Prodejci vybavení a techniky pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

DBlift pracovní plošiny

DBlift pronájem, prodej, servis a prodej náhradních dílů značek SkyJack, Genie, Bravi, ATN, Haulotte, JLG, Upright. Pracovní plošiny elektrické, dieselové, kloubové, nůžkové po celé ČR. Pracovní plošiny ATN Francie - prodej a servis pracovních plošin, sloupové, kloubové a nůžkové plošiny od distributora DBlift.

Šípková 368, Dolní Břežany

Ateliér Dako, s.r.o.

Prodáváme nábytek pro restaurace, jídelny, kavárny, cukrárny, terasy. Nabízíme jídelní stoly, restaurační stoly, kavárenské stoly, cateringové st...

Libušská 256, Praha (Libuš)

Milan ZETEK - HESTIA

- Veškeré služby v oblasti požární ochrany, - provádění požárně preventivních prohlídek, - instalace, opravy a pravidelné kontroly hydrantů, ...

Nový Zlíchov 2602/11, Praha 5 - Smíchov

MJC - Zlín spol.s r.o. (pobočka Praha)

Kadeřnické potřeby a profesionální vlasová kosmetika. Velkoobchod-maloobchod. On-line prodej. Začínajícím i profesionálním kadeřníkům nabízíme ...

Husitská 48/50, Praha

Kuchyňské linky - ŠVEC decor

Kuchyňské linky z betonu? Nová technologie DecorLit. Dopřejte si originál na míru!

Kuklenská 17, Brno

FPW s.r.o.

Dodavatel strojů pro zpracování plechu a trubek NUKON a AMOB. Fiber lasery, řezací stroje, ohýbačky trubek a profilů, hydraulické lisy a více

Nám. 14. října 2/1307, Praha 5

CROSS Zlín, a.s. (pobočka Praha 5 - Košíře)

Firma se věnuje vývoji a výrobě komponentů pro silniční elektroinfrastrukturu, a to především ve čtyřech oblastech. 1. Oblast závorových parkovac...

Jinonická 80, Praha 5 - Košíře

Toyota Material Handling CZ, s.r.o.

Manipulační technika Toyota a skladová technika BT od společnosti Toyota Material Handling CZ. Prodáváme a pronajímáme vysokozdvižné vozíky, paletov...

K Vypichu 1049, Rudná

TEBECO, spol. s r.o.

Výroba strojů a zařízení. Akumulátorové vozy. Kolové a kolejové vozy. Vlečné vozy. Lokomotivy. Vozíky do výbušného prostředí. Samohybné vozy a konstrukce. Jednoúčelové manipulační zařízení.

Poděbradská 61/780, Praha

Toner4u s.r.o.

Komplexní nabídka originálních, alternativních a renovovaných tonerů, válců, cartridgí, pásek a inkoustů do tiskáren, multifunkcí, kopírek a faxů. Outsourcing tisku. Kancelářské stroje a potřeby. Výkup prázdných tonerů.

Vrbova 1427/19, Praha 4

Martin Zuska - šicí stroje

PRODEJ A OPRAVY ŠICÍCH STROJŮ. Prodáváme kvalitní šicí stroje českých i zahraničních značek, např.: Lada, Zetina, Janome, Pfaff, Husqvarna. Provádíme opravy všech šicích strojů, od starých šlapacích až po moderní elektronické stroje. (např.: Veritas, Lada, Lucznik, Bagat, Minerva, Bobbin, Pfaff, Singer atd.)

Branická 71, Praha 4 (Prague 4-Lhotka)

greenstone

Anbieter von Reinigungsmaschinen. Spezial Reinigungsmaschinen für: Car Wash Dampfreiniger Dampfsauger Autoreinigung Busreinigung Industrie Reinigung Maschinen Reinigung

Am Büh 5, Rosdorf

RV TITAN

Nabízíme prodej: kosmetické přístroje,kosmetické lehátka a židle,kosmetické stolký a vozíky, lampy a lupy,sterilizátory,přístroje na hubnutí a celulitidu,pro mezoterapii

Federova 1602/4, Praha

HM nábytek Praha 3

Moderní bytový a dětský nábytek, který najdete v Praze 3 - to je nábytek, který splňuje všechny vaše představy a požadavky. Našim zákazníkům do...

Koněvova 2660/141, Praha

Jungheinrich (ČR), s.r.o.

Vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky, regály, prodej, servis, pronájem vozíků, použité vozíky, projekty skladů, paletové vozíky, vozíky s výsuvným sloupem, systémové vozíky, regálové zakladače, fleet management.

Modletice 101, Říčany

SIDONIUS palety s.r.o. - Prodej palet a europalet

Kompletní paletový servis pro Vás. Nakupujeme, vyrábíme a prodáváme téměř všechny druhy dřevěných palet. Výroba paletových vík a prodej palivového dřeva. Zajišťujeme autodopravu. Pobočka: Poděbradova, Lysá nad Labem,289 22

U Průhonu 1070/25, Praha 7

Tvářecí stroje, s.r.o.

Nabízíme stroje na laserové řezání, dělení trubek, profilů a plechů, zakružovačky plechu a profilů, válcovačky závitů, ohýbačky, linky pro podélné a příčné dělení plechů, automatické kotoučové pily, lisy hydraulické a mechanické a jejich automatizace, další tvářecí a dělící stroje na kov.

Daňkova 3336/2, Praha (Prague 5-Motol)

PANDA-K s.r.o.

Zásobujeme kanceláře v regionu Praha kompletním sortimentem kancelářského a papírenského zboží včetně občerstvení. Rozvoz po Praze do druhého dne.

Ondříčkova 7, Praha 3

Fiddes - včelí vosky na dřevo

Jedinečné včelí vosky na dřevo Fiddes. Objevte krásu dřeva s největší nabídkou vosků Fiddes v České Republice.

Ratbořská 1591, Praha 9 - Újezd nad Lesy

Karel Helan H-kompresory

Elektromontážní a elektroinstalační práce, opravy a servis kompresorů, strojní kovoobrábění, zámečnictví

Libeř 146, Libeř

Oleg Švehla-Zámečnictví

Výroba mříží, bran, zabradlí a dalších stavebních prvků na zakázku. Opravy omítací techniky PFT, Putzmeister, M-TEC a Brinkmann.

Ke skalkám 1798/79, Praha

Novum Industry, s.r.o.

Prodáváme počítací, kontrolní, jeřábové a plošinové váhy, paletové vozíky s váhou, vážicí systémy na manipulační techniku. Dále nabízíme balící stroje do průtažné folie, vakua a ochranné atmosféry. Zastupujeme firmy DIGI, RAVAS, EILON, MECAPLASTIC.

Dvacátého osmého pluku 483/11, Praha (Prague 10)

ORBIS AVIA, spol. s r.o.

Moderní, obchodní a letecko- technická společnost s cílem stát se významným a efektivním výrobcem, opravcem a provozovatelem letecké techniky, tvůrce projektu výroby novodobé létající legendy, letounu SM-92T Finist/Silver Fox.

Holečkova 103/31, Praha (Prague 5-Smíchov)

Orgatech, spol. s r.o. - Prodej mechanického zabezpečení pro firmy

Nabízíme zabýváme se prodejem prostředků pro kompletní ochranu a zabezpečení dat před zneužitím.

Bubenská 242/14, Praha

Ludvík Adámek Fiat Lux

Světelně technické projekty, ekonomika osvětlování, měření osvětlení, prodej osvětlovací techniky - SITECO, LUG.

Kostelní 25/25, Čelákovice

MAS, spol. s r.o.

Předmět činnosti společnosti je zaměřen na projekci, výrobu, montáž a následný servis všech nabízených zařízení včetně provádění oprav a servisu zařízení od jiných výrobců.

Medkova 1108/68, Praha (Prague 11-Chodov)

Mc Tree, a.s.

Výhradní dovozce značky LIEBHERR pro ČR. V naší nabídce více než 500 modelů naleznete spotřebiče určené pro použití v domácnosti: volně stojící i vestavné, spotřebiče pro gastronomii, HoReCa a specializované pro laboratoře a krevní banky.

Hlavní 238, Lázně Toušeň

KLEENTEK - zastupuje výrobce patentově chráněných přístrojů

Nabízíme servisní čištění olejů za provozu strojů, pravidelné čištění olejových systémů strojů a zařízení za provozu. Rozsah čištění do...

Sazečská 560/8, Praha

EagleBurgmann Czech, s.r.o.

Nabízíme výrobu a prodej mechanických ucpávek, šňůrových ucpávek, statických těsnění, hadic, kovových, pryžových a textilních kompenzátorů.

Na Drahách 1364, Praha

ITTEC, s.r.o.

Technologie pro zavlažování a ošetřování trávníků. Zavlažovací systémy Rain Bird a K Rain, profesionální vřetenové a rotační sekačkyJacobsen...

AOS Modletice 106, Říčany

MediCom, a.s. Praha

Nabízíme lasery pro průmysl a medicínu, laserové automatizované sys. pro značení, gravírování, řezání, sváření a prům. aplikace. Zakázkový laserový popis a gravírování. Lékařské a kosmetické biostimulační a výkonové lasery. Bio a polymerizační lampy.

Ženíškova 1647/3, Praha (Prague 11-Chodov)

Novatec Sicherheitstechnik, s.r.o.

Provádíme konzultace, prodej (maloobchod, velkoobchod), instalace a servis systémů zabezpečení zboží proti krádeži (EAS). Dále také kamerových systémů (CCTV) a systémů EZS, EPS.

Strojírenská 260/14, Praha

Stow ČR, s.r.o.

Výroba, dodávky a prodej skladovací techniky. Paletové, policové, průjezdné, konzolové a pojízdné regály a automatické skladovací systémy. Internetový obchod s možností objednání on-line.

Modletice 141, Říčany

NÁBYTEK KNY

Výroba, prodej a dovoz nábytku ve II. jakosti. Levné kuchyně, sedačky, válendy, matrace. Výroba nábytku do hospody. Výroba nábytku na zakázku.

Na Spojce 344, Vestec

HELAP s.r.o. Vše pro kancelář

Nabízíme velkoobchod, který prodává vše pro kancelář. Nabízíme kancelářský nábytek Hobis s 3D návrhem zdarma, kancelářské židle, pracovní ko...

Modletice 71,

AZ palety, s.r.o.

Naše firma obchoduje s paletam, Euro paletami, standardními,atypickými,plastovými.V oblasti palet zajistíme výrobu dřevěných palet a obalů, jakýchkoliv rozměrů, výměnu palet (vyměníme vaše rozbité, nebo staré palety za nové), likvidaci palet, výkup Vašich již nepotřebných, eventuelně rozbitých palet.

K Tuchoměřicům 63, Praha

Martin Jedlička - Stavební stroje

Stavební stroje a příslušenství. Prodej a pronájem stavebních strojů, vibračních desek a pěchů značek Abakus, Wacker, Weber, NTC, Batmatic i hutnicích nástavců. Zřizujeme půjčovnu stavebních strojů a e-shop.

Pražská 19, Řevnice

INEKON GROUP a.s.

Jsme obchodně-výrobní holding se specializací na kolejová vozidla a kolejové tratě, chemii a čištění odpadních vod a vývoz investičních celků, jakými jsou například cementárny, elektrárny a nemocnice.

U průhonu 773/12, Praha (Prague 7-Holešovice)

DOZNA - údržba, montáž, pronájem dopravního značení

Zabýváme se a nabízíme údržbu, montáž, pronájem svislého a aplikaci vodorovného dopravního značení. Vyrábíme dopravní značky, orientační systémy, informační tabule a reklamy. Osazujeme zpomalovací prahy, parkovací zábrany, svodidla a vodící stěny.

Oderská 850, Praha (Čakovice)

Taranis Invest, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a nabízíme servis v oblasti - dopravní a manipulační technika, parkovací systémy, telematika. WIM - dynamické vážení vozidel, software.

V jámě 699/5, Praha (Prague 1-Nové Město)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?