Pronájem prostor pro školení, akce, večírky

   

  Strana:   1 2

  InGarden školicí centrum

  Školící středisko InGarden v centru Prahy 10 nabízí k pronájmu školicí prostory, učebny pro uspořádání školení, semináře, prezentace aj. Tři ...

  Nad Primaskou 292/45, Praha

  Konferenční centrum GreenPoint

  Pronajímáme prostory konferenčního centra v Praze. Klidné a inspirativní místo konferenčního centra nabízí čtyři moderní a variabilní konferenčn...

  Dvouletky 529/42, Praha 10

  Hotel Atlantic

  Nabízíme 2 konferenční místnosti. Salónek pro 10 osob a konferenční sál pro 100 osob. Rauty, bankety, meeting, školení, svatby, promoce, slavnostní obědy, večeře, vánoční večírky. Zajistíme konferenční techniku a ostatní. Zdarma wifi v celém hotelu.

  Na poříčí 1074/9, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Hotel Elma

  Nabízíme ubytování v hotelu s kapacitou až 75 osob, 3 km od hradu Karlštejn. Nabídka jídel české i mezinárodní kuchyně. K dispozici jsou 2 salonky s krbem, bar, taneční parket, terasa, jukebox. Možnost pořádání oslav, firemních školení, svateb.

  Srbsko 179, Srbsko

  Hrad Červený Újezd

  Soukromý hrad nedaleko Prahy nabízí vše na téma firemní akce, párty, školení, svatba, svatební hostina, pronájem prostor, hrad, muzeum, restaurace Krčma, skanzen, botanická zahrada. Firemní akce, svatby a doprovodné programy zajistíme kompletně.

  Červený Újezd 280, Červený Újezd

  Aventin

  Kulturně společenské centrum tvoří historická galerie Mansarda, moderní multifunkční sál s technickým vybavením, restaurace se specialitami slovenské kuchyně a salónky pro uzavřenou společnost. V café baru je možno každý všední den posnídat.

  Purkyňova 53/4, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Hotel PAVILON

  Nabízíme ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo v luxusních apartmánech (celkem 60 lůžek). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV-SAT, telefonem, přípojkou na internet. Hotelová restaurace s vyhlášenou kuchyní.

  Bezručova 222/10, Říčany

  Golémův restaurant

  Specializujeme se na svatební hostiny. Romantická zákoutí ideální pro foto. Pro Vaši svatbu sestavíme a vytvoříme výborné menu. Česká i mezinárod...

  Na hlavní 21, Praha (Březiněves)

  Restaurace U Fleků

  Jsme typická staročeská restaurace, která poskytuje ideální prostory pro pořádání nejen rodinných, ale i firemních večírků a dalších společenských událostí. Pořádáme exkurze v pivovaru a pivovarském muzeu.

  Křemencova 1651/11, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Bistro ´22´ Kavárna

  Provoz restaurace, kavárny, zahrádky a salonku. Možnost pořádání firemních akcí, tiskových konferencí, promocí.

  Jindřišská 940/22, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Vzdělávací a informační centrum Floret

  Kongresové, vzdělávací centrum a hotel. Nabízíme 4 učebny (5-30 osob), kongresový sál (300 osob) a malý sál (60-80 osob) s technikou. Dále je k dispozici parkoviště, restaurace, sushi bar, bazén, sauna, kadeřnictví, kosmetika a posilovna.

  Květnové náměstí 391, Průhonice

  Hotel S.E.N.

  Nabídka konferenčních služeb pro meetingy, worshopy, VIP jednání a firemní večírky s možností využití restaurace, sportovního a relaxačního centra.

  Malostranská 344, Senohraby

  Hotel Populus

  Jsme tříhvězdičkový hotel v klidné části Prahy 3 - Žižkov. Ubytování v 77 moderních pokojích, parkoviště, MHD před hotelem. Komplexní zázemí pro firemní akce i rodinné oslavy (svatby): sál pro 120 osob, 2 salonky, restaurace, lobby bar, zahrada.

  U staré cihelny 2182/11, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Hotel Bouček

  Nabídka ubytování a stravování, možnost společenských akcí a firemních večírků. Hotelová sauna a tenisové kurty.

  Husovo náměstí 10, Mochov

  Hotel Alexandra

  Ve tříhvězdičkovém hotelu Alexandra se můžete ubytovat v útulných komfortních pokojích či uspořádat firemní akci, svatbu nebo se jednoduše stavi...

  Nádražní 1640, Roztoky

  TOP HOTEL Praha & Congress Centre

  Nabízíme vše pod jednou střechou: ubytování v 930 pokojích různých druhů, 5 000 konferenčních míst, 5 restaurací, letní terasy. U nás naleznete Japonskou zahradu, wellness centrum, beauty salon, bowling, tenisové kurty či kasino.

  Blažimská 1781/4, Praha (Prague 11-Chodov)

  BBBC, spol. s r.o.

  Bowling centrum, možnost pronájmu celého zařízení nebo části pro uzavřené společnosti k účelům podnikových i rodinných oslav, prezentací i pořádání soukromých i oficiálních turnajů, šipky, fotbálek. Kapacita 200 míst. Pátek a sobota hudební klub.

  Starobylá 873/1081, Praha (Prague 11-Háje)

  Hotel Oya

  Nabízíme komfortní ubytování, restauraci, bar, konferenční prostory s variabilním využitím. Všechny pokoje jsou se soc. zařízením, TV/SAT, internetovým připojením, telefonem, část pokojů s klimatizací. Hlídané parkoviště.

  Na Pankráci 1337/109, Praha (Prague 4-Nusle)

  Kongresové centrum Praha, a.s.

  Patříme mezi velká a kvalitně vybavená evropská centra. Nabízí prostory včetně zajištění doprovodných služeb pro organizovaní akcí různého charakteru např. kongresy, konference, semináře, obchodní jednání, prezentace, výstavy a veletrhy, plesy.

  5. května 1640/65, Praha (Prague 4-Nusle)

  Konferenční centrum City

  Pronajímáme konferenční a školicí prostory několika velikostí, prezentační techniku, plátna, dataprojektory, ozvučení, překladatelské vybavení. Dále zajišťujeme cateringové služby, kulturní a doprovodný program, ubytování.

  Na strži 1702/65, Praha (Prague 4-Nusle)

  The Iron Gate Hotel & Suites

  Hotel se nachází v historickém centru Prahy, v budově ze 14. století, jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Hostům nabízíme 43 luxusně zaří...

  Michalská 436/19, Praha (Prague 1-Staré Město)

  Hotel Adalbert

  První ekologický hotel v ČR nabízí ubytování v klidném prostředí, parkování zdarma, konferenční prostory k pořádání firemních seminářů, prezentací, oslav i večírků. Blízkost letiště a snadnou dostupnost centra si cení všichni naši hosté.

  Markétská 1/28, Praha (Prague 6-Břevnov)

  Intercatering, spol. s r.o.

  Výborná gastronomie s individuálním aranžmá je Vám vždy k službám. Bankety, rauty, koktejly, kongresy, firemní oslavy či svatby, včetně zajištění prostor, doprovodného programu.

  Libocká 10/64, Praha (Prague 6-Liboc)

  La Fuente

  Nově otevřený originální music club - coctail bar. Nabízíme každé pondělí večery plné salsy s živou kapelou a kubánskou atmosférou - diskotéky. Kapacita 150 míst, z toho 70 sedících. Možnost pořádání rautů a firemních večírků a společenských akcí.

  Národní obrany 935/13, Praha (Prague 6-Bubeneč)

  Obecní dům, a.s.

  Pořádání kulturních a společenských akcí, prodej vstupenek včetně Ticketpro, prodej uměleckého zboží, turistické prohlídky reprezentačních prostor, pronájmy Smetanovy síně a dalších sálů včetně technického zázemí, agenturní činnost v oblasti kultury.

  nám. Republiky 1090/5, Praha (Prague 1-Staré Město)

  Holiday Inn Prague Airport

  Nový vysoce moderní 4 hvězdičkový hotel s excelentní polohou na letišti Praha - Ruzyně cca 250 metrů od Terminálů Sever 1 a 2. Hotel nabízí 70 designovaných pokojů a 5 luxusních apartmá.

  K letišti 1074/32, Praha

  HOTEL SVORNOST

  Ubytování 15min od centra Prahy. K dispozici je 21 pokojů s koupelnou a TV, 50 lůžek, WI-FI, hlídané parkoviště, restaurace, formanka, sál pro 150 osob, 2x salonek, zahrada. Pořádáme svatební hostiny, rauty, konference, prezentace firem, plesy.

  Novozámecká 284, Praha (Dolní Počernice)

  Hotel Baroko

  Ubytování v klidném prostředí, nedaleko centra. Parkoviště uvnitř objektu, možnost školicí místnosti, salónku. Venkovní bazén, tenisové kurty.

  Tomsova 11/13, Praha

  Agentura NKL Žofín s.r.o.

  Nabídka prostředí pro koncerty, plesy, kongresy, slavnostní recepce i obchodní příležitosti s nabídkou všech potřebných služeb.

  Slovanský ostrov 226/8, Praha (Prague 1-Nové Město)

  ARCOTEL Teatrino - Kunst Hotel Praha s.r.o.

  Design hotel skupiny ARCOTEL HOTELS & RESORTS nabízí ubytování v 72 pokojích. Internet, SAT, TV, minibar, telefon a sejf v každém pokoji. Konferenční a gastronomické služby v naší secesní restauraci a divadelním sále s barem. Možnost pronájmu sálu.

  Bořivojova 1216/53, Praha (Prague 3-Žižkov)

  SMOSK k-centrum

  Nabízíme komplexní nájemní služby kanceláří, učeben a sálů i pro krátkodobý pronájem. Zajištění komplexní správy nemovitostí. V areálu jsou provozovány tyto služby: poštovní a dopravní, zdravotnické centrum, masáže, restaurace a bufet, copy centrum.

  Senovážné náměstí 978/23, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Hostinec Na Zborově

  Pořádáme svatební hostiny, oslavy, večírky, promoce, školení. Nabízíme pronájem prostor pro firemní večírky, prezentace a soukromé akce s využit...

  Kounická 583/13, Praha (Prague 10-Strašnice)

  Holiday Inn Prague Congress Centre

  Nabízíme ubytování 251 pokojů, dostupnost: stanice metra Vyšehrad, Kongresové centrum Praha, centrum. V ceně je snídaně. WI-FI zdarma. Česká a mezinárodní gastronomie, konference, zahradní party, firemní a společenské akce. Délicatesse Bistro.

  Na Pankráci 1684/15, Praha (Prague 4-Nusle)

  Lezecké centrum Mammut

  Lezecké centrum nabízí horolezeckou, boulderingovou, dětskou stěnu, stěnu na lezení s mačkami a cepíny a metodickou stěnu pro nácvik jištění a slaňování. Poskytujeme lezecké kurzy jak pro skupiny i jednotlivce.

  Bubenská 1536/43, Praha (Prague 7-Holešovice)

  Hotel Adria Praha

  Klasický hotel v centru Prahy v pěším dosahu všech zajímavostí - ubytování v 89 komfortně vybavených pokojích, nabízí výhled jak na Václavské náměstí tak do Františkánské zahrady, stravovací a konferenční služby pro firemní akce na vysoké úrovni.

  Václavské nám. 784/26, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Village Cinemas Czech Republic, s.r.o.

  Kromě provozování multikin spolupracujeme s firmami v oblasti pořádání firemních a společenských akcí a poskytování benefitů ve formě poukázek, permanentek a dárkových balíčků. Přehled našich služeb pro firemní klienty najdete na naší webové stránce.

  Radlická 3179/1e, Praha (Prague 5-Smíchov)

  Česká zemědělská univerzita Praha, Studijní a informační centrum

  Pronajímáme kongresový sál pro 400 osob a 6 salonků pro 10-70 osob, výstavní prostor a prostor pro rauty pro organizování kongresů, konferencí, školení, workshopů, seminářů a firemních akcí a prezentací. Velké parkoviště, busem 12 min. od metra.

  Kamýcká 129, Praha

  VILLA RICHTER Restaurants & Svatováclavská vinice

  Unikátní gastronomický areál zaměřený na zážitkovou gastronomii a snoubení vína s jídlem. Komplex tří stylově rozmanitých restaurací nalézají...

  Staré zámecké schody 251/6, Praha (Prague 1-Malá Strana)

  Casus Direct mail a.s.

  Provoz a správa barokní zahrady. Možnost pronájmu pro společenské akce. Zajištění cateringů a společenských programů.

  Karmelitská 373/25, Praha (Prague 1-Malá Strana)

  Hotel Pratol

  Hotel nabízí 50 dvoulůžkových pokojů. V objektu je restaurace s nabídkou specialit české a mezinárodní kuchyně. Možnost pořádání rautů, banketů, svatebních hostin a promocí. Konferenční a seminární služby. K dispozici je i hotelový bazén a sauna.

  Černokostelecká 422, Říčany

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   

  Strana:   1 2

   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?