrobky s vysokou životností a variabilností. Výhradní prodejce vířivých van Jacuzzi. Prodej bazénového příslušenství (protiproudy, filtrace, úpravy vody, jímky).

  Zbraslavská 55, Praha

  Czech Pacific Pools-bazény

  Zapuštění bazénů, zastřešení a prodej příslušenství potřebného k provozu bazénu.

  Zbraslavské nám. 458, Praha

  Balneo Gloria Plus, s.r.o.

  Privátní a veřejné bazény, kompletní Wellness Spa vybavení. Dále dodáváme: sauny, Cryosauny, Kryoterapie, polária - léčba mrazem, parní lázně, vany, obklady, tepelná čerpadla a solární ohřev.

  Matjuchinova 700, Praha

  Aquamarine Spa, s.r.o.

  Dodání na klíč masážní bazény SUNDANCE SPAS, lázeňské whirlpooly RIVIERA POOL, sauny, páry, sanária, a infrasauny KLAFS. Luxusní design a technolo...

  Na Ježově 370, Senohraby

  Nautilus - bazény, s.r.o.

  Bazény laminátové, kompozitové, varianty beton + obklad, beton + mozaika, beton + folie a plech + folie. Dále děláme zastřešení bazénů, rodinné whirlpooly, sauny, kompletní montáž technologie, komplexní bazénový servis a chemii.

  Vídeňská 29, Vestec

  Ekocis, spol. s r.o.

  Bazény s příslušenstvím. Dále nabízíme čistírny odpadních vod - ČOV, nádrže, jímky, septiky, vodoměrné šachty, zastřešení bazénů, čerpac...

  Bubovice 61, Bubovice

  BazenyShop.cz

  Kompletní sortiment pro Váš bazén. Široký výběr nadzemních bazénů INTEX, Bestway, Tereza, pískové filtrace, bazénová chemie, protiproudy, technologie na úpravu a ohřev bazénové vody, vodní hračky. Objednávky z pohodlí Vašeho domova.

  Sibřina 69, Sibřina

  Averis, s.r.o.

  Bazény nadzemní i zapuštěné, zastřešení, sauny, páry, technologie, příslušenství. Poskytujeme prodej, poradenství a servis.

  Varnsdorfská 344/8, Praha (Prague 9-Střížkov)

  Liebscher - Umělý pískovec

  Umělý kámen, umělý pískovec, bazénové lemy, bazénovou dlažbu, obklady, balustrády, ploty, PL-bloky na stavbu bazénových stěn, květináče, krby, parapety, sochy.

  Sibřina 102, Sibřina

  ISPRA, s.r.o.

  Zastoupení firmy VÖROKA, významného výrobce zastřešení bazénů v Evropě. Výroba bazénů, velkoprostorová zastřešení až do šíře 18 m. Atypická zastřešení, zimní zahrady. 45 let mezinárodních zkušeností.

  Radimova 2322/40, Praha (Prague 6-Břevnov)

  Sauna-sauny.cz

  Výroba a montáž rodinných nebo veřejných saun po celé ČR. Atypické a klasické finské sauny na míru. Sauna nebo infra sauny, dle představ zákazníka. Prodej: saunová kamna, saunové doplňky, parní kabiny včetně příslušenství a masážní bazény.

  Chlumecká 1539, Praha (Prague 14-Kyje)

  CERAM OBJEKT, s.r.o.

  Keramické bazény, keramické obklady a dlažby: keramické protiskluzné, zátěžové a vodivé. Dodáváme a montujeme keramické fasády Agrob Buchtal, Kera Twin, KerAion, samočisticí Hydrotect, Jasba, Ostara, keramická mozaika, sanitární keramika.

  Černomořská 419/10, Praha (Prague 10-Vršovice)

  MARIMEX CZ, s.r.o.

  Česká společnost, která poskytuje své služby na českém trhu již přes 15 let. Svým zbožím a službami v oblasti bazénů, saun a vířivých van usp...

  Libušská 221/264a, Praha (Libuš)

  AZ - RELAX-bazénové centrum

  Bazénové centrum. Prodáváme bazény, vířivé vany, veškeré bazénové příslušenství, mobilní zastřešení. Nabízíme bazény fóliové, plastové...

  Černokostelecká 480, Říčany

  Culligan Czech, s.r.o.

  Zařízení na úpravu vody pro průmysl, energetiku, města, obce a pro domácnosti. Instalujeme bazénové technologie, regulátory bazénové chemie. Instalujeme technologie filtrace, změkčovače, reverzní osmózy, dávkování chemikálií, demineralizace.

  K šancím 50/6, Praha

  BAZÉNOVÝ SVĚT - bazény s příslušenstvím

  On-line obchod s bazény a veškerým bazénovým příslušenstvím - filtrace, čerpadla, ohřevy vody, osvětlení, vysavače, UV lampy, systémy slané vody, bazénová chemie, solární plachty, laminátové jímky, veškeré náhradní díly. Zapojíme a zprovozníme.

  Palackého nám. 1091, Kralupy nad Vltavou

  Aquatechnik CZ, s.r.o.

  Bazény na klíč. Nabízíme strojní a výkopové práce (základy domů, výkopy šachet, jímek, zahradní jezírka, bazény), úpravy pozemků, odstranění starých staveb, stavební práce.

  Letovská 550, Praha

  BAZÉNOVÉ STUDIO s.r.o.

  U nás si můžete osahat všechny druhy materiálů na výstavních bazénech a na místě se seznámit s výstavbou bazénu od výkopu po spuštění bazénu. Technologie, zastřešení, whirlpooly a sauny od základního po nadstandardní provedení.

  Černokostelecká 222, Říčany

  AQUASPORT CZ, s.r.o.

  Bazény na míru, masážní vany, parní místnosti, sauny, příslušenství, hračky do vody, vodní hry, nafukovací bazény. K zákazníkovi přistupujeme jako k individualitě, které nabízíme projekci, realizaci, záruční a pozáruční servis na míru.

  Záběhlická 3254/51, Praha

  Suncom CZ, s.r.o.

  Masážní bazény - vířivky, SPA, Hot Tub, whirlpooly rodinné a komerční. Dále nabízíme Swim Spa - bazén s vířivkou, termální bazény a vířivky pro celoroční koupání, silný protiproud i hydroterapie, masážní křesla.

  Záběhlická 1398/49, Praha

  SOLAR-STOP SOFTUB - vířivé bazény

  Prodáváme přenosné vířivé bazény Softub. Představujeme novou generaci Whirlpoolů. Nová technika, jednoduché, rychlé a levné uvedení do provozu. Lze používat v každé roční době na každém místě (v bytě, ve sklepě nebo na zahradě). Dovoz z USA.

  U hodin 122/2, Praha (Dubeč)

  Medical Devices, s.r.o.

  Značková masážní křesla iREST, relaxační, masážní a zdravotní vybavení.

  Kloknerova 1245/1, Praha (Prague 11-Chodov)

  Jana Vasilevová, vířivé vany

  Prodej vířivých van, bazénů, saun a příslušenství.

  Kostelecká 860/71, Praha (Čakovice)

  Ing. Petr Horn - Unisort

  Nabídka sklolaminátových a keramických bazénů, stavebních výrobků a doplňků.

  Novodvorská 1137/193, Praha (Prague 4-Braník)

  Garfun

  Internetový obchod Garfun.cz nabízí širokou nabídku nadzemních bazénů a jejich příslušenství, infrasaun, trampolín, a jiných produktů vhodných pro Vaši zahradu.

  Vídeňská 74, Vestec u Prahy

  Bon, s.r.o.

  Montáž a dodání bazénů.

  Rybalkova 296/7, Praha (Prague 10-Vinohrady)

  Václav Jílek, prodej bazénů a příslušenství

  Nabídka zahradních bazénů, vířivých van, plastových jímek a kompletního servisu v oblasti zahradní architektury.

  Branišovská ev.č. 10, Praha

  Filip Jareš - Aqual

  Nabídka bazénů a jejich vybavení, zastřešení, solárního ohřevu, saun, whirpoolů a bazénové chemie. Provádění rekonstrukcí.

  Kolářova 838/24, Praha (Prague 12-Modřany)

  Pro - Tex, s.r.o.

  Nabídka automatického čističe bazénů.

  Opatovská 1753/12, Praha (Prague 11-Chodov)

  Aquamonde, spol. s r.o.

  Montáž a prodej bazénů na klíč nebo stavebnic pro stavbu vlastními silami. Možnost dokoupení doplňků a chemie.

  Náchodská 487/125, Praha (Prague 20-Horní Počernice)

  Jan Janura - Janika

  Prodej bazénů.

  Za drahou ev.č. 55, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   

  Strana:   1 2 3

   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?