Podnikatelská centra a virtuální kanceláře

   

  CABRHA team, s. r. o.

  Poskytnutí virtuální kanceláře a sídla firmy.

  Hybernská 1617/40, Praha

  eXom group, s.r.o.

  •prodej ready made společností •založení společnosti s.r.o. na klíč •vytvoření názvu společnosti (Corporate Identity) •poskytnutí sídla ...

  Högerova 1098/13, Praha

  PALUMA plus s.r.o.

  Nabízíme sídla firem a služby virtuální kanceláře.

  Navrátilova 666, Praha 1 - Nové Město

  ProfiFirmy CZ s.r.o.

  Zakládání a prodej českých a slovenských společností, poskytování sídla v lokalitě Praha 1 - Staré Město, V.I.P. služby v podobě zřizování zlatých telefonních čísel a čísel bankovních účtů na přání

  Smetanovo nábřeží 327/14, Praha

  Profi-kancelář s.r.o. - sídlo firmy Praha

  Nabízíme možnost krátkodobého či pravidelného pronájmu kanceláře či zasedačky, včetně administrativního servisu a občerstvení. Dále vám nabí...

  Husinecká 903/10, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Poskytujeme sídla pro firmy v Praze

  Zřízení sídla firmy s námi je velmi rychlé, všechny smlouvy a potřebné papíry připravujeme zpravidla za 1 hodinu. Proč mít sídlo firmy u nás? ...

  Korunní 588/4, Praha 2

  Sídlo s.r.o. - virtuální kanceláře

  Nabízíme adresu sídla pro firmu v Praze ve vlastní nemovitosti. Poskytujeme sídla pro právnické osoby v Praze. Zajistíme příjem/úschova/přeposílání došlé pošty, pronájem kanceláře na jednání.

  Korunni 588/4, Praha 2

  B. I. B., spol. s r.o.

  Poskytneme sídlo nebo kontaktní adresu, zajistíme příjem a přeposílání pošty a faxu, příjem telefonních hovorů nebo zastupování před úřady veřejné správy. Ekonomické a právní poradenství, administrativa.

  Bořivojova 878/35, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Aitken, s.r.o.

  Zakládání a prodej společností.

  Říčanská 1984/5, Praha (Prague 10-Vinohrady)

  KancelarPlus.cz

  Prodej Ready Made s.r.o./a.s. a zakládání nových společností. Nabízíme služby virtuální kanceláře v Praze - poskytnutí adresy pro sídlo firmy, krátkodobý pronájem kanceláří a jednacích míst. Administrativa, přeposílání a skenování korespondence.

  Křenova 438/7, Praha (Prague 6-Veleslavín)

  Maildrop, s.r.o.

  Univerzální poštovní schránka pro osobní a firemní poštu. Nemusíte čekat ve frontách na poště ani doma na doručení zásilky. Fyzická korespondenční adresa, na které pro vás přebíráme zásilky 5 dní v týdnu. Přístup do schránky 24h denně.

  Pobřežní 95/74, Praha (Prague 8-Karlín)

  PALUMA plus s.r.o. (pobočka Praha 10)

  Kralická 950/1, Praha 10

  Simply Office s. r. o.

  Prodej nově založených společností s.r.o., založení s. r. o. na míru, asistenci při získávání licence pro agentury práce, sídlo firmy a virtuální kancelář.

  Rybná 716, Praha

  Pronájem plně zařízených kanceláří

  Využijte cenově dostupné, ale zárověň plně vybavené kanceláře ve kterých budete vést prestižní firemní jednání.

  Praha

  FinOffice - Virtuální kancelář

  Poskytujeme kompletní služby v oblasti kontaktních adres, registračních sídel a virtuálních kanceláří na Praze 6. Služby recepce, přeposílání pošty, administrativní a telefonní služby. Krátkodobý pronájem kanceláří a zasedacích místností.

  Suchdolské náměstí 746/12, Praha 6

  Jan Chytil - CIVITAS

  Nabídka pronájmu virtuální i zařízené kanceláře a konferenční místnosti. Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, administrativně - právní zajištění obchodního případu, konzultace k problematice investování do nemovitostí.

  Školská 694/32, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Jan Chytil - CIVITAS

  Nabídka pronájmu virtuální i zařízené kanceláře a konferenční místnosti. Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, administrativně - právní zajištění obchodního případu, konzultace k problematice investování do nemovitostí.

  Školská 694/32, Praha (Prague 1-Nové Město)

  STONE LOGISTIC CENTRE, s.r.o.

  Poskytování sídla společnosti. Přebírání a přeposílání došlé pošty, přesměrování telefonu, zřízení firemní domény, e-mailu, jednací místnost. Provádíme také servis výpočetní techniky. Správa a pronájem vlastních nemovitostí.

  Přívozní 1054/2, Praha (Prague 7-Holešovice)

  COMEFLEX OFFICE

  Poskytujeme pro firmy pražské i mimopražské sídlo firmy nebo kontaktní adresu, zajišťujeme příjem a zasílání pošty a faxu, příjem telefonních hovorů nebo zastupování před úřady veřejné správy a další administrativní služby.

  nám. 14. října 1307/2, Praha (Prague 5-Smíchov)

  BC Point, s.r.o.

  Poskytujeme sídlo pro firmy a společnosti, včetně služeb virtuální kanceláře. Nabízíme právní, notářské a tlumočnické služby.

  Husitská 344/63, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Pfannclub, spol. s r.o.

  Zprostředkujeme RENTU nebo velice dobré zhodnocení investic 5-7 % p.m. (měsíčně !) nebo půjčku. Nevadí zápis v registrech, exekuce ani malé přijmy. Bez poplatku.

  Václavské nám. 807/64, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Chronos Business Centre

  Poskytování pronájmu kanceláří a jednacích místností, umístění sídla společností, virtuální kanceláře i cizojazyčných sekretářských služeb.

  Václavské nám. 808/66, Praha (Prague 1-Nové Město)

  OFFICE HOUSE s.r.o.

  Poskytování adres pro účely umístění sídla společnosti, zajištění kontaktu společnosti s veřejností a státními orgány, nabídka pronájmu zasedacích místností.

  Ovocný trh 572/11, Praha (Prague 1-Staré Město)

  Virtual Office, s.r.o.

  Nabízíme sídla pro právnické a fyzické osoby a služby s tím spojené.

  Sokolovská 27/93, Praha (Prague 8-Karlín)

  NPS Europe, s.r.o.

  Pronájem zařízených kanceláří, zasedacích místností a obchodních adres.

  Římská 526/20, Praha

  Římská 20, s.r.o.

  Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem plně zařízených kanceláří, zasedacích, jednacích a konferenčních místností, virtuálních obchodních adres. Poskytujeme pro firmy pražské i mimopražské sídlo firmy, kontaktní adresu, služby virtuální kanceláře.

  Římská 526/20, Praha

  Garant group, s.r.o.

  Výběr realitních kanceláří a spolupráce s nimi. Stránky Mojereality.com představují nabídku realitních kanceláří ze 14 krajů České republiky.

  Seifertova 595/67, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Garant group, s.r.o.

  Výběr realitních kanceláří a spolupráce s nimi. Stránky Mojereality.com představují nabídku realitních kanceláří ze 14 krajů České republiky.

  Seifertova 595/67, Praha (Prague 3-Žižkov)

  Insignia, s.r.o.

  Virtuální kancelář s vlastní telefonní linkou. Poskytnutí sídla společnosti pro registraci firmy a příjem pošty. Moderní služba v netradičním pojetí. STŘEDNĚ A DLOUHODOBÝ PRONÁJEM KANCELÁŘÍ ZAŘÍZENÝCH HISTORICKÝM NÁBYTKEM.

  Konviktská 291/24, Praha (Prague 1-Staré Město)

  JAPE service.cz, s.r.o.

  Nabízíme pomoc při zakládání obchodních společností a následný servis, prodej již existujících společností, tzv. ready - made, pronájem sídla ...

  Revoluční 1082/8, Praha (Prague 1-Nové Město)

  Virtuální sídlo firmy - Kancelář Praha s.r.o.

  Poskytujeme souhlas s umístěním sídla firmy, provozujeme virtuální sídlo se službami virtuální kanceláře. Poskytujeme souhlas s místem podnikání pro společnosti i OSVČ. Zakládáme společnosti na míru, prodáváme Ready made společnosti.

  Varšavská 36, Praha

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?